بیمه آتش سوزی (غیر صنعتی)

بیمه آتش سوزی (غیر صنعتی)

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی مناسب مراکز تجاری، خدماتی و فروشگاهی است که به فعالیت های غیر صنعتی مشغول هستند. اگر صاحب یکی از این کسب و کارها هستید می توانید با بیمه آتش وزی غیر صنعتی خسارات مالی و مادی ناشی از آتش سوزی، صاعقه، انفجار، رعد و برق، سیل، زلزله، سرقت و … را تحت پوشش بیمه آسماری قرار دهید. برای اینکار کافی است تا درخواست مشاوره خود را همین حالا ثبت کنید.

بیمه آتش سوزی آسماری

فروشگاه‌ها، انبار و محل کسب و کار شما که در آن فعالیت تجاری انجام می‌دهید به همراه تجهیزات و ماشین آلات ارزشمند موجود در آن‌ها نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارند. حوادث غیرقابل پیش بینی مانند آتش سوزی، زلزله یا سیل می‌تواند دارایی‌های شما را به خطر بیاندازد و ضرر سنگینی وارد نماید. در چنین شرایطی بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه آسماری می‌تواند در جبران خسارت‌های وارد شده به سرمایه مالی و مادی به کمک شما بیاید. بیمه آتش سوزی غیر صنعتی یکی از انواع بیمه‌های آتش سوزی است که با پوشش گسترده خطرات اصلی و اضافی نگرانی صاحبان مشاغل غیر صنعتی را در قبال حوادث غیر قابل پیش بینی تا حد زیادی رفع می‌کند. با توجه به آتش سوزی‌های گسترده‌ای که در سال‌های اخیر روی داده است، صاحبان مشاغل پیش از پیش به اهمیت این بیمه نامه مهم پی برده‌اند. در ادامه بیشتر با بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آشنا می‌شویم.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه

بیمه آسماری پوشش گسترده‌ای از انواع بیمه آتش سوزی را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند. بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری یکی از انواع این بیمه نامه‌ها است که خیال صاحبان مشاغل غیر صنعتی را از بابت خسارت‌های ناشی از آتش سوزی، انفجار و رعد و برق راحت می‌کند. علاوه براین با تهیه پوشش‌های اضافه خطراتی مانند زلزله، سیل، بهمن، سرقت و … نیز تحت پوشش بیمه آسماری قرار می‌گیرد. جبران خسارت در سریع‌ترین زمان ممکن، بیشترین سطح پوشش بیمه آتش سوزی، بالاترین سقف پرداخت خسارت و مزایای دیگر، بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه آسماری را به بهترین گزینه برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف تبدیل کرده است. شما می‌توانید از طریق ثبت درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن‌های موجود در سایت آسماری، در اسرع وقت از خدمات کارشناسی و مشاوره بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه آسماری بهره مند شوید.

 

  دانلود فرم پیشنهاد و پرسشنامه بیمه آتش‌سوزی (غیرصنعتی)

 

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی شامل چه مراکزی می‌شود؟

به طور کلی بیمه آتش سوزی به سه بخش بیمه آتش سوزی منازل، بیمه آتش سوزی صنعتی و بیمه آتش سوزی غیر صنعتی تقسیم می‌شود. تفاوت اصلی این سه نوع بیمه نامه آتش سوزی، در محل مورد بیمه است. بیمه آتش سازی غیر صنعتی  مراکز تجاری، فروشگاه‌ها، انبارها و به طور کلی مراکز غیر صنعتی که به صورت مستقیم تولیدی در آن‌ها صورت نمی‌گیرد را شامل می‌شود. با استفاده از بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می‌توانید مراکزی مانند مراکز خدماتی، آموزشگاه‌ها، ساختمان‌های ادای، تعمیرگاه‌ها و فروشگاه‌های تجاری و خدماتی دیگر را نیز تحت پوشش بیمه قرار دهید. علاوه بر این، این بیمه نامه ساختمان‌ها، تاسیسات، موجودی ثابت و دکوراسیون مراکز غیر صنعتی را نیز پوشش می‌دهد. به این ترتیب اگر به دنبال یک بیمه کامل برای کسب و کار غیر صنعتی خود هستید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی، تنها شامل خطرات آتش سوزی نیست و پوشش گسترده‌تری از خدمات بیمه‌ای را شامل می‌شود. به طور کلی بیمه‌های آتش سوزی از لحاظ نوع خطرات تحت پوشش به دو دسته خطرات اصلی و خطرات تبعی (اضافی) تقسیم می‌شوند. بیمه گذار بعد از عقد قرار داد بیمه، از خدمات اصلی برخوردار خواهد شد. اما برحسب نیاز خود می‌تواند با پرداخت حق بیمه بیشتر، از خدمات تحت پوشش اضافی نیز بهره مند شود.

در هنگام پر کردن فرم بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری می‌توانید بیمه‌های اصلی و بیمه‌های اضافی تحت پوشش شرکت بیمه آسماری را مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از ثبت درخواست مشاوره و استعلام بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری امکان بررسی نرخ بیمه آتش سوزی غیر صنعتی نیز وجود خواهد داشت. در ادامه با خطرات اصلی و فرعی بیمه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری آشنا می‌شویم.

خطرات اصلی تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

براساس بیمه نامه منعقد شده بین مراکز تجاری غیر صنعتی به عنوان بیمه گذار با بیمه آسماری به عنوان شرکت ارائه کننده بیمه، شرکت بیمه آسماری خسارت‌های ناشی از خطرات اصلی شامل آتش سوزی، صاعقه یا انفجار که به ساختمان، تاسیسات، موجودی ثابت، دکوراسیون و سایر موارد قید شده در بیمه نامه وارد شده است را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار می‌دهد. به این ترتیب ییمه آسماری در لحظات سخت بعد از وقوع این حوادث کنار شما خواهد بود تا با جبران خسارات وارد شده بخشی از دغدغه‌های شما را پوشش دهد.  به طور کلی خطرات اصلی تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی شامل خطرات زیر می‌شود:

 • خطرات آتش سوزی مراکز تجاری، خدماتی و فروشگاهی
 • خطر انفجار در مراکز غیر صنعتی
 • خطرات ناشی از صاعقه

خطرات اضافه تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

علاوه بر خطرات اصلی، مراکز تجاری، خدماتی و فروشگاهی می‌توانند بر حسب نیاز خود از پوشش‌های اضافه  بیمه نامه آتش سوزی غیر صنعتی آسماری نیز استفاده کنند.. با اضافه کردن این خطرات، می‌توانید یک بیمه کامل برای فروشگاه یا مرکز ارائه خدمات تجاری خود تهیه کنید تا در صورت بروز حوادث زیر نیز از پوشش بیمه و پرداخت خسارت بهره مند شوید. برای اطلاع از تمامی پوشش‌های اضافه بیمه آسماری با ما تماس بگیرید.

 • زلزله و آتشفشان
 • سیل و طغیان آب
 • طوفان، گردباد و تندباد
 • ترکیدگی لوله آب و فاضلاب
 • ضایعات ناشی از برف و باران
 • سرقت
 • سقوط هواپیما و چرخ‌بال و متعلقات آن
 • شکست شیشه
 • ریزش و رانش زمین
 • برخورد جسم خارجی
 • هزینه پاک‌سازی
 • فروکش چاه
 • سقوط بهمن
 • مسئولیت مالی خطر حریق انفجار و ترکیدگی لوله در مقابل همسایگان

حق بیمه و کارمزد بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

حق بیمه و کارمزد بیمه آتش سوزی غیر صنعتی براساس فاکتورها و عوامل مختلفی تعیین می‌شود. نوع بنا، منطقه شهری، نوع فعالیت، میزان ریسک مورد بیمه، تاریخ ساخت بنا، تجهیزات تحت پوشش بیمه و فاکتورهای دیگری که توسط کارشناسان بیمه آسماری مورد بررسی قرار می‌گیرند، در تعیین نرخ بیمه آتش سوزی غیر صنعتی تأثیر دارند. از طرفی انتخاب پوشش‌های اضافه نیز باعث افزایش نرخ بیمه و کارمزد بیمه آتش سوزی غیر صنعتی می‌شود.

چه موارد تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی قرار ندارد؟

خطراتی که تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی قرار ندارند در قرم بیمه آتش سوزی غیر صنعتی ذکر می‌شوند. خسارت‌های جانی ناشی از خطرات آتش سوزی، صاعقه و انفجار به همراه سایر خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی تحت پوشش بیمه آتش سوزی غیر صنعتی قرار نمی‌گیرند. علاوه براین خساراتی که به طلا، جواهر، تابلوهای نفیس، مسکوکات و موارد مشابه آن‌ها وارد می‌شود تحت پوشش بیمه نامه نخواهد بود.

استعلام بیمه آتش سوزی غیر صنعتی و فرم بیمه آتش سوزی غیر صنعتی

فرم بیمه آتش سوزی غیر صنعتی باید توسط بیمه گذار پر شود. در این فرم علاوه بر مشخصات بیمه گذار، مشخصات محل مورد بیمه و سرمایه مورد بیمه موارد مانند پوشش‌های اضافی، سوابق بیمه‌ای، مدت زمان بیمه، آدرس ساختمان‌ها و لیست تفکیکی اثاثیه ثبت می‌شوند. اطلاعات ثبت شده در فرم باید کاملاً درست و واقعی باشند. وجود اطلاعات غیر واقعی منجر به فسخ قرارداد بیمه می‌شود. بنابراین سعی کنید این فرم را با دقت کنید. کارشناسان بیمه آسماری به شما کمک می‌کنند تا اظهارات خود را به درستی ثبت کنید. پس از پر کردن فرم و انتخاب پوشش‌های اضافه می‌توانید از خدمات استعلام بیمه آتش سوزی غیر صنعتی بیمه آسماری استفاده کنید. برای این کار کافی است تا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

خرید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی از بهترین شرکت بیمه در ایران

اگر به دنبال بهترین بیمه آتش سوزی غیر صنعتی با پوشش گسترده، امکانات کم نظیر، پرداخت خسارت در اسرع وقت و بالاترین سقف پرداخت خسارت هستید، خرید بیمه آتش سوزی غیر صنعتی شرکت آسماری را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای بهره مند شدن از این امکانات ویژه همین حالا با شماره ۰۲۱۴۳۴۱۷ تماس بگیرید یا در خواست مشاوره خود را ثبت کنید. کارشناسان و مشاوران بیمه آسماری مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالات احتمالی هستند.

سوالات متداول

اگر جواب سوال خودتون رو پیدا نکردید، با 43417-021 تماس بگیرید. ما همیشه پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

مدت بیمه نامه آتش سوزی غیر صنعتی چقدر است؟

در هنگام پر کردن فرم بیمه غیر صنعتی می توان مدت زمان اعتبار بیمه نامه را مشخص کرد. معمولا بیمه نامه آتش سوزی غیر صنعتی به صورت سالانه تنظیم می شوند اما امکان انتخاب بیمه چندین ساله نیز وجود خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

آیا بیمه آتش سوزی غیر صنعتی، خسارت وارد شده به همسایگان را پوشش می دهد؟

در این موارد لازم است پس از تهیه بیمه نامه آتش سوزی غیر صنعتی، بیمه نامه مسئولیت آتش سوزی در قبال همسایگان را نیز تهیه کنید.

بیمه آتش سوزی غیر صنعتی خسارت های جانی را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیر بیمه آتش سوزی غیر صنعتی تنها خسارت های مادی و مالی وارد شده به مراکز تجاری، خدماتی و فروشگاهی را پوشش می دهد.

نرخ بیمه آتش سوزی غیر صنعتی چقدر است؟

فاکتورهای های مختلفی در هنگام تعیین حق بیمه آتش سوزی غیر صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد. محاسبه نرخ بیمه آتش سوزی توسط کارشناسان بیمه آسماری بر اساس این فاکتورها انجام می گیرد. برای استقعلام نرخ بیمه آتش سوزی صنعتی برای کسب و کار خود می توانید درخواست مشاوره خود را ثبت کنید. در اسرع وقت کارشناسان ما پاسخگوی درخواست شما خواهند بود

خدمات الکترونیک

بیمه آتش سوزی منزل در مناطق آزاد

بیمه آتش سوزی منزل در مناطق آزاد

بیمه آتش سوزی منزل یکی از انواع بیمه آتش سوزی است که هزینه...

بیمه آتش سوزی (صنعتی)

بیمه آتش سوزی (صنعتی)

بیمه آتش سوزی صنعتی با تحت پوشش قرار دادن خسارات مادی و مالی...

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

آتش سوزی هر ساله هزاران میلیارد خسارت بر جای می گذارد و بیمه...