بیمه درمان سازمانی، پشتوانه‌ای برای کاهش هزینه‌های درمان کارکنان

دسته بندی:

بیمه درمان سازمانی راهکاری مناسب و ارزان برای کاهش هزینه‌های سرسام آور درمان بیماری‌هاست. با پرداخت جزیی حق بیمه هر فردی می‌تواند از مزایای بی‌شماری بیمه‌های تکمیلی درمانی برخوردار شود.

بیمه درمان سازمانی چیست

بیماری یکی از اتفاقات ناخوشایند زندگی است که برای هر فردی پیش می‌آید. در دوران بیماری هر فردی با توجه به نوع بیماری و وضعیت جسمانی نیاز به استراحت و طی کردن دوران نقاهت دارد. اما در این گاهی اوقات استرس هزینه‌های درمان باعث شدت یافتن بیماری می‌شود. متاسفانه بیمه‌های تامین اجتماعی یا بیمه‌های خدمات درمانی به تنهایی برای تامین هزینه‌های سرسام آور درمان و بیمارستان کافی نیستند. به همین دلیل افراد بسیاری به دنبال استفاده از بیمه‌های تکمیلی برای پوشش بیشتر هزینه‌های درمان هستند.

کارفرماها از طریق بیمه درمان سازمانی می‌توانند به راحتی کارکنان خود را بیمه کنند تا از خدمات و مزایای بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند. در این مقاله از بیمه آسماری درباره اینکه بیمه درمان سازمانی چیست و چه مزایایی دارد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بیمه درمان سازمانی چیست؟

بیمه درمان سازمانی یکی از رایج‌ترین انواع بیمه درمان تکمیلی است. سازمان‌ها و شرکت‌های بسیاری با هدف ایجاد رضایت‌مندی کارکنان، برای آن‌ها بیمه تکمیلی سازمانی تهیه می‌کنند. در بیمه درمان سازمانی هزینه بیماری‌های بیشتری نسبت به بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی تحت پوشش قرار می‌گیرد. با کمک بیمه درمان سازمانی کارکنان یک مجموعه به همراه خانواده‌هایشان تحت پوشش قرار می‌گیرند و دیگر دغدغه‌ای در زمینه مسائل مالی درمان و بیماری‌ها نخواهند داشت. بیمه درمان سازمانی یکی از خدمات بیمه آسماری‌ است که به راحتی می‌توان آن را برای شاغلین مجموعه‌های کوچک و بزرگ با طرح‌های مختلف تهیه کرد.

بیمه درمان سازمانی،‌یکی از معروف‌ترین بیمه های درمانی

میزان حق بیمه و نحوه پرداخت هزینه بیمه درمان سازمانی چگونه است؟

پرداخت حق بیمه در بیمه درمان سازمانی مانند سایر بیمه‌هاست. به این صورت که درصدی از هزینه بیمه را کارکنان و درصد دیگری را کارفرما پرداخت می‌کند. میزان حق بیمه ارتباط مستقیم با تعهدات شرکت بیمه و پوشش‌هایی دارد که انتخاب می‌شود. پوشش‌های بیمه درمان سازمانی هم مانند بیمه درمان تکمیلی شرکتی شامل هزینه درمان انواع عمل‌های جراحی، زایمان، دندان پزشکی تا ویزیت و تهیه دارو می‌شود.

با توجه به اینکه درمان بیماری‌های ذکر شده هزینه سرسام آوری دارند پرداخت هزینه جزئی برای تهیه بیمه درمان تکمیلی سازمانی کاملا منطقی به نظر می‌رسد. با وجود بیمه درمان تکمیلی سازمانی کارکنان یک مجموعه بدون نگرانی در مورد هزینه‌های درمانی می‌توانند برای تامین سلامتی خود و خانواده‌هایشان برنامه‌ریزی کنند. یکی از مهم‌ترین امتیازهای استفاده از بیمه درمان سازمانی امکان پرداخت اقساط حق بیمه است. با توجه به چنین امکانی بیشتر افراد یک جامعه می‌توانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی سازمانی،‌ شرکتی یا گروهی بهره‌مند شوند.

قیمت بیمه تکمیلی، مهم‌ترین مزیت بیمه تکمیلی سازمانی

بهترین بیمه درمانی سازمانی را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین بیمه درمانی سازمانی بستگی به بودجه و نیاز مجموعه‌ها و کارکنانشان دارد. شرکت‌های بیمه بسیاری این روزها با توجه به تقاضاهای فراوان اقدام به ارائه خدمات گوناگونی در زمینه انواع بیمه‌های تکمیلی از جمله بیمه درمان تکمیلی سازمانی، شرکتی، انفرادی و بیمه درمان تکمیلی خانواده کرده‌اند. در بین همه این شرکت‌ها باید به فکر بهترین انتخاب باشید. یک انتخاب درست به شما کمک می‌کند تا از مزایا و خدمات متنوع‌تری با پرداخت هزینه‌‌ای کم، بهره‌مند شوید. به‌یاد داشته باشید بهترین بیمه درمان تکمیلی، بیمه‌ای است که بیماری‌های متعددی را تحت پوشش خود قرار دهد.

بین ده‌ها شرکت بیمه معروف یا ناشناس انتخاب یک مجموعه که خدمات ارزنده، قیمت مناسب و سقف پوشش‌دهی بالایی دارد کار راحتی نیست. هر کدام از شرکت‌ها طرح‌ها و خدمات متنوعی با قیمت‌های متفاوت دارند. ضمنا با توجه به اینکه بیمه درمانی تکمیلی برای خسارت بخش قابل توجهی از هزینه‌های درمانی است باید برای انتخاب شرکت بیمه از کارشناسان این حوزه مشورت بگیرید. برای مثال در شرکت بیمه آسماری علاوه‌بر مشاوره با متخصصین، قیمت مناسب و پرداخت سریع، از مزایای بیمه SOS نیز بهره‌مند می‌شوید. بیمه آسماری با کمک بیمه SOS با مراکز درمانی بی‌شماری قرارداد دارد و بالاترین میزان سقف پوشش‌دهی و پرداخت خسارت را متعهد می‌شود.

بیمه درمان چیست

استفاده از بیمه درمانی سازمانی چه مزایایی دارد؟

پرداخت سریع و آسان خسارت‌های ناشی از هزینه‌های درمانی یکی از مزایای استفاده از بیمه درمان سازمانی به شمار می‌رود. پوشش‌های اصلی بیمه سازمانی شامل هزینه‌های بستری، آمبولانس و هزینه همراه بیمار می‌شود. پرداخت هزینه عمل‌های جراحی، زایمان، درمان ناباروری، درمان‌های پاراکلینیکی، خدمات آزمایشگاهی، ویزیت، دارو، دندان پزشکی و اروژانس از پوشش‌های فرعی بیمه درمان سازمانی به شمار می‌روند. قابل ذکر است در بیمه درمان سازمانی سقف تعهدات و تعداد پوشش‌ها از طرف شرکت بیمه‌ قابل تغییر بوده و کارفرما می‌تواند به‌صورت توافقی آن‌ها را تعیین کند.

در بیمه درمانی سازمانی با توجه به تعداد بالای بیمه شوندگان میزان حق بیمه به مقدار قابل توجهی به صرفه‌تر از سایر انواع بیمه است. کاهش دوره انتظار هم یکی دیگر از مزایای استفاده از بیمه درمانی سازمانی به شمار می‌رود. حتی گاهی اوقات به دلیل تعداد بالای کارکنانی که بیمه شده‌اند، دوره انتظار به‌طورکامل از بین می‌رود.

آشنایی با مزایای بیمه تکمیلی خانوادگی

با بیمه آسماری هزینه‌های درمان را پاک کنید

در این مقاله به‌طورکامل گفتیم که بیمه درمان سازمانی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. به‌یاد داشته باشید انتخاب بهترین شرکت بیمه بستگی به خدمات ارائه شده آن مجموعه دارد. شرکت بیمه آسماری با داشتن طرح‌های مختلف و متعدد در انواع بیمه‌های تکمیلی درمانی آماده همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک است.

شرکت بیمه آسماری با کمک بیمه SOS با بیش از ۳۰۰۰ مرکز درمانی قرارداد داشته و خدمات شگفت‌انگیز و منحصربه‌فردی را به بیمه‌گذاران ارائه می‌دهد. صاحبان مشاغل و مدیران مجموعه‌ها می‌توانند همین حالا از طریق شماره تلفن ۴۳۴۱۷-۰۲۱ با کارشناسان شرکت بیمه آسماری تماس بگیرند. متخصصین بیمه آسماری آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه انواع بیمه‌های تکمیلی گروهی و خانواده هستند.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

بیمه مهندسی

بیمه مهندسی

بیمه مهندسی آسماری یکی از انواع جدید بیمه اموال است که خسارت...

بیمه شخص ثالث در مناطق آزاد

بیمه شخص ثالث در مناطق آزاد

همه کسانی که با وسایل نقلیه رانندگی می‌کنند، باید به این...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --