• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

پیام نوروزی هیئت مدیره بیمه آسماری

همکاران عزیز

فرا رسیدن نوروز باستانی و سال نو را خدمت شما عزیزان و خانواده بزرک بیمه آسماری تبریک و تهنیت عرض میکنم .

بیمه اسماری سال پر تلاطمی را با موفقیت سپری نمود و توانست با حفظ وادامه رسالت خود در ارائه خدمات بیمه ای با کیفیت غیر قابل قیاس در صنعت بیمه، دین خود را نسبت به جمهور بیمه گذاران انجام دهد .

حفظ توانگری مالی در بالاترین سطح رتبه بندی در صنعت بیمه همراه با پشتوانه مالی قابل اتکاء و استفاده بهینه از توزیع ریسک در جهت ایجاد تعادل اطمینان بخش در پرتفوی شرکت، توان ما را در جبران سریع و بموقع خسارت وارده دو چندان نموده است .

مدیریت اجرائی شرکت با ساختاری نوین به منظور انسجام در امر توسعه کمی و کیفی بازسازی گردید و امروز به لطف نگرش مشتری گرا امید می‌رود در سال نو با تلاش منسجم و یکپارچه همه عزیزان شاهد رشد پایدار همراه با تنوع خدمات و استفاده از شیوه های نوین در تدوین و عرضه خدمات جدید باشیم .

بهار دل انگیز با سرود ودرود از راه می رسد و سال گذشته با تمام خاطراتش به تاریخ خواهد پیوست .امید به صبحی نو دلهایمان را گرمی میبخشد، باشد که سال نو پیام آور شادی درزندگی همه هموطنانمان باشد .بار دیگر از تلاش و همیاری وهمکاری شما در توسعه فراگیر بیمه آسماری از طرف هیئت مدیره تشکر نموده ،سلامتی و بهروزی برای شما عزیزان و خانواده گرامیتان خواستارم .

بهزاد ایثاری

رئیس هیئت مدیره بیمه آسماری

 

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها