بیمه زنان سرپرست خانوار، هرآنچه باید بدانید

دسته بندی:

بیمه زنان سرپرست خانوار ضروری است چرا که مادر در این نوع خانواده‌ها علاوه بر مسئولیت سرپرستی و تربیت فرزندان، فشار اقتصادی را نیز متحمل می‌شود.

بیمه درمان تکمیلی خانواده طرحی برای بیمه زنان سرپرست خانوار _ بیمه آسماری

بیمه زنان سرپرست خانوار، طی سال‌های اخیر بارها در میان سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف مورد بحث قرار گرفته تا راهی برای بیمه‌ی آسانِ این دست از افراد جامعه به دست آید. طبق داده‌های مرکز آمار، تعداد زنان سرپرست خانوار طی ۲۰ سال، یعنی از سال ۷۵ تا ۹۵ افزایش خیره کننده‌ی ۵۱ برابری را داشته است. این آمار از الزام توجه و اهمیت جدی به این قشر از جامعه سخن می‌گوید، که هر سال با رشد فزاینده‌ای همراه بوده است. اما چه آسیب‌هایی این قشر را تهدید می‌کند؟ چه راهکارهایی برای مقابله با پیشامدهای احتمالی در دست داریم؟ در این مقاله به بررسی سوالات بالا می‌پردازیم و با معرفی امکانی برای بیمه درمان تکمیلی خانواده برای زنان سرپرست خانوار سعی داریم تا راه‌حلی همسو با شرایط این قشر را داشته باشیم.

به شما این اطمینان را می‌دهیم که پس از پایان این مقاله به راحتی بتوانید در خصوص بیمه درمان تکمیلی خانواده یا در خصوص بیمه زنان سرپرست خانوار، تصمیم‌گیری جدی و دقیقی داشته باشید.

بیمه آسماری پوششی امن برای بیمه زنان سرپرست خانوار _ بیمه آسماری

بیماری و مشکلات اقتصادی، ۲ تهدید جدی برای زنان سرپرست خانوار

پاندمی کرونا بار دیگر به ما ثابت کرد که جهان بیش از گذشته، پیش بینی‌ناپذیر است. موضوع سلامت از مهمترین موضوعاتی است که همیشه باید آن را جدی بگیریم. بیمه زنان سرپرست خانوار ضروری است چرا که مادر در این نوع خانواده‌ها علاوه بر مسئولیت سرپرستی و تربیت فرزندان، فشار اقتصادی را نیز متحمل می‌شود. ما انسان ها نسبت به آینده و اتفاقات آن نمی‌توانیم تصویر واضحی داشته باشیم. به همین دلیل بیمه زنان سرپرست خانوار اقدامی درست و منطقی بنظر می‌رسد.

هزینه‌های درمان گاهی بسیار سرسام‌آور است. مادری که علاوه بر کارهای داخل منزل، نان‌آور خانواده است، با یک بیماری  ممکن است هزینه‌ی اقتصادی کلانی را متحمل شود و خانواده‌ی تحت سرپرستی‌اش با بحرانی جدی مواجه شود. ما برای آینده تلاش و برنامه ریزی می‌کنیم اما هیچکس نمی‌تواند آینده‌ی اقتصادی و سلامتی مان را تضمین کند. از همین رو است که شرکت‌های بیمه همچون بیمه آسماری وجود دارند تا بتوانند حداقل از نظر اقتصادی در شرایط بحرانی و بیماری ما را همراهی و همیاری کنند.

بیمه زنان سرپرست خانوار برای شاغلین این قشر الزامیست _ بیمه آسماری

چرا بیمه زنان سرپرست خانوار خیلی مهم و ضروری است؟

مرکز آمار در آخرین گزارش‌های خود اشاره می‌کند که در ایران بیش از ۳ میلیون و ۶۵ هزار خانوار توسط زنان سرپرستی می‌شوند. این رقم یعنی چیزی حدود ۱۲٫۶ درصد از کل خانوارهای کشور و همین خود نشان دهنده‌ی اهمیت بیمه برای این دست از افراد است. مادری که نقش و مسئولیت‌های پدر نیز به او اضافه شده است، در این دنیای پر حادثه‌ی ما نیازمند یک پوشش مطمئن، همانند بیمه است که کمی با آسودگی خاطر زندگی کند و در زمان بیماری که امری اجتناب ناپذیر است بتواند، از خدمات بیمه تکمیلی خانواده استفاده نماید.

مرکز آمار همچنین اشاره می‌کند که از سال ۸۵ تا ۹۵ به آمار زنان سرپرست خانوار، ۱ میلیون و ۴۰۲ هزار و ۳۸۹ خانواده افزوده شده است. این اعداد نشان می‌دهند که زنان اغلب بار حمایت از خانواده را به دوش می‌کشند. بنابراین بیمه درمان تکمیلی خانواده می‌تواند راهکاری مناسب برای خانواده‌های تحت سرپرستی زنان به شمار آید.

بیمه درمان تکمیلی برای زنان سرپرست خانوار

بیمه آسماری یعنی با درصدی از حقوق ماهیانه‌ی خود هزینه‌های سلامتی را برای آینده بهینه و بیمه می‌کنیم. همانطور که در بالاتر اشاره شد زنان سرپرست خانوار جمعیت بالایی دارند و مسئله‌ی بحرانی که امنیت و آسایش را از زنان ربوده است، مسئله‌ی اقتصادی و درآمد آن‌هاست. طبق داده‌های مرکز آمار تنها ۱۳ درصد از زنان سرپرست خانوار، شاغل هستند. این خود از بحرانی جدی در زمینه‌ی اقتصادی و نبود امنیتِ تامین هزینه‌های سلامتی سخن می‌گوید. با توجه به شرایط سنی، ادامه‌دار شدن وضعیت قرمز و نارنجی شدن شهرها در دوران پاندکی کرونا، تعطیلی کسب و کارها و امکان مبتلا شدن این دست از افراد به بیماری کرونا، استفاده از بیمه درمان تکمیلی برای این دست از افراد بسیار ضروری است. چرا که زنان سرپرست خانوار با بیمه آسماری می‌توانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی بهره مند شوند.

مزایای استفاده از بیمه درمان تکمیلی برای مادران سرپرست خانواده

از مهمترین مزایای بیمه آسماری صدور بیمه نامه بدون نیاز به چکاپ و آزمایش‌های اولیه است. لازم به ذکر است که برخی از شرکت‌های بیمه‌ای در ایران ابتدا فقط به افرادی که دارای سلامتی کامل هستند بیمه نامه‌ی خود را صادر می‌کنند. بیمه آسماری تنها شرکت بیمه‌ای در ایران است که در بیمه نامه‌های طرح خانوار به بیمه گذار عضو، امکان استفاده از خدمات شرکت کمک رسان ایران (SOS) را می‌دهد. بیمه آسماری با ۳۰۰۰ مرکز درمانی قرار دارد و شما می‌توانید از کلیه‌ی این مراکز، خدمات آنلاین بیمه دریافت نمایید. خدمات آنلاین بیمه به شما در فرایند رسیدگی به درمان خود سرعت می‌بخشد و دیگر نیازی به بروکراسی پیچیده‌ی اداری ندارید.

آسماری پوششی امن برای بیمه زنان سرپرست خانوار

با بیمه آسماری نیازی به داشتن بیمه‌گر پایه نیستید! بیمه زنان سرپرست خانوار با بیمه آسماری به صرفه است. چرا که با سایر بیمه‌های دیگری که حتما باید یکی از بیمه‌های پایه مثل بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت و… را دارا باشید، متفاوت است و بدون هیچگونه بیمه‌ی دیگری شما را با طرح‌های همسو با توان مالی‌تان بیمه می‌کند.

پوشش کامل بیماران کرونایی از لحظه تشخیص تا درمان آنها

باتوجه به موج چهارم کرونا که بیشتر با ویروس خطرناکِ جهش یافته‌ی نوعِ انگلیسی همراه بوده، اهمیت بیمه بودن زنان سرپرست خانوار در چنین شرایطی بسیار ضروری است؛ چرا که در لحظه‌ی نگارش مقاله ۳۹۴ نفر از هموطنان عزیزمان به دلیل بیماری کرونا جان باخته اند.

امکان پرداخت اقساطی

بیمه آسماری حق بیمه به صرفه ای دارد؛ اما با این حال می‌توانید آن را به صورت اقساطی نیز برای خود و خانواده‌تان تهیه کنید.

پرداخت غرامت در زمان بستری یا قرنطینه‌شدن به دلیل بیماری کرونا

کرونا مشخص نمی کند که چه کسی آن را شدید و چه کسی آن را بدون علامت دریافت می کند. به همین دلیل استفاده از پوشش بیمه آسماری در شرایطی که شیوع بیماری در ایران و جهان به سمت موج جدید پیش می‌رود، بسیار منطقی است.

باتوجه به توان مالی خود می‌توانید از طرح‌های مختلف بیمه آسماری بهره بگیرید. بیمه آسماری در طرح‌های مختلفی ارائه شده تا هموطنان عزیز ایرانی بخصوص زنان سرپرست خانوار بتوانند باتوجه به استطاعت مالی خود از طرح‌های بیمه آسماری استفاده نمایند.

انواع طرح‌های بیمه آسماری، برای بیمه زنان سرپرست خانوار _ بیمه آسماری

بیمه آسماری بیمه ای جوان اما بسیار کارآمد و کاربردی

بیمه‌ی آسماری در سال ۹۱ با هدف ایجاد پوشش انواع بیمه جهت حفظ امنیت و آسایش روانی و سلامتی آمده است تا با ارائه‌ی خدمات ویژه همچون بیمه درمان تکمیلی، بیمه درمان شرکتی، بیمه کشتی، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه اتومبیل، بیمه باربری، بیمه مسئولیت و مهندسی، بیمه آتش‌سوزی و… امنیت، آسودگی و سلامت روانی را در موقعیت‌های مختلف زندگی که هیچگاه به صورت واضح پیش بینی نمی‌شوند، برای هموطنان عزیز ایرانی به ارمغان آورد. امید است که زنان سرپرست خانوار نیز بتوانند از مزایای بیمه آسماری که به گونه‌ای همراه و همیار ما در دوران بیماری است، استفاده کنند. همراه با بیمه آسماری آسوده خاطر زندگی کنید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

پرداخت حق بیمه

پرداخت حق بیمه

جهت پرداخت حق بیمه کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --