پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره بیمه آسماری

فرا رسیدن نوروز و سال نو که با نسیم فرح بخش خود، غم عزیزان از دست رفته مان را در سال گذشته با خاطره خوب و یاد ماندنی آنان عجین می سازد و نوید تداوم زندگی را با عطر شکوفه های بهاری به ارمغان می آورد، خدمت همه همکاران عزیزمان و خانواده گرامی آنها تبریک […]

فرا رسیدن نوروز و سال نو که با نسیم فرح بخش خود، غم عزیزان از دست رفته مان را در سال گذشته با خاطره خوب و یاد ماندنی آنان عجین می سازد و نوید تداوم زندگی را با عطر شکوفه های بهاری به ارمغان می آورد، خدمت همه همکاران عزیزمان و خانواده گرامی آنها تبریک میگویم.

بیمه آسماری به لطف و تلاش مدیران لایق، کاردان و همکاری ارزشمند شبکه گسترده نمایندگان، کارگزاران و همکاران که بخش ارزشمندی از خانواده بزرگ آسماری است، توانست برگ زرین دیگری بر دفتر خدمتگزاری خود به جامعه ایران بیافزاید.

قطعا در تحقق این امر مهم مدیران دفتر ارتباطی تهران و شعب آسماری و همکاران آنها علی رغم شرایط اقتصادی حاکم، سهم قابل ستایشی را به خود اختصاص داده اند. در بخش بیمه درمان، بیمه آسماری با پشتیبانی شبانه روزی شرکت کمک رسان ایران موفق گردید تنوع گسترده ای از پوشش های خود را در سرتاسر کشور عرضه نماید که با استقبال غیر قابل توصیف جامعه و روند رو به رشد آن همگام بوده است.

با امید به اینکه در سال جدید بتوانیم پاسخگوی لایق و مورد اعتماد هم‌وطنانمان چون گذشته باشیم از طرف خود و سایر اعضاء هیئت‌مدیره ضمن قدردانی از همیاری و تلاش شما عزیزان، آرزوی سالی نو همراه با سلامتی و بهروزی را برای همگان دارم.

بهزاد ایثاری

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --