آشنایی با مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری

دسته بندی:

بیمه آسماری با بیش از ۳۵۰۰ بیمارستان، کلینیک تخصصی، مرکز جراحی محدود، آزمایشگاه، کلینیک دندانپزشکی و … قرار داد دارد و بیمه گذاران می توانند با استفاده از معرفی نامه آنلاین یا ارائه مدارک پزشکی خود از خدمات بیمه آسماری به پشتوانه کمک رسان ایران SOS استفاده نمایند.

مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری با پشتوانه سهامدار عمده خود شرکت کمک رسان ایران با بیش از ۳۰۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد است. چنانچه قصد استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی آسماری را دارید و می‌خواهید با مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری و نحوه استفاده از خدمات آن‌ها آشنا شوید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

راهنمای استفاده از خدمات بیمه آسماری

بیمه شدگان عزیز که شرکت بیمه آسماری را به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه درمان تکمیلی خود انتخاب کرده‌اند می‌توانند طبق چهارچوب تعهدات مندرج در بیمه‌نامه از مزایای مختلفی همچون استفاده از خدمات بیش از ۳۰۰۰ مرکز طرف قرارداد در سراسر کشور بهره‌مند شوند. شرکت بیمه آسماری با پشتوانه بیمه کمک رسان ایران امکان استفاده از معرفی‌های آنلاین و آفلاین را برای بیمه شدگان عزیز برای دریافت خدمات مورد نظر خود فراهم کرده است که در ادامه با نحوه دریافت خسارت و خدمات بیمه‌ای از مراکز طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد می‌پردازیم.

لیست مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری

لیست مراکز درمانی طرف قرار داد بیمه آسماری

از آنجایی که بیمه آسماری دارای پشتیبانی ویژه‌ای از شرکت کمک رسان ایران است، به منظور تأمین خدمات کمک رسانی بیمه گذاران شرکت بیمه آسماری با استفاده از شبکه خدماتی کمک رسان ایران فراهم شده است. به این ترتیب شما می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را از تمامی مراکز طرف قرارداد بیمه کمک رسان ایران SOS دریافت کنید. برای مشاهده لیست کامل مراکز درمانی طرف قرارداد کافی است تا به صفحه مراکز درمانی طرف قرارداد SOS مراجعه نمایید.

چه مراکزی طرف قرار داد بیمه آسماری هستند؟

بیمه آسماری ارائه کننده بهترین بیمه درمان تکمیلی در ایران است و در تلاش است تا بالاترین سطح دسترسی به خدمات درمانی را برای تمامی بیمه گذاران خود فراهم کند. از این رو انواع مراکز درمانی همچون بیمارستان‌ها، مراکز جراحی محدود، کلینیک‌های تخصصی، کلینیک دندان پزشکی، آزمایشگاه‌ها و مراکز تشخیصی به همراه تعداد زیادی از مطب‌های پزشکان مجرب و سرشناس در لیست مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری دیده می‌شود. شما می‌توانید با جستجوی نام مرکز درمانی به همراه انتخاب استان و شهر مورد نظر خود، معرفی نامه مربوط به آن مرکز را به صورت آنلاین از سایت کمک رسان ایران دریافت نمایید.

لیست بیمارستان های طرف قرارداد بیمه آسماری

نحوه استفاده از خدمات بیمه آسماری در مراکز طرف قرارداد

از سال ۱۳۹۵ شرکت بیمه کمک رسان ایران SOS امکان دریافت معرفی نامه آنلاین بیمه آسماری و مراجعه مستقیم به مراکز طرف قرارداد را فراهم کرده است. برای دریافت معرفی نامه آنلاین می‌توانید با استفاده از کد ملی خود به سایت کمک رسان ایران مراجعه کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن معرفی نامه آنلاین خود را دریافت نمایید. این موضوع تنها یکی از مزایای استفاده از بیمه درمان تکمیلی آسماری است. شما با مراجعه به صفحه بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای استفاده از این بیمه نامه به دست آورید.

استفاده از خدمات درمانی بیمه آسماری در مراکز درمانی غیر طرف قرار داد

در صورتی که نام مرکز درمانی مورد نظر شما در لیست مراکز طرف قرار داد بیمه آسماری وجود ندارد نیز شرایطی فراهم شده است تا بدون دغدغه بتوانید از خدمات بیمه آسماری استفاده نمایید. چنانچه برای درمان به مراکز درمانی غیر طرف قرار داد مراجعه کردید می‌توانید مدارک درمانی خود را به شعب شرکت کمک رسان ایران (SOS) تحویل دهید. بعد از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه، می‌توانید خسارت خود را طبق تعهدات مندرج در بیمه نامه و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

بیمه آسماری به منظور رفاه بیشتر بیمه گذاران با همکاری شرکت کمک رسان ایران (SOS) در تلاش است تا با کوتاه کردن مراحل دریافت خسارت، زمان پرداخت هزینه‌های درمانی طبق تعهدات بیمه را کاهش دهد. این موضوع تنها مربوط به خدمات بیمه درمانی نمی‌شود و بیمه گذاران عزیز در مناطق آزاد می‌توانند خسارت بیمه بدنه خودرو را نیز در سریع‌ترین زمان ممکن از شعب بیمه آسماری دریافت کنند.

آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه آسماری

مراکز پاراکلینیکی تشخیصی طرف قرارداد بیمه آسماری

یکی از مزایای بیمه آسماری در مقایسه با سایر شرکت‌های بیمه‌ای، بهره مندی از خدمات خاص کمک رسان ایران (SOS) است که شامل حال سایر شرکت‌های بیمه‌ای نمی‌شود. دریافت خدمات پاراکلینکی از مراکز طرف قرارداد بیمه کمک رسان ایران (SOS) نمونه‌ای از این خدمات خاص است. با توجه به اینکه اکثر مراکز پاراکلینیکی در سراسر کشور به شبکه‌ی مرکزی و آنلاین کمک رسان ایران متصل هستند، هریک از بیمه‌شدگان می‌توانند با مراجعه به مراکز طرف قرارداد فقط با ارائه‌ی کارت شناسایی معتبر و دستور پزشک بدون نیاز به هماهنگی قبلی و تماس تلفنی بصورت آنی و بدون انتظار از خدمات آنلاین کمک رسان بهره‌مند شوند.

در صورت تمایل به استفاده از سایر مراکز (غیر طرف قرارداد) باید پس از دریافت خدمات و تسویه حساب مدارک مورد نیاز شامل: دستور پزشک، اصل صورتحساب پرداختی، اصل نتیجه و گزارش خدمات (عکس، سونوگرافی، شرح و …) را به نماینده شرکت خود ارائه دهید تا هزینه مطابق با شرایط بیمه‌نامه در اسرع وقت تأمین شود.

بیمه آسماری، دارای بیشترین مراکز درمانی طرف قرارداد در بین شرکت‌های بیمه‌ای

در این مطلب سعی کردیم با مراکز طرف قرارداد بیمه آسماری آشنا شویم و راهنمای استفاده از خدمات بیمه آسماری در این مراکز را در اختیار بیمه شدگان عزیز قرار دهیم. بیمه آسماری به پشتوانه  کمک رسان ایران (SOS) با بیش از ۳۵۰۰ مرکز درمانی در سراسر کشور قرار داد دارد که لیست کاملی از آن‌ها را می‌توانید در سایت بیمه کمک رسان ایران SOS مشاهده کنید. همچنین در صورتی که از خدمات مراکز غیر طرف قرارداد استفاده کنید می‌توانید با ارائه مدارک درمانی خود به شعب کمک رسان ایران (SOS) هزینه‌های درمانی خود را طبق شرایط بیمه نامه دریافت نمایید. برای استفاده از این امکانات ویژه کافی است تا همین حالا درخواست مشاوره خود برای دریافت بیمه تکمیلی شرکتی یا خانوادگی آسماری را ثبت کنید. کارشناسان بیمه آسماری در اسرع وقت راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --