• مرکز تماس : 43417 -021

اخبار

Previous Next

حضور انحصاری بیمه آسماری در دومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته قشم

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته قشم از 27 تا 29 دیماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی قشم برگزار شد، فعالان شیلات 6 کشور چین، ترکیه، کره جنوبی، ایتالیا، نروژ ، آذربایجان و بالغ بر 50 شرکت داخلی دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشتند.

بر اساس این گزارش ،واحد های صنعتی مختلف دستاورد های خود را در زمینه پرورش میگو، پرورش ماهی در قفس، پرورش جلبک،تولید خوراک آبزیان و طیور، اسکله سازی و صیادی در این نمایشگاه معرفی نمودند که شرکت بیمه آسماری نیز  به منظور معرفی فعالیتها و ارائه توانمندی ها در حوزه شیلات و صنایع وابسته با برپایی غرفه و حضور کارشناسان مجرب در این نمایشگاه شرکت نمود.

بیمه آسماری در این رویداد مهم با استفاده از تیم مجرب و با هدف بازاریابی نوین، اقدام به مذاکره با سازمان ها و شرکت های مهم داخلی و خارجی منطقه از جمله شیلات ایران، تعاونی صیادان استان هرمزگان، کارخانه کشتی سازی و شرکتهای وابسته به صنایع شیلات نمود.

گفتنی است که شرکت بیمه آسماری در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان غرفه بیمه آسماری انواع پوشش‌های بیمه‌ ای درمان از جمله ، طرح درمان تکمیلی خانواده و شرکتی را بصورت تخصصی معرفی نمودند.

 همچنین بیمه آسماری به عنوان تنها شرکت بیمه ای با برپا سازی غرفه و استفاده از کارشناسان ماهر آماده پاسخگویی و ارائه خدمات نوین بیمه ای به بازدیدکنندگان محترم بوده است .

اطلاعات تماس

شماره تماس :

۰۲۱-۴۳۴۱۷

نمابر :

۰۲۱-۸۶۰۸۸۴۱۰

آدرس :

تهران ، خیابان گاندی جنوبی، خیابان یازدهم (شهاب) -پلاک ۱۹ - ساختمان آسماری

کدپستی : ۱۵۱۷۷۵۶۶۱۱

خبر نامه آسماری

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین اخبار شرکت بیمه آسماری برای شما ارسال شود.

سایر خبرها