• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

پوشش‌های جدید بیمه مسافرتی VIP شرکت بیمه آسماری برای اولین بار در صنعت بیمه

 

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آسماری، در خصوص کاهش حق بیمه مسافرتی گفت: پس از بررسی‌ و تحلیل‌های صورت گرفته در خصوص بیمه‌های مسافرتی، حق‌ بیمه مربوط به رشته بیمه مسافرتی مسافران خارج از کشور در بیمه آسماری کاهش یافت. وی در ادامه به جزئیات طرح نوین بیمه مسافرتی VIP و پوشش‌های جدید آن پرداخت.


کسب مجوز ادامه فعالیت بیمه آسماری در بیمه های شخص ثالث به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، شرکت بیمه آسماری موفق به کسب مجوز ادامه فعالیت در بیمه های شخص ثالث شد. بیمه آسماری به دلیل بهره مند بودن از تمامی ضوابط آئین نامه اجرایی ماده 5 " قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث "مصوب سال 1395 ،.جزو اولین شرکت های بیمه ای بود که موفق به اخذ مجوز ادامه فعالیت ثالث شد. صدیقه بهرامزاده، مدیر بیمه های اموال بیمه آسماری ، مجهز بودن شرکت به زیرساخت مرکز داده، نرم افزار جامع منطبق با استانداردوشبکه ارتباطی مناسب بین شبکه فروش وشعب و بیمه مرکزی ، بهره مندی از مسئولین فنی وکارکنان عملیاتی واجد صلاحیت های حرفه ای ، داشتن قرارداد رسیدگی و پرداخت خسارت با کارشناسان و شرکت های ارزیاب مورد تایید بیمه مرکزی درتمامی نقاط کشور ، سطح توانگری مالی سطح یک،و داشتن ذخایر بیمه ای مکفی را ازجمله موارد احراز موفقیت برای دریافت این مجوز ذکر کرد.

همکاران عزیز

فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نو را خدمت شما عزیزان و خانواده بزرک بیمه آسماری تبریک و تهنیت عرض میکنم .

بیمه اسماری سال پر تلاطمی را با موفقیت سپری نمود و توانست با حفظ وادامه رسالت خود در ارائه خدمات بیمه ای با کیفیت غیر قابل قیاس در صنعت بیمه، دین خود را نسبت به جمهور بیمه گذاران انجام دهد .

حفظ توانگری مالی در بالاترین سطح رتبه بندی در صنعت بیمه همراه با پشتوانه مالی قابل اتکاء و استفاده بهینه از توزیع ریسک در جهت ایجاد تعادل اطمینان بخش در پرتفوی شرکت، توان ما را در جبران سریع و بموقع خسارت وارده دو چندان نموده است .

مدیریت اجرائی شرکت با ساختاری نوین به منظور انسجام در امر توسعه کمی و کیفی بازسازی گردید و امروز به لطف نگرش مشتری گرا امید می‌رود در سال نو با تلاش منسجم و یکپارچه همه عزیزان شاهد رشد پایدار همراه با تنوع خدمات و استفاده از شیوه های نوین در تدوین و عرضه خدمات جدید باشیم .

بهار دل انگیز با سرود ودرود از راه می رسد و سال گذشته با تمام خاطراتش به تاریخ خواهد پیوست .امید به صبحی نو دلهایمان را گرمی میبخشد، باشد که سال نو پیام آور شادی درزندگی همه هموطنانمان باشد .بار دیگر از تلاش و همیاری وهمکاری شما در توسعه فراگیر بیمه آسماری از طرف هیئت مدیره تشکر نموده ،سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان و خانواده گرامیتان خواستارم .

بهزاد ایثاری

رئیس هیئت مدیره بیمه آسماری

 

طرح بیمه جوان ،برای اولین بار توسط بیمه آسماری ارائه شد.

بیمه آسماری، اولین ارائه‌کننده خدمات بیمه درمان تکمیلی به‌صورت ‌الکترونیک

برای اطلاعات بیشتر از محصولات دیگر بیمه تکمیلی به وبسایت رسمی فروش شرکت بیمه آسماری به آدرس asmari.net مراجعه فرمائید

شرکت بیمه آسماری افتخار دارد، با همکاری شرکت کمک‌رسان ایران (SOS)، همراه اول و شرکت جیرینگ، برای اولین بار در ایران، خدمات بیمه درمان تکمیلی را با نام طرح "بیمه جوان " به‌صورت الکترونیک ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، بیمه آسماری در این طرح قصد دارد خدمات بیمه "درمان تکمیلی انفرادی" خود را به بسیاری از مردم کشورمان که توانایی و شرایط دست‌یابی به طرح‌های بیمه‌های درمان تکمیلی موجود در کشور را ندارند، عرضه کند.

در این طرح ، هر یک از افرادی که از سیم‌کارت همراه اول استفاده می‌کنند، می‌توانند ، با واردکردن کد (#8*7*) در گوشی خود با طی کردن چند گام ساده ،این بیمه نامه را خریداری نمایند .بعد از خرید بیمه‌نامه، لینک فایل بیمه نامه به همراه راهنمای دریافت خسارت برای فرد پیامک خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بیمه نامه برای افراد زیر ۴۰ سال طراحی شده است و از مزایای این طرح می توان به حق بیمه مناسب آن اشاره کرد چرا که هر فرد تنها با پرداخت 195 هزار تومان می تواند به مدت یک سال از خدمات این بیمه نامه بهره مند گردد.

بیمه آسماری به‌عنوان حامی مردم پوشش‌های متنوع ذیل را برای بیمه‌شدگان این طرح بیمه تکمیلی درمان را در نظر گرفته‌ است که شامل :

    هزینه‌های بیمارستانی: جبران هزینه‌های بستری، جراحی، شیمی‌درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی، قلب، گامانایف و انواع سنگ‌شکن در بیمارستان‌ و مراکز جراحی محدود و day care تا مرز 15.000.000 ریال

    اعمال جراحی بزرگ: اعمال جراحی سرطان، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به‌استثنای دیسک ستون فقرات)، گامانایف، قلب، پیوند، ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه تا مرز پرداخت 30.000.000ريال

    پاراکلینیکی: سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع آندوسکوپی، ام آر آی، اکوکاردیوگرافی استرس اکو، دانسیتومتری، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار مثانه، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، هولترمانیتورینگ قلب، آنژیوگرافی چشم تا سقف پوشش 1.500.000 ريال

    جراحی‌های محدود: مانند شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، بیوپسی، تخلیه کیست و لیزر درمانی با سقف تعهد 1.000.000 ريال

    هزینه‌های آمبولانس: جبران هزینه‌های انتقال بیمار داخل شهر بین شهر در مواقع اورژانسی با سقف تعهد 1.200.000 ریال

      بیمه حوادث: در صورت فوت بیمه‌شده براثر حادثه مبلغ 100.000.000 ریال

شرکت کمک رسان ایران با اتکا به شبکه خدماتی گسترده خود در سراسر کشورو داشتن 37 شعبه و 2000 مراکز درمانی طرف قرارداد در سراسر ایران توانسته است شریک مورد اعتمادی به عنوان سهامدار عمده برای شرکت بیمه آسماری باشد که در حال حاضر از طریق خدمات بی نظیر خود توانسته است رضایت بیمه گذاران را در سراسر کشور جلب نماید و خدمات این بیمه نامه نیز توسط شرکت کمک رسان ایران ارائه می گردد.

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها