آیا فیزیوتراپی شامل بیمه تکمیلی می‌شود؟ بررسی سقف بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی

دسته بندی:

خدمات فیزیوتراپی یکی از خدمات درمانی پرکاربرد و در عین حال پرهزینه هستند. در این مقاله با پوشش فیزیوتراپی در بیمه تکمیلی آسماری و مزایای آن آشنا می شویم.

فیزیوتراپی شامل بیمه تکمیلی میشود

فیزیوتراپی یکی از پرکاربردترین خدمات درمانی است که بسیاری از افراد به دلایل مختلف در طول زندگی خود به آن نیاز پیدا می‌کنند. معمولاً فرآیند درمان فیزیوتراپی طولانی است و در بعضی از موارد تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان به راحتی دو رقمی می‌شود. در چنین شرایطی هزینه‌های درمان فیزیوتراپی می‌تواند بسیار سنگین باشد. از آنجایی که بیمه پایه پوشش قابل توجهی برای هزینه‌های فیزیوتراپی ندارد، بسیاری از افراد به دنبال بیمه تکمیلی با پوشش فیزیوتراپی هستند. در ادامه همراه باشید تا پوشش فیزیوتراپی در بیمه تکمیلی را بررسی کنیم.

بررسی سقف بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی چیست؟

قبل از آن که به بررسی فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی بپردازیم، بهتر است کمی با خود فیزیوتراپی و خدمات آن آشنا شویم. فیزیوتراپی در بالابردن کیفیت زندگی افراد بیمار و دارای مشکلات حرکتی نقش بسزایی دارد. از طرفی فیزیوتراپی می‌تواند از آسیب هم جلوگیری کند. این نوع از درمان، به نوعی یک سیستم توانبخشی و در عین حال مراقبتی است که در بهبود عملکردهای حرکتی، مدیریت بیماری‌های مزمن و … نیز نقش مهم ایفا می‌کند. بیمارانی مانند ام اس که در خطر از دست دادن توانایی‌های خود هستند، نیاز مبرمی به فیزیوتراپی دارند. فیزیوتراپی به وسیله دستگاه‌های مختلف و با تشخیص پزشک فیزیوتراپ انجام می‌گیرد. با سایت بیمه آسماری همراه باشید تا در ادامه با خدمات بیمه پایه برای فیزیوتراپی آشنا شویم.

خدمات فیزیوتراپی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی

بیمه تأمین اجتماعی یکی از بیمه‌های پایه است که قسمت اعظمی از مردم از خدمات آن استفاده می‌کنند. به طور کلی خدماتی که به عنوان فیزیوتراپی روتین در نظر گرفته می‌شوند مانند انواع جریانات الکتروتراپی، شامل تنس، فارادیک، FES، هات پک HP، اینفرارد و اولتراسوند تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند. البته به شرطی که این خدمات تنها در مراکز تأمین اجتماعی یا تحت قرارداد با تأمین اجتماعی انجام گیرد. در صورتی که طبق دستور پزشک نیاز به درمان‌های دیگر باشد هزینه به صورت آزاد محاسبه خواهد شد.

این پوشش‌ها به هیچ عنوان برای بسیاری از افرادی که نیاز به فیزیوتراپی طولانی مدت دارند کافی نیست و متاسفانه هزینه‌های سنگینی را به خانواده‌ها وارد می‌کند. با این حال، خوش بختانه شما می‌توانید با استفاده از خدمات بیمه تکمیلی، از پوشش‌های بیشتری نسبت به بیمه پایه برخوردار شوید. در اینجا به بررسی فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی پرداخته‌ایم.

فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی آسماری

تامین هزینه فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی یا فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی؛ کدام بهتر است؟

با توجه به نیاز بسیاری از افراد به خدمات فیزیوتراپی و هزینه‌های سنگین این خدمات درمانی در صورت استفاده از بیمه پایه یا پرداخت آزاد، شرکت‌های بیمه تصمیم گرفته‌اند تا پوشش فیزیوتراپی را به عنوان یکی از پوشش‌های پاراکلینیکی خود در بیمه درمان تکمیلی ارائه کنند. شما می‌توانید با تهیه بیمه تکمیلی خانواده آسماری، علاوه بر بهره مند شدن از خدمات بهترین بیمه تکمیلی ایران، از پوشش فیزیوتراپی در دو طرح یکتا و برنا بهره مند شوید.

بیمه آسماری تنها شرکت بیمه‌ای است که در بیمه نامه‌های طرح خانواده امکان استفاده از خدمات شرکت کمک رسان ایران SOS را فراهم کرده است. به این ترتیب شما می‌توانید با تهیه بیمه آسماری در بیش از ۳۰۰۰ مرکز خدمات درمانی همکار کمک رسان ایران از خدمات درمانی همچون فیزیوتراپی با سقفی بالاتر از سقف بیمه پایه بهره مند شوند.

سقف بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی در بیمه تکمیلی آسماری

پوشش فیزیوتراپی در بیمه تکمیلی خانواده آسماری یکی از پوشش‌های پاراکلینیکی است که در دو طرح برنا و یکتا تا سقف ۲ میلیون تومان با فرانشیز ۱۰ درصد ارائه می‌شود. شما می‌توانید بعد از دریافت نسخه پزشک از طریق سایت کمک رسان ایران، معرفی نامه آنلاین برای مرکز فیزیوتراپی مورد نظر خود دریافت کنید. خدمات فیزیوتراپی که تحت پوشش بیمه تکمیلی آسماری قرار دارند علاوه بر فیزیوتراپی روتین شامل موارد دیگری مانند لیزر کم توان و سی پی‌ام می‌شوند. علاوه بر این مگنت نیز از دیگر خدمات مورد تعهد بیمه آسماری است.

هزینه فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی

چگونه از خدمات بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی بهره مند شویم؟

برای دریافت پوشش بیمه تکمیلی در خدمات فیزیوتراپی به نسخه پزشک متخصص نیاز است و برای نسخه پزشک عمومی تعهد پرداختی وجود نخواهد داشت. در نسخه باید تعداد جلسات مورد نیاز و اندام های درمان مشخص شده باشد. بیمه گذاران می‌توانند با مراجعه به سایت کمک رسان ایران SOS و برای مرکز فیزیوتراپی مورد نظر خود معرفی نامه آنلاین دریافت کنند. اگر مرکز مورد نظر طرف قرار داد کمک رسان ایران نبود نیز با ارائه نسخه پزشک و مدارک مربوط به فرآیند درمان به شعب کمک رسان یا بیمه آسماری می‌توانید طبق تعهدات بیمه نامه، خسارت خود را دریافت نمایید. بیمه آسماری علاوه بر ارائه خدمات بیمه تکمیلی، خدمات بیمه ای پر کاربرد دیگری مانند بیمه خودرو را ارائه می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بیمه بدنه خودرو مراجعه نمایید.

بیمه آسماری بهترین بیمه تکمیلی در ایران

در این مقاله با پوشش فیزیوتراپی در بیمه تکمیلی آشنا شدیم. فیزیوتراپی با بیمه تکمیلی مزایای زیادی نسبت فیزیوتراپی با بیمه پایه دارد. از مزایای آن می‌توان به دریافت خدمات فیزیوتراپی با بیمه در مراکز غیر طرف قرار داد تأمین اجتماعی و همچنین پوشش‌های گسترده‌تر برای خدمات فیزیوتراپی اشاره کرد. بیمه آسماری به پشتوانه کمک رسان ایران SOS، ارائه کننده بهترین طرح بیمه تکمیلی خانواده است و پوشش فیزیوتراپی را با سقف و تعهدات مشخص شده در بیمه نامه، به هم میهنان عزیز ارائه می‌کند. شما می‌توانید با تهیه بیمه تکمیلی خانواده آسماری علاوه بر بهره مندی از پوشش فیزیوتراپی و موارد پاراکلینیکی مشابه، از پوشش ویژه بیمه کرونا نیز بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات بیمه آسماری کافی است تا با شماره ۰۲۱۴۳۴۱۷ تماس حاصل کنید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --