ارزیابی مستمر رضایت مشتریان شرکت بیمه آسماری

دسته بندی:

معاون اجرایی شرکت بیمه آسماری تاکید کرد که این شرکت به طور پیوسته، ارتباط خود را با مشتریان حفظ کرده و میزان رضایت آنها از خدمات ارائه شده را به صورت مستمر ارزیابی می کند.

معاونت اجرایی شرکت بیمه آسماری

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، مصطفی نیکوگفتار با بیان این که یک سازمان بدون مشتری مفهومی ندارد، اظهار کرد: افزایش رضایت مشتریان با ارزیابی عوامل ایجادکننده نارضایتی امکان پذیر می شود و از این رو، شرکت بیمه آسماری در قالب نظرسنجی های دوره ای، رضایت سنجی مشتریان خود را پیگیری می کند.

وی با اشاره به این که این نظرسنجی حتی درباره بیمه گزارانی که بیمه نامه خود را با شرکت تمدید نکرده اند نیز اعمال می شود، ادامه داد: نتایج نظرسنجی ها پس از جمع آوری و پایش، در اختیار مدیرعامل و اعضای هیات مدیره قرار می گیرد تا با اصلاح فرایندها و بهبود خدمات، رضایت مشتریان به حداکثر برسد.

نیکوگفتار افزود: ارزیابی ها نشان می دهد میزان رضایت از خدمات شرکت بیمه آسماری، به ویژه در میان ارائه دهندگان خدمات بیمه درمان، مطلوب بوده است،  لیکن این موضوع باعث نگردیده شرکت به دنبال بهبود مستمر کیفیت ارائه خدمات خود نباشد و پیوسته با استفاده از فناوری های نوین به دنبال بالا بردن رضایت مشتریان خود از خدمات قبل، حین و پس از فروش می باشد.

 

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --