• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

Previous Next

گرد همایی کارگزاران بیمه استان اصفهان به میزبانی بیمه آسماری


نشست آموزشی بیمه آسماری با هدف تشریح طرح‌های درمان تکمیلی خانواده و شرکتی این شرکت با همکاری شرکت کمک رسان ایران (sos) برگزار شد

همایش بیمه آسماری با همکاری شرکت کمک رسان ایران (sos)با حضور نمایندگان این شرکت: سر کار خانم تاجداری کارشناس ارشد بازاریابی و فروش شرکت بیمه آسماری ، حسنی فراهانی کارشناس ارشد بازاریابی و فروش شرکت بیمه آسماری ،  عسگری سرپرست باجه آسماری در استان اصفهان، دکتر علیزاده رییس شعبه کمک رسان اصفهان و علیزاده معاونت شرکت کمک رسان اصفهان و جمعی از کارگزاران بیمه در یک شنبه 27 آبان در سالن همایش  هتل بین المللی کوثر در اصفهان برگزار شد. . تاجداری دراین همایش ضمن اشاره به این موضوع که شرکت بیمه آسماری در سال 1397 با توجه به نیاز بازار و تخصص خود، تمرکزش را بر توسعه بازار در زمینه بیمه‌های درمان تکمیلی قرار داده است افزود: صدور بیمه تکمیلی به صورت انفرادی در قالب طرح‌های خانوادگی و شرکتی با شرایط ویژه به متقاضیان ارائه میشود.
وی در ادامه این همایش با اشاره به طرح های درمان تکمیلی بیمه آسماری برای خانواده ها گفت : طرحهای درمان تکمیلی بیمه آسماری برای خانواده با فرانشیزهای متفاوت 10% و 30% قابل انتخاب است ،لذا هر خانواده می تواند متناسب با بودجه و نیاز خود یکی از طرح های مذکور را انتخاب کند و پس از تکمیل فرم سلامت توسط سرپرست خانواده و پرداخت حق بیمه ، عضو خانواده آسماری و کمک رسان ایران شود .
وی در این بخش به تشریح طرح های درمان تکمیلی خانواده که شامل بستری ، جراحی محدود، جراحی های تخصصی , پاراکلینیکی ، جراحی های سرپایی ، آمبولانس ، زایمان ، رفع عیوب انکساری دوچشم ، آزمایشگاهی می باشد، پرداخت و گفت: به عنوان مثال سرپرست یک خانواده 3 نفری تنها با پرداخت 12 میلیون و 500 هزارریال حق بیمه برای انتخاب طرح 1 با فرانشیز 30 درصد می تواند تمام اعضای خانواده خود را بیمه کند . در این صورت هر عضو خانواده می تواند طبق شرایط بیمه‌نامه تا سقف تعیین شده در هر پوشش را به طور مجزا استفاده نماید.
تاجداری در بخش دیگرضمن اشاره به این مهم که طرح‌های درمان تکمیلی خانواده آسماری بدون نیاز به چکاپ اولیه ارائه گردیده است گفت، حداکثر سن برای تحت پوشش قرار گرفتن اعضای خانواده 60 سال می باشد.
ایشان در بخش دیگر سخنان خود به تشریح طرح های بیمه درمان تکمیلی برای شرکت ها پرداخت و گفت : شرکت بیمه آسماری با توجه به چالش‌های اقتصادی و تمایل جامعه به سمت شرکت‌های کوچک و موسسات دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها، این امکان را برای شرکت‌ها فراهم کرده تا برخلاف اغلب شرکت های بیمه‌ که پایه ۵۰ نفر را برای پذیرش بیمه درمان تکمیلی شرکتی قرار داده‌اند، شرکت‌ها با حداقل 15 نفر پرسنل (با احتساب اعضای خانواده)بتوانند از مزایای بیمه تکمیلی شرکتی به‌صورت نقد واقساط استفاده کنند.
طرح های پایه بیمه درمان تکمیلی پایه برای شرکت ها شامل بستری ، جراحی محدود ، جراحی های تخصصی ، پاراکلینیکی 1 و 2 ، جراحی های سرپایی ، آمبولانس درون و برون شهری ، رفع عیوب انکساری دو چشم ، زایمان ، آزمایشگاهی است.
کارشناس ارشد تیم بازاریابی شرکت بیمه آسماری تصریح کرد :چنانچه شرکتی بخواهد هر یک از طرح های پایه را انتخاب نماید ، می تواند پوشش های اضافی بیمه درمان تکمیلی برای شرکت ها که شامل ویزیت دارو ، دندانپزشکی و غرامت می باشد نیز انتخاب نماید .
ایشان در راستای خدمات بهتر به مشتریان به معرفی سایت شرکت بیمه آسماری اشاره کردند و گفتند : مشتریان جهت اطلاع از نزدیکترین مرکز تهیه و صدور بیمه نامه، اطلاعات مربوط به شعب و همچنین اطلاع از طرح‌های درمان تکمیلی می توانند به وب سایت شرکت بیمه آسماری به نشانی www.asmari.net مراجعه نمایید .
تاجداری با بیان این که یکی از اهداف اصلی بیمه آسماری خدمت به هموطنان می باشد، یادآورشد : هم اکنون شرکت کمک رسان ایران دارای یکی از بزرگترین شبکه های طرف قرارداد با مراکز درمانی است که بیمه شدگان شرکت بیمه آسماری می توانند با ثبت نام در پرتال اعضای این شرکت به نشانی www.iranassistance.com ازامکان دریافت معرفی نامه آنلاین به صورت 24 ساعته جهت مراجعه به بیش از 2300 مرکز درمانی طرف قرارداد در سطح کشور بهره مند گردند و یا فرآیند دریافت خسارت خود را از طریق شعب شرکت کمک رسان ایران در کوتاه ترین زمان ممکن پیگیری نمایند.
در ادامه همایش جناب آقای حسنی فراهانی کارشناس ارشد بازاریابی و فروش شرکت بیمه آسماری به تشریح وضعیت و جایگاه صنعت بیمه در کشور پرداخت و با ارائه آمارهایی در زمینه جمعیت، توزیع سنی جمعیت ، وضعیت فعالیت و اشتغال ، وضعیت ازدواج و سرپرست خانوارها ، توزیع سنی سرپرست خانوارها ، درآمد خانوارها ،و روند گذشته صنعت بیمه کشور، به ترسیم وضعیت موجود و آینده پیش روی این صنعت پرداخت. وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه متاسفانه در مورد استفاده از بیمه در جامعه و بین مردم فرهنگ سازی مناسبی صورت نگرفته است گفت: شما کارگزاران عزیز که در صنعت بیمه مشغول به فعالیت هستید بهتراست بدانید در چه فضایی مشغول به کار هستید و از پتاسیل ها، ظرفیت ها و حجم بازار برای فعالیت بهتر و سرمایه گذاری هوشمندانه تر آگاهی داشته باشید و علاوه بر فروش بیمه در راستای فرهنگ سازی استفاده از بیمه در بین مردم و جامعه تلاش مضاعفی نمایید. وی همچنین با اشاره به اینکه فضای مجازی برای ارائه اطلاعات مناسب و آگاه سازی جامعه می تواند نقش پررنگی را ایفا نماید گفت: با توجه به اهمیت این فضا و گسترش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی، استفاده از این فضا جهت گسترش استفاده از بیمه و همچنین تبلیغات بسیار مهم و موثر می باشد.
حسنی با اشاره به اینکه در طی 10 سال تعداد بیمه نامه های صادره در بخش درمان از حدود 200 هزار به حدود 3.5 میلیون بیمه نامه رسیده است گفت: این موضوع نشان دهنده گسترش و نیاز به بیمه درمان تکمیلی در جامعه است که می توان انتظار داشت این روند در سالهای آتی هم ادامه داشته باشد.
وی ضمن اشاره به میانگین سنی جمعیت کشور افزود : 94 درصد جمعیت کشور زیر 64 سال هستند و مابقی بالای 64 سال می باشند و با توجه به پیر شدن جمعیت کشور واستفاده از خدمات پزشکی برای سالمندان لزوم استفاده از بیمه های درمان تکمیلی محرز است و در آینده نیاز به آن افزایش پیدا می کند
حسنی در ادامه با تشریح اهداف و برنامه های شرکت بیمه آسماری گفت: با توجه به خدمات و طرح های شرکت بیمه آسماری ، این شرکت با طرحهای درمان تکمیلی مقرون به صرفه می تواند گزینه مناسبی برای خانواده ها ، صنایع و شرکت ها باشد .
لازم به ذکر است که شرکت بیمه آسماری به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد اداری صنعتی جمهوری اسلامی ایران و پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۶ تاسیس و به شماره ۹۶۵۵ در منطقه آزاد کیش ثبت گردیده است.
کمک رسان ایران (SOS) سهامدارعمده شرکت بیمه آسماری است.
شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 1371/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

اطلاعات تماس

شماره تماس :

88886164 - 86083522

نمابر :

88886487

آدرس :

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان سوم ، پلاک ۸ - طبقه ی سوم و دوم

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها