• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

Previous Next

طرح جدید بیمه های درمان تکمیلی آسماری رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ،طرح درمان خانواده بیمه آسماری با حضور مدیر عامل معاونین و مدیران شرکت بیمه آسماری رونمایی شد .
بیمه آسماری طی جلسه ای با حضور مسئولین بیمه آسماری از طرح جدید بیمه های درمان خانواده و شرکتی جدیدخود رو نمایی کرد .


اصلان گودرزی سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آسماری در خصوص طرح جدید و ویژه بیمه درمان خانواده و شرکتی بیمه آسماری گفت : این طرح حاصل تلاش چند ماهه تیم بازاریابی و فروش و فنی است که پس از تجزیه و تحلیل کارشناسی و مراحل فنی از یکم مهرماه سال جاری به بازار عرضه شده است.
گودرزی اذعان کرد : در بیمه های درمان ،پوشش های متناسب با نیاز خانواده ها با در نظر گرفتن حق بیمه مناسب برای بیمه شدگان وجود نداشته است که بیمه آسماری با ارائه طرح درمان خانواده این امکان را فراهم کرده است و همچنین استفاده از بیمه نامه مشروط به چکاپ آزمایشگاهی و بیمه گر اول نمی باشد و هر خانواده با هر بودجه ای میتواند از این پوشش بیمه ای استفاده نماید .
وی در خصوص بیمه های شرکتی بیمه آسماری گفت : ما برای واحدهای کوچک تولیدی و خدماتی پوشش بیمه ای با چهار طرح متفاوت و مناسب را عرضه داشته ایم چرا که استفاده از بیمه تکمیل درمان عموما مختص به گروهای بالا پنجاه نفر عرضه می شده است که با طرح های جدید بیمه آسماری شرکت های زیر پنجاه نفر نیز می توانند از خدمات بیمه آسماری استفاده نمایند .
گودرزی بیان کرد : بیمه آسماری خدمات پس از فروش بیمه های درمان تکمیلی را کما فی السابق توسط شرکت کمک رسان ایران (sos) به بیمه شدگان محترم ارائه می نماید .
وی در آخر اظهار داشت : چنین طرح هایی با این مزایا تا به حال در صنعت بیمه کم تر دیده شده است که خوشبختانه بیمه آسماری با عرضه این خدمات این امکان را برای بیمه شدگان فراهم آورده است که با هر سطح نیازی بتوانند از مزایای بیمه های درمانی بهر مند شوند لذا انتظار می‌رود این محصول جدید با داشتن مزیت رقابتی مطلوب و تفاوت محسوس با محصولات سایر شرکت ها با استقبال قابل توجهی روبرو شود.

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها