بیمه آسماری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته میزبان شماست

شرکت بیمه آسماری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته میزبان مخاطبان است. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، این نمایشگاه از امروز تا ۲۶ بهمـن ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست. شرکت بیمه آسماری در سالن ۳۸ غرفه ۲۶ از ساعت ۹ تا ۱۷ به ارائه […]

شرکت بیمه آسماری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته میزبان مخاطبان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، این نمایشگاه از امروز تا ۲۶ بهمـن ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.
شرکت بیمه آسماری در سالن ۳۸ غرفه ۲۶ از ساعت ۹ تا ۱۷ به ارائه تازه ترین دستاوردهای خود در صنعت بیمه به ویژه رشته های بیمه ای مرتبط با حوزه گردشگری خواهد پرداخت.
حضور در نمایشگاه ها، فرصت مناسبی برای عرضه خدمات بیمه ای شرکت است و می تواند موجب آشنایی هر چه بیشتر عموم جامعه به ویژه فرهیختگان حاضر در این رویداد شود.
آشنایی و معرفی داشته ها، امکانات و ظرفیت های کشور در حوزه های گوناگون صنعت، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در حوزه گردشگری، ترغیب و تشویق به ورود و فعالیت در این بخش ها، ایجاد زمینه های مناسب به منظور بهره گیری از ظرفیت های گردشگری و ایجاد اشتغال در کشور و نیز فراهم کردن بسترهای لازم برای ورود گردشگر به کشور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --

Asmari Company | All rights reserved