با بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان و شرایط آن آشنا شوید

دسته بندی:

کدام بیمه تکمیلی برای زایمان بهتر است؟ هزینه‌های زایمان از هزینه آزمایشات و معاینات قبل از تولد گرفته تا هزینه‌های بعد از زایمان می‌تواند به یک چالش جدی برای زوج‌های جوان تبدیل شود. بیمه تکمیلی با پوشش هزینه‌های زایمان می‌تواند بخش زیادی از هزینه‌های تولد فررزند را پوشش دهد و به اقتصاد خانواده کمک کند. […]

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

کدام بیمه تکمیلی برای زایمان بهتر است؟ هزینه‌های زایمان از هزینه آزمایشات و معاینات قبل از تولد گرفته تا هزینه‌های بعد از زایمان می‌تواند به یک چالش جدی برای زوج‌های جوان تبدیل شود. بیمه تکمیلی با پوشش هزینه‌های زایمان می‌تواند بخش زیادی از هزینه‌های تولد فررزند را پوشش دهد و به اقتصاد خانواده کمک کند. بسته به نوع بیمه پایه درمانی و عواملی مانند پزشک و بیمارستان انتخاب شده برای زایمان، هزینه‌های مربوط به تولد فرزند ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل انتخاب بیمه تکمیلی که بالاترین سقف پوشش را برای هزینه‌های زایمان ارائه دهد اهمیت زیادی پیدا می‌کند. اگر به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای پوشش هزینه‌های تولد فرزند خود هستید در ادامه این مطلب همراه بیمه آسماری باشید.

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان چیست؟

در بین بیمه نامه‌های تکمیلی، بیمه نامه مخصوصی برای زایمان وجود ندارد. در واقع هزینه‌های زایمان یکی از پوشش‌های بیمه نامه‌های تکمیلی است که با انتخاب آن در تعهدات بیمه نامه می‌توان از  خدمات ویژه ای در هنگام زایمان برخوردار شد. به این ترتیب برای پوشش هزینه‌های زایمان باید به دنبال انتخاب یک بیمه تکمیلی مناسب و کامل باشید. شما می‌توانید با استفاده از خدمات بیمه آسماری از بالاترین سقف پوشش بیمه تکمیلی برای هزینه‌های زایمان بهره مند شوید.

بهترین بیمه درمان تکمیلی برای زایمان

بهترین بیمه تکمیلی برای پوشش هزینه‌های زایمان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

اگر به دنبال خرید بیمه تکمیلی زایمان هستید، باید در هنگام انتخاب بیمه درمان تکمیلی به موارد متعددی توجه کنید. وجود ویژگی‌های زیر در بیمه نامه انتخاب شده به شما کمک می‌کند تا حدود زیادی خیال خود را از بابت هزینه‌های زایمان راحت کنید:

توجه به سقف تعهدات برای هزینه‌های زایمان و تولد فرزند

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی، دارای سقف تعهدات متفاوتی برای پوشش هزینه‌های زایمان هستند. شرکت بیمه آسماری با پشتوانه بیمه SOS (کمک رسان ایران) در تلاش است تا بالاترین سقف تعهدات برای جبران هزینه‌های زایمان را در اختیار خانواده‌های ایرانی قرار دهد. بسته به نوع بیمه درمان تکمیلی فردی یا گروهی انتخابی می‌توان از سقف تعهدات مختلفی بهره مند شد. بنابراین یکی از اولین مواردی که در هنگام انتخاب بیمه تکمیلی برای زایمان باید به آن توجه کنید، مقایسه سقف تعهدات ارائه شده در بیمه نامه است.

پوشش های بیمه زایمان

پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی در بیمه نامه

به جز هزینه‌های اصلی زایمان، انجام معاینات و آزمایش‌های مختلف نیز می‌تواند هزینه‌های زیادی در بر داشته باشد. این موارد به صورت تعهدات پاراکلینیکی در بیمه درمان تکمیلی تحت پوشش قرار می‌گیرند. بالاتر بودن سقف تعهدات پاراکلینیکی به این معناست که قسمت اعظمی از هزینه‌های آزمایشات و معاینات جانبی و پیش از زایمان نیز تحت پوشش شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه قرار خواهد گرفت. با مطالعه بیمه درمان تکمیلی خانواده می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد سقف هزینه‌های پاراکلینیکی زایمان تحت پوشش بیمه آسماری به دست آورید.

بررسی  قیمت بیمه نامه تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه‌ای مختلف، هزینه‌های متفاوتی دارند. در هنگام انتخاب یک بیمه تکمیلی مناسب برای زایمان باید به قیمت بیمه نامه در مقابل خدمات ارائه شده، کیفیت خدمات، مراکز درمانی طرف قرار داد و … توجه داشته باشید. بیمه آسماری در تلاش است تا بالاترین سقف بیمه‌ای را با هزینه‌ای مقرون به صرفه در اختیار خانواده‌های ایرانی قرار دهد.

فرانشیز بیمه تکمیلی و تأثیر آن برهزینه های زایمان

فرانیشز همان هزینه‌ای است که باید توسط بیمه شده پرداخت شود. این مورد ارتباط تنگاتنگی با سقف تعهدات بیمه تکمیلی زایمان دارد. هر چقدر سقف تعهدات بالاتر و بیشتر باشد، هزینه‌های فرانشیز پرداختی توسط شما نیز کاهش پیدا کرد. میزان فرانشیز به نوع بیمه پایه خدمات درمانی و بیمه تکمیلی انتخاب شده بستگی دارد.

به طور کلی تقریباً همه بیمه نامه‌های تکمیلی دارای فرانشیز بین ۱۰ تا ۳۰ درصد هستند. برای مثال اگر فرانشیز بیمه درمان تکمیلی انتخابی شما ۱۰ درصد باشد و سقف پوشش تعهدات ۴٫۵ میلیون تومان محاسبه شود، شما باید تنها ۴۵۰ هزارتومان از هزینه‌های درمانی را پرداخت کنید و ما بقی بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه خواهد بود.

توجه به دوره انتظار در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی

دوره انتظار مدت زمانی است که از زمان عقد قرار داد بیمه تا دریافت هزینه‌های تحت پوشش باید منتظر بمانید. معمولاً همه شرکت‌های بیمه برای استفاده از پوشش بیمه درمان تکمیلی زایمان (طبیعی یا سزارین) دارای دوره انتظار هستند. دوره انتظار پوشش بیمه زایمان در بیمه آسماری ۹ ماه است. زوج‌ها باید به این نکته توجه داشته باشند و قبل از اقدام برای حاملگی، به دنبال خرید بیمه تکمیلی با پوشش هزینه‌های زایمان باشند تا در هنگام نیاز به پوشش‌های این بیمه نامه با مشکلی رو به رو نشوند.

بیمه تکمیلی زایمان

پوشش‌های بیمه‌ای بهترین بیمه زایمان

بیمه آسماری تمامی هزینه‌های بیمه زایمان به صورت طبیعی و سزارین را تا سقف تعهدات بیمه تکمیلی تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این براساس موارد انتخاب شده در بیمه نامه تکمیلی هزینه‌های پاراکلینیکی همچون سونوگرافی، ماموگرافی و … نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است تا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید یا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

آیا درمان هزینه‌های ناباروری نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی زایمان قرار دارد؟

هزینه‌های ناباروری تحت پوشش خدمات مربوط به بیمه تکمیلی زایمان قرار ندارد. با این حال آسماری این امکان را برای زوج‌ها فراهم کرده است تا با انتخاب پوشش نازایی و ناباروری در بیمه درمان تکمیلی خود، از پوشش هزینه‌های درمانی در این زمینه بهره مند شوند.

بیمه تکمیلی آسماری، بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

در این مقاله با ویژگی‌های بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان آشنا شدیم. بیمه آسماری با پشتیانی بیمه کمک رسان ایران SOS خدمات منحصر به فردی را در زمینه پوشش هزینه‌های زایمان ارائه می‌کند. اگر به دنبال بالاترین سقف پرداخت تعهدات، نرخ فرانشیز پایین و پوشش خدمات پاراکلینیکی زایمان با هزینه‌ای مقرون به صرفه هستید، بدون شک بیمه درمان تکمیلی آسماری بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شما می‌توانید همین حالا با شماره ۰۲۱۴۳۴۱۷ تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان حرفه‌ای آسماری بهره مند شوید و سفارش خرید بیمه تکمیلی خود را ثبت کنید. در صورتی که تجربه استفاده از خدمات بیمه زایمان آسماری را داشته‌اید یا به دنبال پاسخ سؤالات خود در این زمینه هستید، می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --