• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

به گزارش روابط عمومی آسماری ناصر کیان وش ، مدیر عامل بیمه آسماری طی پیامی پیشاپیش عید سعید فطر را تبریک گفت .

متن پیام بدین شرح است :

عید فطر جشن بزرگ بندگان مخلصی است که با تقوی و پرهیزکاری در ماه پر برکت رمضان به جهاد با نفس خود پرداخته است و روح و جان خود را در چشمه بی‌پایان معرفت الهی مصفا ساختند.

فرا رسیدن عید سعید فطر به عنوان عید توفیق بندگی و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به همه هم میهنان عزیز ،همکاران و بیمه شدگان بیمه آسماری تبریک می‌گویم و قبولی طاعات وعبادات آنان در ماه مبارک رمضان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ، ناصرکیان وش مدیرعامل بیمه آسماری در پیامی ششمین سالروز شرکت را به‌تمامی  کارکنان ، نمایندگان ، سهامداران و بیمه‌گزاران این شرکت تبریک گفت.


 

متن پیام بدین شرح است:

 

امروز با قدم نهادن در 16 بهمن‌ماه، شش سال از سالروز شرکت بیمه آسماری در صنعت بیمه کشور می‌گذرد.حضوری که با تلاش و همت تک‌تک مدیران، کارکنان و نمایندگان بیمه آسماری به ثمر رسیده است و درگذر این شش سال بیمه آسماری توانسته است‌ در بین شرکت‌های بیمه‌های مناطق آزاد همواره در سطح توانگری یک قرار گیرد.

در این مجال شایسته است که از کلیه سهامداران شرکت، به‌ویژه شرکت کمک‌رسان ایران (sos) تشکر ویژه‌ای به عمل ‌آورم که با اعتماد و وفاداری در کنار بیمه آسماری حمایت خود را هیچ‌گاه دریغ نکرده‌اند و باعث شده‌اند که بیمه آسماری همانند اسمش مانند کوه در تمامی تلاطمات گوناگون موفق عمل نماید و از هیچ تلاشی در راستای تحقق اهداف شرکت دریغ نکنند.

اینجانب فرارسیدن 16 بهمن سالروز شرکت بیمه آسماری را به‌تمامی اعضای خانواده آسماری تبریک عرض می‌نمایم و برای شرکت بیمه آسماری همواره موفقیت روزافزون را آرزومندم.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته قشم از 27 تا 29 دیماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قشم برگزار شد، فعالان شیلات 6 کشور چین، ترکیه، کره جنوبی، ایتالیا، نروژ ، آذربایجان و بالغ بر 50 شرکت داخلی دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشتند.

بر اساس این گزارش ،واحد های صنعتی مختلف دستاورد های خود را در زمینه پرورش میگو، پرورش ماهی در قفس، پرورش جلبک،تولید خوراک آبزیان و طیور، اسکله سازی و صیادی در این نمایشگاه معرفی نمودند که شرکت بیمه آسماری نیز  به منظور معرفی فعالیتها و ارائه توانمندی ها در حوزه شیلات و صنایع وابسته با برپایی غرفه و حضور کارشناسان مجرب در این نمایشگاه شرکت نمود.

بیمه آسماری در این رویداد مهم با استفاده از تیم مجرب و با هدف بازاریابی نوین، اقدام به مذاکره با سازمان ها و شرکت های مهم داخلی و خارجی منطقه از جمله شیلات ایران، تعاونی صیادان استان هرمزگان، کارخانه کشتی سازی و شرکتهای وابسته به صنایع شیلات نمود.

گفتنی است که شرکت بیمه آسماری در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان غرفه بیمه آسماری انواع پوشش‌های بیمه‌ ای درمان از جمله ، طرح درمان تکمیلی خانواده و شرکتی را بصورت تخصصی معرفی نمودند.

 همچنین بیمه آسماری به عنوان تنها شرکت بیمه ای با برپا سازی غرفه و استفاده از کارشناسان ماهر آماده پاسخگویی و ارائه خدمات نوین بیمه ای به بازدیدکنندگان محترم بوده است .

در جلسه تشریح طرح­های درمان تکمیلی خانواده و شرکتی آسماری به کارگزاری های بیمه استان آذربایجان شرقی عنوان شد:

بیمه آسماری، انتخاب اول بیمه­ های درمان

افتتاح باجه بیمه آسماری هم زمان با رو نمایی طرح های درمانی در استان آذربایجان شرقی با حضور مدیران و کارگزاران صورت پذیرفت .

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، افتتاح باجه بیمه آسماری با حضورمدیران شرکت بیمه آسماری ،کمک رسان و کارگزاران استان آذربایجان شرقی در محل هتل کایا لاله پارک تبریز برگزار شد که بیمه آسماری هم زمان با افتتاح باجه آسماری در این استان از دو طرح جدید درمان خانواده وشرکتی رو نمایی کرد که در ادامه گزارش به معرفی طرح ها پرداخته شده است.

راضیه تاجیک ،سرپرست روابط عمومی بیمه آسماری هدف از برگزاری جلسه با کارگزاران را معرفی طرح های درمان خانواده و شرکتی بیمه آسماری و افتتاح باجه بیمه آسماری دانست.

وی در خصوص شبکه فروش گفت : بیمه آسماری در راستای گسترش شبکه فروش خود طی تفاهم نامه ای که با شرکت کمک رسان ایران امضا کرده است کهدرفاز اول در7 استان باجه های بیمه آسماری تاسیس شده است.  وبه همین منظور برای گسترش شبکه فروش از کارگزاران محترم دعوت به عمل آمده، تا طرح های جدیدبیمه آسماری معرفی شود.

تاجیک اذعان کرد : هدف شرکت بیمه آسماری صرف سودآوری خود شرکت نیست و طرحی است که تمام اقشار جامعه می توانند از آن استفاده کند.

وی بیان کرد: شرکت بیمه آسماری با توجه به چالش‌های اقتصادی و تمایل جامعه به سمت شرکت‌های کوچک و موسسات دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها، این امکان را برای شرکت‌ها فراهم کرده تا برخلاف اغلب شرکت های بیمه‌ که پایه ۵۰ نفر را برای پذیرش بیمه درمان تکمیلی شرکتی  قرار داده‌اند، شرکت‌ها با حداقل 15 نفر پرسنل (با احتساب اعضای خانواده)بتوانند از مزایای بیمه تکمیلی شرکتی به‌صورت نقد واقساط استفاده کنند.

وی در خصوص مزایای رقابتی بیمه آسماری اظهار داشت : بیمه آسماری به همراه سهامدار عمده خود شرکت کمک رسان ایران توانسته خدمات بی نظیر درمانی را ارائه دهد که با بیش از

۲۳۰۰ مرکز درمانی طرف قرار داد است، چرا که چابکی عملکرد در بازار و هم افزایی دهه ها تجربه در ارائه خدمات بیمه خصوصا در رشته های درمان شامل بیمه های تکمیلی و بیمه های مسافرتییکی از مزیت های رقابتی بیمه آسماری است.

همچنین شبکه فروش آسماری از مزییتی چون درآمد بالا، منظم ، قابلیت رشد و...بهره مند می باشد که علاوه بر آن کمترین درگیری را در فرآیندهای اداری صدور بیمه نامه و دریافت خسارت دارد.

سرپرست روابط عمومی بیمه آسماری گفت :در شاخص بیمه های درمان تکمیلی این شرکت، موضاعاتی از قبیل. این موضوعات شامل، قیمت،پوشش، سقف تعهدات، فرانشیز، سهولت خرید، موانع ورود، برند، شبکه خسارت و دوره انتظار لحاظ شده است.

چرا که بیمه آسماری معتقد است برای یک طرح خوب شاخصه هایی در نظر گرفته شود تا بیمه گذار بتواند با سهولت بیشتری خرید کند.

بیمه آسماری برای طرح های بیمه های تکمیلی شرکت ها 4 طرح برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینی را پیش بینی کرده است که سقف این طرح ها پوشش های یکسان با سقف تعهدات متفاوت دارند.

بیمه آسماری برای طرح درمان تکمیلی شرکت ها شرایطی را اتخاذ کرده است. اگر گروه شرکتی تا ۱۵ نفرباشد می تواند از طرح بیمه تکمیلی استفاده کند که پذیرش با این تعداد امتیازی است برای کارگاه های کوچک که بتوانند از این طرح بهره مند شوند.

اما محدودیت هایی نیز برای طرح های درمان تکمیلی شرکت ها وجود دارد. یکی از این موارد استعلام قیمت است که فقط برای شرکت های بالای ۱۰۰ نفر امکان پذیر است. همچنین بیماری های از قبل موجود ومادرزادی شامل پوشش بیمه ای نمی باشد که باتوجه به پرسشنامه سلامت که ذکر شد قابل تشخیص میباشد. گروه های کمتر از ۵۰ نفر فقط می توانند یکی از طرح ها را انتخاب کنند ولی این محدودیت در گروه

های بزرگتر و بالای ۵۰ نفر وجود ندارد.

وی در این بخش طرح های درمان تکمیلی خانواده  گفت: این طرح ها شامل بستری ، جراحی محدود، جراحی های تخصصی , پاراکلینیکی ، جراحی های سرپایی ، آمبولانس ، زایمان ، رفع عیوب انکساری دوچشم ، آزمایشگاهی می باشد به عنوان مثال  سرپرست یک خانواده 3 نفری تنها با پرداخت 12 میلیون و 500 هزارریال حق بیمه برای انتخاب طرح 1 با فرانشیز 30 درصد می تواند تمام اعضای خانواده خود را بیمه کند . در این صورت هر عضو خانواده می تواند طبق شرایط بیمه‌نامه تا سقف تعیین شده در هر پوشش  را به طور مجزا استفاده نماید.

تاجیک در بخش دیگرضمن اشاره به این مهم که طرح‌های درمان تکمیلی خانواده آسماری بدون نیاز به چکاپ اولیه و بیمه گر پایه است گفت، به طوری که اگر خانواده ای شغل آزاد داشته و بیمه گر اول نداشته اند می توانند از بیمه تکمیلی آسماری استفاده کنند و نیازی به چکاپ اول آزمایشگاهی نیست و به فرم پرسشنامه سلامت خانواده که توسط سرپرست خانوار تکمیل خواهد شد اتکا می شود و حداکثر سن برای تحت پوشش قرار  گرفتن اعضای خانواده 60 سال می باشد.

 حق بیمه های تعیین شده برای افراد تا ۵۰ سال می باشد و حق بیمه برای افراد ۵۱ تا ۶۰ سال، ۵۰ درصدافزایش پیدا می کند. درصورتی که فقط یکی از اعضای خانواده بالای ۵۰ سال باشد، فقط برای آن فرد مبلغ

بیشتر لحاظ خواهد شد.

وی در آخر افزود : شرکت بیمه آسماری در راستای سیاست فروش خود همواره پذیرای کارگزاران بیمه و اشخاص حقیقی و حقوقی است که قصد نمایندگی و بازاریابی در بازار بیمه کشور را دارند.

و بیمه گذاران برای اطلاعات بیشتر از قبیل فهرست شعب کمک رسان و مراکز طرف قرارداد و برای ثبت نام در پورتال اعضا می توانند به سایت کمک رسان ایران به آدرس iranassistance.com مراجعه کنند. همچنین سایت شرکت بیمه آسماری به آدرس asmari.net هم می تواند برای اطلاعات شبکه فروش آسماری در اقصی نقاط کشور، فهرست شعب شرکت بیمه آسماری و سایر پرسش هایی که فرد بیمه گذار دارد نیز موجود است .

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها