آیا بیمه تکمیلی شامل جراحی زیبایی می‌شود؟

دسته بندی:

بیمه تکمیلی شامل چه مواردی میشود؟ آیا جراحی زیبایی یا هزینه عمل زیبایی بینی با بیمه تکمیلی امکان پذیر است؟ بیمه تکمیلی برای عمل زیبایی از مهم‌ترین سوالاتی است که بسیاری از افراد با آن رو به رو می‌شوند. بیمه‌های تکمیلی به طور کلی پوشش‌های گسترده‌تری از بیمه درمان پایه دارند. به همین دلیل شاید […]

بیمه تکمیلی جراحی زیبایی

بیمه تکمیلی شامل چه مواردی میشود؟ آیا جراحی زیبایی یا هزینه عمل زیبایی بینی با بیمه تکمیلی امکان پذیر است؟ بیمه تکمیلی برای عمل زیبایی از مهم‌ترین سوالاتی است که بسیاری از افراد با آن رو به رو می‌شوند. بیمه‌های تکمیلی به طور کلی پوشش‌های گسترده‌تری از بیمه درمان پایه دارند. به همین دلیل شاید تصور شود که این بیمه نامه‌ها مواردی مانند جراحی زیبایی را نیز پوشش دهند. ما در این مقاله سعی می‌کنیم به ارتباط بیمه تکمیلی و جراحی زیبایی پاسخ دهیم و مواردی از عمل‌های زیبایی که ممکن است به نوعی تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند را بررسی می‌کنیم.

بیمه تکمیلی چیست؟ بیمه تکمیلی شامل چه مواردی میشود؟

برای پاسخ دادن به این سؤال که آیا بیمه تکمیلی شامل جراحی زیبایی می‌شود بهتر است ابتدا با این نوع بیمه نامه بیشتر آشنا شویم. بیمه درمان تکمیلی همانطور که از نام آن پیداست، بیمه نامه‌ای است که با ارائه پوشش‌های اضافه بر بیمه درمان پایه (مانند بیمه خدمات درمانی و تأمین اجتماعی)، خدمات تحت پوشش بیمه را گسترش می‌دهد و تکمیل می‌کند. بسیاری از مواردی که تحت پوشش بیمه پایه قرار نمی‌گیرند، جزو پوشش‌های اصلی بیمه درمان تکمیلی هستند.

بیمه آسماری به عنوان تخصصی‌ترین شرکت بیمه ایران در حوزه ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی بالاترین سقف پرداختی تعهدات با هزینه‌ای مقرون به صرفه را در اختیار خانواده‌های ایرانی قرار می‌دهد. با اینکه پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی گسترده‌تر از بیمه درمان پایه هستند، اما همه خدمات درمانی مانند جراحی زیبایی را پوشش نمی‌دهند. در ادامه با موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیشتر آشنا می‌شویم.

بیمه تکمیلی ما شامل چه مواردی میشود

موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی؛ بیمه تکمیلی شامل چیست؟

در پاسخ به سوال بیمه تکمیلی شامل چیست باید بگوییم که به طور کلی خدماتی مانند بستری و جراحی عمومی، جراحی‌های تخصصی، زایمان، نازایی، پاراکلینیکی، رفع عیوب انکساری دو چشم، آمبولانس، سمعک، ویزیت و دارو از جمله مهم‌ترین خدمات تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی هستند. موارد تحت پوشش در بیمه نامه شرکت‌های بیمه‌ای مختلف کمابیش یکسان است اما بیمه آسماری با پشتوانه بیمه کمک رسان ایران SOS بالاترین سقف تعهدات بیمه‌ای را در اختیار هم وطنان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه بیمه درمان تکمیلی اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

ایا بیمه تکمیلی شامل جراحی زیبایی می شود؟ جراحی زیبایی با بیمه تکمیلی

برای رسیدن به پاسخ ایا بیمه تکمیلی شامل عمل زیبایی می شود باید نگاهی به لیست خدمات تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیاندازیم. در این لیست نامی از عمل‌های جراحی زیبایی مانند بیمه تکمیلی عمل بینی دیده نمی‌شود. اما آیا این موضوع به معنای عدم پوشش خدمات بیمه جراحی زیبایی است؟ به طور کلی هیچکدام از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه درمان تکمیلی، هزینه‌های جراحی زیبایی را به صورت مستقیم تحت پوشش قرار نمی‌دهند. اما در موارد مختلف می‌توان هزینه‌های جانبی جراحی زیبایی را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داد.

بیمه تکمیلی شامل عمل زیبایی بینی می شود؟

آیا عمل بینی شامل بیمه تکمیلی می شود؟ ایا عمل انحراف بینی شامل بیمه میشود؟

جراحی بینی یکی از پرکاربردترین جراحی‌های زیبایی است که به صورت مستقیم تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار ندارد. با این حال هزینه‌های عمل جراحی بینی در صورت نیاز به اصلاح عملکرد تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت. در این موارد با تشخیص پزشک و در صورتی که جراحی برای رفع مشکلات تنفسی بیمار الزامی باشد می‌توان از پوشش بیمه تکمیلی استفاده کرد:

  • تنگ شدن دهلیزی بینی: ایجاد مشکل در تنفس با رشد دیوارها های داخلی بینی
  • مخروط داخلی بزرگ در بینی: بزرگ شدن مخروط‌ها و ایجاد اختلال در عمکرد تنفسی فرد
  • شکسته شدن استخوان بینی: شکستی بینی و منحرف شدن جداره جدا کننده بینی که باعث بروز اشکال در تنفس فرد می‌شود.
هزینه عمل انحراف بینی با بیمه تکمیلی

عمل جراحی زیبایی بینی با بیمه تکمیلی؛ هزینه عمل بینی با بیمه تکمیلی

اگر بتوانید به شرکت بیمه ثابت کنید که جراحی بینی با هدف زیبایی انجام نمی‌گیرد امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی را خواهید داشت. این موضوع به تشخیص پزشک و تأیید کارشناسان بیمه بستگی دارد. با اینکه در موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری نامی از جراحی‌های زیبایی دیده نمی‌شود اما در صورت تأیید پزشک و برای جراحی‌های ضروری غیر زیبایی بینی می‌توان از پوشش ۳۰ درصد هزینه‌های سی تی اسکن و دستور پزشک توسط بیمه آسماری بهره مند شوید. علاوه بر این در مواردی ممکن است بخش دیگری از هزینه‌های پاراکلینیکی مانند هزینه آزمایش خون نیز تحت پوشش قرار بگیرند. شما با تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۴۱۷ می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

بیمه تکمیلی ما شامل چه مواردی میشود؟ بیمه آسماری ارائه دهنده خدمات تخصصی بیمه درمان تکمیلی

در این مقاله به سؤال آیا بیمه تکمیلی شامل جراحی زیبایی می‌شود پاسخ داده و درباره بیمه برای عمل جراحی زیبایی توضیح دادیم. بیمه تکمیلی عمل بینی و سایر جراحی‌های زیبایی به طور مستقیم تحت پوشش این بیمه قرار ندارند؛ ولی در موارد خاص می‌توان به صورت غیر مستقیم از پوشش‌های جانبی برخوردار شد. برخورداری از این پوشش‌ها به تشخیص پزشک و کارشناسان بیمه‌ای بستگی دارد. بیمه آسماری ارائه دهنده خدمات تخصصی بیمه درمان تکمیلی با بالاترین سقف تعهدات در ایران است.

اگر به دنبال یک بیمه تکمیلی با پوشش کامل هستید که در مواردی مانند جراحی بینی هزینه‌های جانبی جراحی را تحت پوشش قرار دهد می‌توانید درخواست مشاوره خود را در سایت آسماری ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می‌توانید نظرات و تجربیات خود در رابطه با پرسش بیمه تکمیلی شامل چه مواردی میشود را با ما در میان بگذارید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --