• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

حضور شرکت بیمه آسماری در یازهمین نمایشگاه گردشگری

 

photo 2018 01 24 08 11 46

 

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ،شرکت بیمه آسماری به منظور معرفی پوشش بیمه مسافرتی طرح vip در یازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی تهران حضور فعال بهم رسانید.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با حضور معاون رئیس جمهور ایران در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی در مورخ 3 الی 6 بهمن آغاز به کارد کرد که در این نمایشگاه چهارصد و سی شرکت ایرانی، 70 شرکت خارجی و 21 کشور فعال در حوزه گردشگری در این نمایشگاه حضور داشتند.

بر اساس این گزارش: مدیران وکارشناسان مجرب این شرکت در این نمایشگاه اقدام به معرفی آخرین دستاوردها و خدمات بیمه‌ای در حوزه صنعت گردشگری و ارائه خدمات بیمه ای در زمینه طرح های درمانی و مسافرتی پرداختند.

شرکت بیمه آسماری با ارائه  پوشش“بیمه مسافرتی VIP” طرح جدیدی در صنعت بیمه ارائه کرده است که همزمان با افتتاح این نمایشگاه رو نمایی شد 

بیمه مسافرتی VIP بر خلاف سایر شرکت های بیمه هزینه کنترل حاد شدن بیماری های قبلی را در حین سفر پوشش می دهد.

این طرح که  برای اولین بار در کشور ارائه شده است وتا پیش از این پوشش درمانی به مسافرانی که به کشورهای خارجی سفر داشته اند و در آن کشور دچار عارضه هایی بودند که منشاء آن بیماری به تاریخ پیش از سفر مربوط میشد تعلق نمی گرفت، اما با خرید پوشش های VIP مسافران می توانند با پرداخت حق بیمه بیشتر از این مزایا استفاده کنند

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها