بیمه های مناطق آزاد و حذف مزیت های رقابتی

دسته بندی:

مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی شرکت بیمه آسماری با اشاره به بازار کار و نحوه فعالیت بیمه های مناطق آزاد گفت: همانطور که می دانید تفاوت های خاصی میان عملکرد بیمه های مناطق آزاد با بیمه‌های مناطق اصلی وجود دارد چرا که دارای بازار کار و تنوع رشته ای محدودتر می باشند.

مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی شرکت بیمه آسماری: به دنبال کسب مزیت های رقابتی هستیم!

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، الهام جلوی با بیان این که این شرکت با استفاده سالها تجربه کارشناسی مدیران و کارشناسان تراز اول صنعت بیمه و دانش فنی اندوخته ناشی از آن، می تواند کمک های ارزنده ای در حوزه ارزیابی و انتقال ریسک در چارچوب بیمه های اتکایی بین المللی داشته باشد، اظهار کرد: مدیران شرکت بیمه آسماری با بزرگترین شرکت های بیمه منطقه ای و بین المللی همکاری داشته اند و از این رو با دسترسی به بزرگترین بازارهای جهانی بیمه، توانایی این را دارند که در راستای حفظ و حراست از سرمایه های کشور در مناطق آزاد صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی خدمات ارائه کنن.
وی استفاده از دانش روز دنیا همزمان با ارائه جدیدترین محصولات بیمه ای رایج در سطح بین المللی را از توانایی های این شرکت خواند و افزود: مدیریت ریسک و ایجاد اطمینان نهایی برای امنیت در سرمایه گذاری‌های ملی و بین المللی، بخشی از استراتژی شرکت بیمه آسماری است.
جلوی با اعلام این که« شركت بيمه آسماری، برترين شركت بيمه ای از نظر رضایتمندی مشتریان در سطح کشور است»، ادامه داد: اين شركت با برخورداری از سازمانی يادگيرنده، فناوری‌های پيشرفته، كاركنانی خلاق و متعهد با ارائه بهترين خدمات، موجبات رضايت مشتريان و ساير ذی‌نفعان خود را فراهم آورده است.
مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی شرکت بیمه آسماری یکی از مهمترین عوامل رشد پرتفوی صنعت بیمه را همراهی و همسویی با نیاز مشتریان در طراحی محصولات خواند و گفت: شرکت بیمه آسماری اطلاعات مشتریان را از طریق شبکه فروش دریافت و کمبودها در حوزه نیازهای آنها را برطرف می کند تا خدمات بر اساس قوانین، مقررات و آیین نامه های شورای عالی بیمه، به بهترین شکل برای آنها در دسترس باشد.
او پرداخت صحیح، دقیق و به موقع خسارت را مهمترین بخش خدمات پس از فروش بیمه ای خواند و با بیان این که بیمه گر باید ریسک های بیمه گزار را به درستی شناسایی کرده و آن را به حداقل برساند، خاطرنشان کرد: با این روش است که رضایت بیمه گزار تامین می شود و مشتری به بیمه گر خود وفادار می ماند.
جلوی با تاکید بر این که بیمه آسماری تلاش می کند بیمه نامه هایی عرضه کند که نیاز حداکثری مشریان برطرف شود، گفت: با توجه به اقلیم مناطق آزاد، مشتریان ما بیشتر از پوشش های بیمه های مسئولیت، بیمه های شناور در قبال مالکین شناور، بیمه های مسئولیت کارفرمای صنعتی و خدماتی و بیمه های مسئولیت کارفرمای عمرانی و ساختمانی استفاده می کنند.
وی همچنین فروش غیرحضوری بیمه نامه در برخی رشته ها را سخت و یا غیرممکن ارزیابی کرد و گفت: به عنوان مثال برای صدور بیمه نامه مسئولیت یا مهندسی، تعامل چهره به چهره با مشتری و نیز بازدید از مورد بیمه نیاز است.
مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی شرکت بیمه آسماری با بیان این که صنعت بیمه به صورت مستقیم از شرایط اقتصادی کشور تاثیر می پذیرد، گفت: هر چه پروژه های عمرانی و مهندسی با رونق مواجه باشد، بیمه نامه های مسئولیت و مهندسی نیز فروش بیشتری خواهد داشت.
وی افزود: بیمه های مسئولیت از نوع بیمه های کارفرمایی محسوب می شوند و دو چندان تحت تاثیر شرایط اقتصادی کشور قرار دارند.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --