بیمه درمان انفرادی

بیمه درمان انفرادی

بیمه درمان تکمیلی شرکتی یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت ها بزرگ و کوچک کمک می کند تا نیاز های درمانی کارکنان خود را تامین کنند. برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی شرکتی، آسماری شرکت های کوچک با تعداد افراد بیشتر از ۱۵ نفر را نیز تحت پوشش چتر بیمه ای خود می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از خدمات مشاوره بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری استفاده کنید.

با خرید بیمه درمان تکمیلی گروهی دیگر لازم نیست نگران بیمه کارمندان خود باشید. بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری با مزایای ویژه، شرایط منحصر به فرد و خدمات با کیفیت یکی از محبوب‌ترین بیمه‌های شرکتی در ایران است. بیمه آسماری به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای با پشتوانه شرکت بیمه کمک رسان ایران (SOS) همواره در کنار شرکت‌های کوچک و بزرگ بوده تا دغدغه آن‌ها برای تأمین نیازهای درمانی کارمندانشان را رفع کند. در ادامه بیشتر با مزایای خرید بیمه تکمیلی شرکتی و ویژگی‌های آن آشنا می‌شویم.

بیمه درمان تکمیلی ؛ بهترین گزینه برای شرکت‌های بزرگ و کوچک

همواره یکی از دغدغه‌های بسیاری از شرکت‌ها و واحد‌های صنعتی و خدماتی‌کوچک و بزرگ جامعه، تأمین نیازهای درمانی جهت رفاه کارمندان خود است. بسیاری از شرکت‌های بیمه محدودیت‌های تعداد نفرات برای ارائه بیمه‌درمان تکمیلی گروهی در نظر می‌گیرند؛ اما خوشبختانه بیمه‌آسماری با ارائه طرح‌های متفاوت، شرایط منحصر به فردی را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله شرکت‌های کمتر از ۵۰ نفر (حداقل ۱۵ نفر) در نظر گرفته است و همچنین برای سازمان‌های بالای ۷۰ نفر امکان استفاده از دو طرح مختلف را امکان‌پذیر کرده است. همچنین، بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری علاوه بر پوشش نیازهای درمانی معمول، خدمات ویژه‌ای را به شرکت‌ها ارائه می‌کند. بیمه درمان گروهی تنها شامل شرکت‌ها نمی‌شود و دسته دیگری از بیمه‌های گروهی تحت عنوان بیمه درمان تکمیلی خانواده برای خانواده‌های ایرانی در نظر گرفته شده است. با مراجعه به صفحه بیمه تکمیلی خانواده می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

پوشش‌های بیمه تکمیلی ، کامل‌ترین بیمه تکمیلی گروهی

بیمه درمان تکمیلی شرکتی بیمه آسماری یکی از کامل‌ترین انواع بیمه درمانی گروهی است که با هدف پوشش حداکثری نیازهای درمانی کارمندان شرکت‌ها ارائه می‌شود. با استفاده از خدمات بیمه تکمیلی شرکتی، شما می‌توانید از خدمات مازاد بر بیمه پایه مانند بیمه تأمین اجتماعی برخوردار شوید. موارد تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی گروهی، از جمله مهم‌ترین و پرکاربردترین خدمات درمانی هستند که معمولاً هزینه‌های زیادی را به دنبال دارند. به این ترتیب با خرید بیمه تکمیلی شرکتی هزینه‌های درمانی کارمندان به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. در جدول زیر می‌توانید پوشش‌های بیمه تکمیلی شرکتی بیمه آسماری را مشاهده کنید:

پوشش های پایه (قیمت ها به ریال)

عنوان پوشش

طرح طلایی

طرح پلاتینیطرح پلاتینی پلاسطرح VIPطرح الماس

فرانشیز

بستری، جراحی عمومی

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

جراحی‌های تخصصی

۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

زایمان

۵۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰%

نازایی و ناباروری

۳۰,۰۰۰,۰۰۰

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۶۰,۰۰۰,۰۰۰

۷۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

پاراکلینیکی ۱

۱۵,۰۰۰,۰۰۰

۳۰,۰۰۰,۰۰۰

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۶۰,۰۰۰,۰۰۰

۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰%
پاراکلینیکی ۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰۶۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

پاراکلینیکی ۳

۱۵,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰۶۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰%

پاراکلینیکی ۴ و ۵

۱۵,۰۰۰,۰۰۰

۲۵,۰۰۰,۰۰۰

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۶۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

رفع عیوب انکساری

۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۵۰,۰۰۰,۰۰۰۷۰,۰۰۰,۰۰۰۹۰,۰۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

آمبولانس درون شهری

۴,۰۰۰,۰۰۰

۷,۵۰۰,۰۰۰

۱۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰,۰۰۰,۰۰۰

۲۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

آمبولانس برون شهری۶,۰۰۰,۰۰۰۱۰,۰۰۰,۰۰۰۱۵,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

پوشش‌های اضافی بیمه تکمیلی 

بیمه آسماری پوشش های اضافی برای رفاه بیشتر کارمندان در نظر گرفته است. با خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی با پوشش های اضافه، خدماتی مانند هزینه ویزیت پزشکان و ملزومات دارویی پرمصرف نیز تحت پوشش بیمه آسماری قرار می گیرد. بیمه دندانپزشکی نیز یکی دیگر از پوشش های جذاب بیمه تکمیلی شرکتی آسماری است که می تواند به شکل قابل توجهی هزینه های دندانپزشکی کارکنان را کاهش دهد. وجود این پوشش های اضافی، وجه مقبول تری از شرکت در نزد کارمندان ایجاد می کند و به یک مزیت مهم برای شرکت تبدیل می شود. پوشش های اضافی بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری به شرح زیر است:

پوشش های اضافی (قیمت ها به ریال)

عنوان پوشش

طرح طلاییطرح پلاتینیطرح پلاتینی پلاسطرح VIPطرح الماسفرانشیز

ویزیت – دارو

۱۰,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰%
دندانپزشکی۱۰,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰

۳۰%

غربالگری جنین

۱۰,۰۰۰,۰۰۰۲۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۰۰۰,۰۰۰

۱۰%

غرامت بستری

(به ازای هر شب)

۳,۰۰۰,۰۰۰۵,۰۰۰,۰۰۰۵,۰۰۰,۰۰۰۵,۰۰۰,۰۰۰

شرایط  انتخاب پوشش‌های اضافی بیمه تکمیلی شرکتی

در راستای اجرای عدالت در ارائه خدمات بیمه تکمیلی شرکتی، شرایط خاصی برای انتخاب پوشش‌های اضافی در نظر گرفته شده است. بنابراین در هنگام خرید بیمه تکمیلی شرکتی باید به نکته زیر توجه داشته باشید:

  • انتخاب پوشش‌های اضافی به شرط انتخاب توسط تمامی بیمه‌شدگان است

شرایط استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی 

برای استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی گروهی آسماری باید طبق قرار داد شرایط خاصی را رعایت کنید. در ادامه با شرایط بهره مندی و استفاده از طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکت آسماری آشنا خواهیم شد.

برخورداری از بیمه‌پایه، لازمه دریافت خدمات بیمه درمان تکمیلی 

برای استفاده از طرح بیمه شرکتی آسماری، بر خورداری از بیمه‌گر پایه (خدمات درمانی، تأمین اجتماعی و…) و ارائه لیست بیمه مربوط الزامی است. شرایط ارسال لیست بیمه گر برای شرکت‌های کمتر و بیشتر از  ۶۰ نفر در جدول زیر قابل مشاهده است.

کمتر از ۶۰ نفر (حداقل ۱۵ نفر)۷۰‌‎% لیست بیمه‌گر پایه
بیشتر از ۶۰ نفر۵۰‌‎%‌ لیست بیمه‌گر پایه

دوره انتظار بیمه تکمیلی شرکتی چقدر است؟

دوره انتظار مدت زمانی است که در طول آن بیمه‌گر تعهدی به جبران خسارت ندارد. در جدول زیر می‌توانید خدمات مختلف و دوره انتظار آن‌ها را مشاهده کنید. دقت کنید کشیدن دندان و هزینه‌های ناشی از حادثه که نیاز به هر کدام از خدمات زیر داشته باشد دوره‌انتظار ندارد.

زایمان۹ ماه مدت‌ انتظار
بستری و جراحی۳ ماه مدت انتظار

شرایط سنی بیمه درمان تکمیلی گروهی، افراد تا چه سنی مجاز در استفاده از خدمات هستند؟

شرایط سنی بیمه درمان تکمیلی یکی از شرایط اصلی است که در همه انواع بیمه تکمیلی مورد توجه قرار می گیرد. خوش بختانه بیمه شرکتی آسماری همه افراد تا سن ۸۰ سالگی را تحت پوشش قرار می دهد. با این حال افراد بالاتر از ۶۰ سال باید هزینه اضافه ای در هنگام پرداخت حق بیمه خود تقبل کنند.

۶۰ تا ۷۰ سال۵۰‌‎% افزایش حق بیمه
 ۷۱ تا ۸۰ سال۱۰۰‌‎% افزایش حق بیمه

نحوه دریافت خسارت مستقیم در بیمه درمان تکمیلی 

دریافت خسارت بیمه تکمیلی شرکتی به معنای دریافت مطالباتی است که شرکت بیمه آسماری متعهد به پرداخت آن‌ها شده است. هر شرکت بیمه تکمیلی روش متفاوتی برای پرداخت خسارت بیمه در نظر می‌گیرد. شرکت بیمه آسماری دو راه مختلف برای دریافت خسارت مستقیم در بیمه درمان تکمیلی شرکتی پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید براساس نیاز خود از این دو روش استفاده کنید.

روش اول، دریافت خسارت مستقیم در صورت مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرار داد:

چنانچه بیمه‌گذار به مراکزدرمانی غیر طرف‌قرارداد مراجعه کند، بیمه آسماری بر اساس تعهدات خود، در کنار بیمه گذار خواهد بود. بعد از مراجعه به مراکز درمانی غیر طرف قرار داد برای دریافت خسارت بیمه تکمیلی باید مدارک مربوطه را به نماینده بیمه‌ای ‌خود تحویل دهید.

روش دوم، استفاده از معرفی نامه آنلاین:

  • شما می‌توایند با استفاده از کد‌ملی خود به سایت کمک‌رسان‌ایران (SOS) مراجعه نموده و داشتن دستور پزشک به مرکز درمان طرف‌قرارداد مورد‌نظر مراجعه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن فرآیند درمانی را آغاز کنید.
  • برای اطلاع از مراکز طرف‌قرارداد و کنترل خسارات و پرداختی‌ها با کد‌ملی بیمه‌گذار به پرتال شرکت کمک‌رسان‌ایران (SOS) مراجعه کرده و ثبت‌نام اولیه را انجام دهید.

مزایای استفاده از بیمه درمان تکمیلی 

بیمه آسماری به عنوان یک شرکت بیمه‌ای پیشرو همواره در تلاش است تا بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات بیمه درمان تکمیلی را به بیمه شدگان عزیز ارائه کند. علاوه بر این، یکی از اهداف این شرکت پوشش گسترده نیازهای بیمه‌ای شرکت‌های کوچک و بزرگ است. به همین دلیل خدمات متفاوتی  را برای آن‌ها در نظر گرفته تا پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد. شما با خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی‌آسماری، می‌توانید از مزایای منحصر به فرد زیر بهره‌مند شد:

  • امکان ارائه بیمه درمان برای واحدهای کوچک صنعتی و خدماتی
  • استفاده از دو طرح مختلف برای سازمان‌های بالای ۷۰ نفر
  • صدور معرفی‌نامه آنلاین با ۳۸۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر ‌کشور
  • امکان پرداخت اقساطی حق‌بیمه

 مزایای ویژه طرح بیمه تکمیلی؛ پوشش غرامت در طرح پلاتینی و پلاتینی پلاس

علاوه بر شرایط بالا، یکی از تعهدات جذاب شرکت بیمه آسماری پوشش غرامت در طرح‌های ویژه پلاتینی و پلاتینی پلاس است. با خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی با طرح پوشش غرامت، در‌صورتی‌که بیمه‌شده در بیمارستان بستری شود، به ازای هر شب بستری مبلغ ۳،۰۰۰،۰۰۰ ریال ( در طرح پلاتینی) و ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال ( در طرح پلاتینی پلاس) علاوه ‌بر هزینه‌های بستری به بیمه‌شده جهت غرامت پرداخت خواهد شد. در بیماری‌های سخت که نیاز به بستری طولانی مدت وجود دارد، پوشش غرامت می‌تواند بسیاری از هزینه‌های درمانی بیمه شده را کاهش دهد.

خرید بیمه درمان از بیمه آسماری با بیش از ده‌ها مزایای منحصربه‌فرد

بیمه درمان تکمیلی شرکتی بیمه آسماری، خدمات منحصر به فردی را در اختیار شرکت‌های با تعداد کارکنان بیشتر از ۱۵ نفر قرار می‌دهد. مزایای منحصر به فرد و طرح‌های گوناگون این بیمه تکمیلی گروهی را به بهترین انتخاب برای بسیاری از شرکت‌ها تبدیل می‌کند. اگر به دنبال یک بیمه تکمیلی گروهی جامع با چتر پوششی گسترده هستید، خرید بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۳۴۱۷ با کارشناسان حرفه‌ای بیمه آسماری تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما و ارائه راهنمایی‌های لازم برای تهیه بیمه تکمیلی گروهی هستند.

سوالات متداول

اگر جواب سوال خودتون رو پیدا نکردید، با 43417-021 تماس بگیرید. ما همیشه پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

بیمه درمان تکمیلی شرکتی چیست؟

بیمه درمان تکمیلی شرکتی یا بیمه تکمیلی شرکتی یکی از انواع بیمه درمان تکمیلی گروهی است که امکان دریافت خدمات درمانی ویژه با کمترین هزینه را برای شرکت های کوچک و بزرگ فراهم می کند

برتری بیمه تکمیلی شرکتی آسماری نسبت به سایر بیمه های گروهی در چیست؟

اکثر ارائه دهندگان بیمه تکمیلی، تنها به شرکت های بزرگ (بیشتر از 50 نفر) خدمات بیمه تکمیلی ارائه می کنند. اما بیمه آسماری خدمات بیمه تکمیلی شرکتی را در اختیار شرکت هایی با حداقل 15 کارمند قرار می دهد.

هزینه بیمه تکمیلی شرکتی چقدر است؟

بیمه آسماری طرح های متنوعی برای بیمه درمان تکمیلی شرکتی در نظر گرفته است. شرکت های کوچک و بزرگ می توانند با توجه به نیاز خود و میزان تعهدات مورد انتظار یکی از این طرح ها را انتخاب نمایند. برای اطلاع از هزینه بیمه تکمیلی شرکتی با شماره 02143417 تماس حاصل کنید.

آیا بیمه درمان تکمیلی گروهی و شرکتی نیاز به بیمه پایه دارد؟

یکی از شروط استفاده از بیمه درمان تکمیلی شرکتی بیمه آسماری برخورداری از یکی از بیمه های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی است.

خدمات الکترونیک

بیمه مسئولیت و مهندسی

بیمه مسئولیت و مهندسی

در روزگار صنعتی کنونی که پروژه‌های عمرانی بزرگ و کوچه در...

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی آسماری خدمتی ویژه برای افرادی است که قصد...

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

آتش سوزی هرساله هزاران میلیارد خسارت بر جای می گذارد و بیمه...