• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

Previous Next

جلسه معرفی طرح های بیمه تکمیلی جدید بیمه آسماری در کرمان

در جلسه تشریح طرح­های درمان تکمیلی خانواده و شرکتی آسماری به کارگزاری های بیمه استان کرمان عنوان شد:
بیمه آسماری، انتخاب اول بیمه­ های درمان

افتتاح باجه بیمه آسماری هم زمان با رو نمایی طرح های درمانی در استان کرمان با حضور مدیران و کارگزاران صورت پذیرفت .
به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، افتتاح باجه بیمه آسماری با حضور مدیران شرکت بیمه آسماری ،کمک رسان و کارگزاران استان کرمان در محل هتل پارس کرمان برگزار شد که بیمه آسماری هم زمان با افتتاح باجه آسماری از دو طرح جدید درمان خانواده وشرکتی رو نمایی کرد که در ادامه گزارش به معرفی طرح ها پرداخته شده است.

با حداقل 15 نفر(با احتساب اعضای تحت تکفل) به خانواده بیمه تکمیلی شرکتی آسماری بپیوندید
فرزانه تاجداری، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش بیمه آسماری در خصوص طرح های درمانی بیمه آسماری گفت: شرکت بیمه آسماری در سال 1397 با توجه به نیاز بازار و تخصص خود، تمرکزش را بر توسعه بازار در زمینه بیمه‌های درمان تکمیلی قرار داد که براساس آن، صدور بیمه تکمیلی به صورت انفرادی در قالب طرح‌های خانوادگی و شرکتی با شرایط ویژه به متقاضیان ارائه میشود.
وی بیان کرد :شرکت بیمه آسماری با توجه به چالش‌های اقتصادی و تمایل جامعه به سمت شرکت‌های کوچک و موسسات دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها، این امکان را برای شرکت‌ها فراهم کرده تا برخلاف اغلب شرکت های بیمه‌ که پایه ۵۰ نفر را برای پذیرش بیمه درمان تکمیلی شرکتی قرار داده‌اند، شرکت‌ها با حداقل 15 نفر پرسنل (با احتساب اعضای خانواده)بتوانند از مزایای بیمه تکمیلی شرکتی به‌صورت نقد واقساط استفاده کنند.
وی افزود: در طرح‌های بیمه درمان تکمیلی برای خانواده‌ها، یک خانواده میتواند متناسب با بودجه، نیاز خود و اعضای خانواده با پرداخت حق بیمه مربوطه، یکی از اعضای خانواده‌ی بزرگ آسماری شود.

شرکت کمک رسان ایران سهامدار اصلی آسماری است
شروین شاهرخی، کارشناس ارشد بازاریابی و فروش درخصوص سهامدار اصلی بیمه آسماری اذعان کرد : یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی بیمه آسماری ، همکاری عمیق و سطح بالای شرکت آسماری و شرکت کمک رسان ایران (sos)است.
شاهرخی بیان کرد : بیمه آسماری با پشتوانه شرکت کمک رسان ایران (sos) که دارای تجربه و سابقه­ ی 25 ساله در ارائه خدمات بیمه تکمیلی است، با بررسی ریسک­ها و موقعیت­های مناسب سعی در ارائه بهتر خدمات بیمه ای داردکه در همین راستا شرکت بیمه آسماری نیز با حمایت سهامدار اصلی خود جهت ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی اقدام به تاسیس باجه‌های آسماری در تمامی شعب شرکت کمک رسان ایران (sos) در مراکز استان­ها نموده است.
شاهرخی در خصوص این طرح ها بیان کرد:در فاز اول این پروژه که می­توان از آن به عنوان یک طرح ملی نام برد، 7 شهر کرمان، همدان، یزد، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز به­ عنوان شهرهای پایلوت انتخاب و فعالیت و فروش در آنها آغاز شده و هم زمان کار آموزش و معرفی این خدمات به کارگزاران بیمه در این استان ها را شروع کرده ­ایم که امروز میهمان همکاران خود در استان کرمان هستیم.
هدف بیمه آسماری تمامی خانواده­ها با هر نوع در آمدی است
عبدالرضا ابراهیمی، مسئول باجه بیمه آسماری در استان کرمان در خصوص استارت طرح درمانی بیمه آسماری گفت : باجه استان کرمان جزو 7 استانی بود که از مهرماه امسال استارت راه ­اندازی آن زده شد و شروع بکار کرد. اینجانب که ضمن برخورداری از سابقه­ ی همکاری افزون بر 10 سال با شرکت کمک‌رسان ایران (SOS)، پیش تر نیز با فعالیت آسماری آشنا بودم، اکنون به عنوان مسئول باجه آسماری در دفتر شعبه کمک رسان ایران با مدیریت خانم صدر به همراه 14 نیروی فعال از ابتدای فعالیت این باجه در استان کرمان مشغول به فعالیت می‌باشیم.
شرکت بیمه آسماری با توجه به مدیران فعال و با سابقه ای که در اختیار دارد و همچنین حمایت خوب کمک­ رسان ایران، می­تواند به عنوان یک شرکت جوان در مقایسه با رقبا قوی تر عمل کرده و آینده روشنی را برای خود و بیمه­ گران تحت قرارداد خود فراهم سازد.
بازار هدف بیمه آسماری تمامی خانواده­ ها با هر نوع در آمدی است. در همین راستا به واسطه برخورداری از حمایت سهامدار اصلی خود امکان استفاده از تمامی مراکز درمانی سراسر استان کرمان برای بیمه‌شدگان درمان تکمیلی آسماری فراهم گردیده است.

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها