بهترین طرح‌های بیمه سرطان

دسته بندی:

سرطان یکی از بیماری‌های خاص و صعب العلاجی است که متاسفانه شیوع نسبتاً زیادی در ایران دارد. طبق آمار، سرطان و بیماری‌های مرتبط با آن دومین عامل مرگ و میر بعد از بیماری‌های قلبی در ایران هستند. از طرفی هزینه‌های درمان سرطان بسیار سنگین است و خصوصاً در انواع خاصی از این بیماری، تقبل هزینه‌ها […]

بهترین طرح‌های بیمه سرطان

سرطان یکی از بیماری‌های خاص و صعب العلاجی است که متاسفانه شیوع نسبتاً زیادی در ایران دارد. طبق آمار، سرطان و بیماری‌های مرتبط با آن دومین عامل مرگ و میر بعد از بیماری‌های قلبی در ایران هستند. از طرفی هزینه‌های درمان سرطان بسیار سنگین است و خصوصاً در انواع خاصی از این بیماری، تقبل هزینه‌ها از عهده تعداد کمی از افراد بر خواهد آمد. در چنین شرایطی که زنگ خطر به صدا در آمده است، تهیه بیمه سرطان می‌تواند یک سرمایه گذاری منطقی باشد. خصوصاً افرادی که دارای سابقه خانوادگی هستند یا در معرض خطر بیشتری قرار دارند باید قبل از ابتلا به این بیماری به فکر خرید بیمه سرطان باشند. زیرا هیچکدام از شرکت‌های بیمه‌ای بعد از ابتلا خدماتی ارائه نمی‌کنند. اگر به دنبال بهترین طرح‌های بیمه سرطان هستید و می‌خواهید گزینه مناسب خود را پیدا کنید با آسماری تا انتهای این مطلب همراه باشید.

چه بیمه‌هایی سرطان را تحت پوشش قرار می‌دهند؟

برای خرید بهترین بیمه سرطان باید شناخت کاملی از انواع بیمه نامه‌ها داشته باشید تا گزینه‌ای که بیشترین پوشش را برای بیمه سرطان ارائه می‌کند را انتخاب نمایید. بیمه پایه (تأمین اجتماعی، سلامت و خدمات درمانی) بخش بسیار کوچکی از هزینه‌های درمان طولانی و سخت سرطان را پوشش می‌دهند. همانند بسیاری از بیماری‌های سخت و صعب العلاج دیگر استفاده از بیمه درمان تکمیلی گزینه بسیار بهتری نسبت به بیمه پایه است.

شرکت‌های زیادی پوشش سرطان را در بیمه درمان تکمیلی خود قرار داده‌اند. در این میان بیمه آسماری به عنوان بهترین ارائه کننده بیمه درمان تکمیلی ایران در بیمه درمان تکمیلی خانواده و شرکتی خود پوشش‌های مرتبط با بیماری سرطان را در نظر گرفته است. در ادامه به بررسی بهترین طرح‌های بیمه سرطان و پوشش‌های بیمه تکمیلی برای این بیماری صعب العلاج می‌پردازیم.

پوشش بیمه تأمین اجتماعی برای بیماری سرطان

بیمه تأمین اجتماعی چه طرحی برای پوشش بیماری سرطان دارد؟

سازمان تأمین اجتماعی  از سال ۱۳۹۳ برای کمک به جبران هزینه‌های پزشکی بیماران مبتلا به سرطان، تا ۹۰ درصد از هزینه‌های شیمی درمانی را بدون فرانشیز جبران می‌کند. منظور از هزینه شیمی درمانی (هزینه‌های مربوط به تزریق زیر جلدی یا عضلانی، تجویز شیمی درمانی داخل وریدی یا شریانی، تجویز شیمی درمانی داخل ضایعه، تجویز شیمی درمانی به داخل حفره پلور یا پریتوئن، CNS و داخل نخاع و تزریق شیمی درمانی ساب آراکنویید یا داخل بطنی می‌باشد).

در کنار هزینه‌های شیمی درمان هزینه‌های زیر نیز توسط بیمه تأمین اجتماعی قابل جبران می‌باشد:

  • جبران هزینه‌های تأمین دارو
  • جبران هزینه‌های تزریق
  • جبران هزینه‌های پاراکلینیک و تشخیصی از قبیل سونوگرافی، اسکن، ماموگرافی و …
  • جبران بخشی از هزینه‌های لوازم مصرفی رد شیمی درمانی به صورت بستری موقت در بیمارستان و یا مراکز محدود دولتی و غیر دولتی

افراد مبتلا به سرطان برای این که بتوانند از خدمات کمک هزینه‌های درمانی استفاده کنند باید مدارک لازم را ارائه کرده و با تشکیل پرونده می‌توانند از خدمات کمک هزینه‌های درمانی تأمین اجتماعی کمک بگیرند. برای استفاده از این خدمات بیمه تأمین اجتماعی تنها به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی محدود هستید و از طرفی ممکن است مدت زمان زیادی را برای دریافت هزینه‌های درمانی یا شروع فرآیند درمان خود منتظر بمانید. در چنین شرایطی استفاده از بیمه تکمیلی بیماران خاص گزینه بهتری خواهد بود.

بیمه تکمیلی برای سرطان

بیمه تکمیلی برای سرطان

با توجه به محدودیت‌های بیمه پایه، استفاده از خدمات بیمه تکمیلی یک گزینه جایگزین و هوشمندانه است. اکثر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه تکمیلی، پوشش‌های مختلفی را برای جبران هزینه‌های تشخیصی و درمانی ارائه می‌کنند. در این صورت علاوه بر پوشش‌ها و جبران خسارت‌هایی که توسط بیمه پایه انجام می‌شود، باقی مانده خسارت را نیز می‌توانید از طریق بیمه تکمیلی خود پرداخت کنید. برای بیماری‌های طولانی و پر هزینه‌ای مانند سرطان، این بهترین روش برای پوشش هزینه‌ها است. بیمه آسماری پوشش بیمه تکمیلی سرطان را به دو صورت گروهی/شرکتی و خانوادگی ارائه می‌کند.

پوشش سرطان در بیمه تکمیلی شرکتی

خدمات بیمه تکمیلی شرکتی آسماری یکی از بهترین طرح‌های بیمه سرطان به حساب می‌آید. به طور کلی پوشش‌های درمانی مختلفی در بیمه تکمیلی شرکتی آسماری وجود دارد که می‌توان در هنگام مبارزه با سرطان از آن‌ها بهره برد با این حال مهم‌ترین خدمات مرتبط با درمان سرطان که در این بیمه نامه تحت پوشش قرار می‌گیرد شامل موارد زیر است:

  • پوشش بستری، جراحی عموی شامل شیمی درمانی
  • پوشش جراحی‌های تخصصی شامل جراحی‌های مربوط به سرطان و پیوند ریه، کلیه کبد و مغز استخوان
  • پوشش هزینه‌های پاراکلینیکی از جمله سونوگرافی. انواع اسکن. ماموگرافی. آندوسکوپی و …
  • جبران هزینه‌های آزمایشگاهی  تشخیصی
  • جبران هزینه‌های ویزیت و دارو

در بیمه تکمیلی شرکتی بیمه آسماری ۵ طرح مختلف با سقف‌های متفاوت در نظر گرفته شده است که در بین آن‌ها طرح پلاتینی پلاس با سقف ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای جراحی عمومی شامل شیمی درمانی و ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای جراحی‌های تخصصی مانند جراحی‌های مرتبط با سرطان، پیوند کلیه، ریه، کبد و مغز استخوان از بهترین طرح‌های بیمه سرطان به حساب می‌آیند. با مراجعه به صفحه بیمه تکمیلی گروهی می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

پوشش بیماری سرطان در طرح بیمه تکمیلی خانواده

پوشش بیماری سرطان در طرح بیمه تکمیلی خانواده

یکی دیگر از بهترین طرح‌های بیمه سرطان، طرح یکتا و برنا در بیمه تکمیلی خانواده آسماری است. طرح بیمه تکمیلی خانواده آسماری تنها بیمه تکمیلی خانواده است که امکان استفاده از خدمات کمک رسان ایران SOS در آن فراهم شده است. به این ترتیب شما می‌توانید از خدمات و پوشش‌های مرتبط با درمان سرطان در بیش از ۳۰۰۰ مرکز پزشکی طرف قرار داد در سراسر ایران استفاده کنید. خدماتی که در این طرح ارائه می‌شود مشابه پوشش بیماری سرطان در بیمه تکمیلی شرکتی آسماری است با این تفاوت که سقف تعهدات بیمه‌ای افزایش پیدا می‌کند.

در طرح یکتا و برنا بیمه تکمیلی خانواده آسماری هزینه‌های جراحی همچون شیمی درمانی، اعمال جراحی مرتب با سرطان، پیوند ریه، کلیه و مغز استخوان تا سقف ۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال با فرانشیز ۱۰ درصد ارائه می‌شود. برای خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی نیز در طرح برنا سقف ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی و در طرح یکتا سقف ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ در نظر گرفته شده است. بیمه تکمیلی خانواده آسماری علاوه بر سقف پوشش بیشتر در جراحی‌های تخصصی، امکان استفاده از پوشش کرونا را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب می‌توانید همزمان از خدمات بیمه درمان تکمیلی و بیمه کرونا با یک بیمه نامه و حق بیمه مناسب‌تر بهره مند شوید. با مراجعه به صفحه بیمه تکمیلی خانواده آسماری می‌توانید اطلاعات بیشتری به دست آورید.

دریافت بیمه تکمیلی بعد از ابتلا به بیماری سرطان امکان پذیر است؟

موضوع بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هیچ کدام از بیمه‌های تکمیلی بعد از ابتلا به سرطان قابل خریداری نیستند. حتی اگر پیش از خرید بیمه تکمیلی این موضوع را اعلام نکنید، بعد از اطلاع شرکت بیمه گذار، بیمه نامه لغو شده و حق بیمه دریافتی نیز بازپس داده نخواهد شد. با توجه به اهمیت بیمه تکمیلی برای پوشش تعداد زیادی از بیماری‌های سخت، بهتر است از همین حالا به فکر آینده خود باشید. سبک زندگی غلط، رژیم غذایی نا سالم، مصرف دخانیات، استرس، عوامل ژنتیکی، شرایط سخت کاری و … می‌توانند باعث بروز سرطان شوند و بسیاری از افراد در معرض این بیماری سخت قرار دارند. خرید یک بیمه تکمیلی خوب می‌تواند سرمایه گذاری مناسبی برای آینده شما باشد.

بیمه آسماری، بهترین بیمه تکمیلی ایران با پوشش بیماری سرطان

در این مقال با بهترین طرح‌های بیمه سرطان آشنا شدیم. بیمه آسماری در ۲ طرح یکتا و برنا بیمه تکمیلی خانواده و ۵ طرح برنزی، نقره‌ای، طلایی، پلاتینی و پلاتینی پلاس بیمه تکمیلی شرکتی خود اقدام به ارائه پوشش‌های درمانی مرتبط با بیماری سرطان کرده است. در این بین طرح برنا بیمه تکمیلی خانوادگی بالاترین سقف پوشش برای این بیماری را دارد. شما می‌توانید برای استفاده از طرح مناسب خود همین حالا با شماره ۰۲۱۵۴۳۴۱۷ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید و سفارش آنلاین خود را ثبت کنید.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --