همه چیز درباره بیمه تکمیلی برای لیزیک و لازک چشم

دسته بندی:

بسیاری از خدمات چشم پزشکی که جزو نیازهای اولیه افراد مبتلا به عیوب چشمی هستند، تحت پوشش بیمه پایه قرار ندارند. از این رو، استفاده از بیمه تکمیلی چشم پزشکی بهترین راه حل برای پرداخت هزینه‌های درمانی سنگین مرتبط با عیوب چشمی است؛ اما بیمه چشم پزشکی شامل چه مواردی می‌شود؟ کدام شرکت‌های بیمه‌ای بهترین […]

بیمه چشم پزشکی

بسیاری از خدمات چشم پزشکی که جزو نیازهای اولیه افراد مبتلا به عیوب چشمی هستند، تحت پوشش بیمه پایه قرار ندارند. از این رو، استفاده از بیمه تکمیلی چشم پزشکی بهترین راه حل برای پرداخت هزینه‌های درمانی سنگین مرتبط با عیوب چشمی است؛ اما بیمه چشم پزشکی شامل چه مواردی می‌شود؟ کدام شرکت‌های بیمه‌ای بهترین خدمات تکمیلی چشم پزشکی را ارائه می‌کنند؟ با بیمه آسماری همراه باشید تا با هر آنچه باید در مورد بیمه چشم پزشکی و خدمات بیمه تکمیلی مرتبط با آن بدانید، آشنا شویم.

بیمه تکمیلی چیست؟ بیمه تکمیلی برای لیزیک چشم

قبل از آنکه با بیمه چشم پزشکی و خدمات مرتبط با آن آشنا شویم، ابتدا بهتر است مفهوم بیمه تکمیلی را بررسی کنیم. بیمه، یکی از نیازهای اولیه هر فردی است که با پوشش بخشی از هزینه‌های درمانی، بار سنگینی را از دوش افراد بر می‌دارد. اما خدمات بیمه پایه (مانند بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) پاسخ گوی همه نیازهای افراد نیست و تنها بخش کوچکی از خدمات درمانی را به شکل محدود پوشش می‌دهد. خدمات بیمه تکمیلی با پوشش بسیار گسترده‌تر و سقف تعهدات بیشتر، خدمات درمانی را پوشش می‌دهند که در بیمه پایه تحت پوشش قرار نگرفته است.

شرکت‌های بیمه‌ای مختلفی خدمات بیمه تکمیلی را ارائه می‌کنند. در این بین، بیمه آسماری به عنوان تنها شرکت ارائه کننده خدمات تخصصی بیمه درمان تکمیلی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که به دنبال یک بیمه تکمیلی با پوشش گسترده و شامل خدماتی مانند بیمه چشم پزشکی هستند.

بیمه تکمیلی چشم

بیمه چشم پزشکی یا بیمه تکمیلی چشم چیست؟

بیمه پایه بخشی از هزینه‌های چشم پزشکی مانند قسمتی از هزینه ویزیت پزشک متخصص چشم و داروهای مرتبط با چشم پزشکی را تأمین می‌کند. اما هزینه‌های کلینکی و پاراکلینیکی گسترده چشم پزشکی را پوشش نمی‌دهد. به همین دلیل بسیاری از افرادی که با هزینه‌های سنگین مربوط به عیوب چشمی رو به رو هستند به دنبال بیمه‌های کامل چشم پزشکی می‌گردند. با این حال، بیمه مستقلی به نام بیمه چشم پزشکی وجود ندارد.

در واقع بیمه چشم پزشکی بخشی از تعهدات بیمه درمان تکمیلی است. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی مانند بیمه آسماری در تعهدات خود بخشی از هزینه‌های مرتبط با عمل‌های جراحی و بر طرف کردن عیوب چشمی را نیز پوشش می‌دهند. با مراجعه به صفحه بیمه درمان تکمیلی می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

خدمات تحت پوشش بیمه چشم پزشکی

بیمه تکمیلی چشم پزشکی شامل چه خدماتی می‌شود؟

همانطور که اشاره کردیم، پوشش خدمات چشم پزشکی  در واقع بخشی از تعهدات بیمه درمان تکمیلی است. شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای به شکل‌های مختلفی این هزینه‌ها را پوشش می‌دهند. بیمه تکمیلی چشم پزشکی یکی از پوشش‌های اصلی بیمه درمان تکمیلی آسماری است. بیمه آسماری مواردی مانند لیزیک و جبران هزینه‌های جراحی مربوط به رفع عیوب انکساری چشم در مواردی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه گر درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا با جمع قدر مطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) ۳ دیوپتر یا بیشتر باشد را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌دهد. این خدمات دارای سقف تعهد است که از ۵۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان بر اساس طرح انتخابی شما متفاوت خواهد بود. با خرید بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری علاوه بر بهره مندی از بیمه تکمیلی چشم پزشکی می‌توانید از خدمات ویژه درمان کرونا نیز بهره مند شوید.

بیمه تکمیلی عمل جراحی چشم لیزیک و لازک

آیا عمل لازک و عمل لیزیک شامل بیمه تکمیلی می‌شود؟

بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی، عمل لیزیک و لازک چشم را تحت عنوان عمل‌های زیبایی محسوب می‌کنند. به همین دلیل در تعهدات خود پوششی برای این خدمات در نظر گرفته نشده است. اما بیمه کمک رسان ایران SOS این خدمات را به عنوان هزینه‌های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی خود تحت پوشش قرار داده است. بیمه آسماری با پشتیبانی بیمه SOS و به عنوان ارائه کننده خدمات تخصصی بیمه درمان تکمیلی، هزینه عمل لیزیک و لازک چشم را برای چشم بالای ۳ دیوپتر و با بالاترین سقف پرداخت پوشش می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید تا کارشناسان حرفه‌ای بیمه آسماری پاسخگوی سؤالات شما باشند.

چرا آسماری بهترین شرکت ارائه دهنده بیمه تکمیلی چشم پزشکی است؟

مهم‌ترین حسن استفاده از بیمه آسماری، این است که این بیمه خدمات خود را از طریق شرکت بیمه sos کمک رسان ایران انجام می‌دهد. خدمات sos در ۲۵۰۰ بیمارستان در سراسر کشور قابل دسترس می‌باشد. از طرفی بیمه آسماری یک از معدود شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی است که بخش قابل توجهی از هزینه‌های چشم پزشکی مانند عمل لیزیک و لازک را تحت پوشش قرار می‌دهد. در نهایت یکی دیگر از نکات مثبت خرید بیمه چشم پزشکی از شرکت آسماری، امکان بهره مندی از پوشش‌های اضافه بر طرح اصلی مانند بخشی از هزینه عینک است.

خرید بیمه چشم پزشکی طرف قرارداد با بیمه sos از آسماری

در این مقاله سعی کردیم با بیمه چشم پزشکی آشنا شویم. بیمه تکمیلی چشم طرح جداگانه‌ای نیست، بلکه پوششی از بیمه تکمیلی است. در نتیجه افراد برای جبران هزینه‌های درمانی چشم باید بیمه‌نامه تکمیلی خریداری کنند. بیمه آسماری با پشتیبانی بیمه SOS گسترده‌ترین پوشش خدمات درمانی چشم پزشکی را با بالاترین سقف پرداخت تعهدات در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید همین حالا با ثبت درخواست مشاوره یا تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۴۱۷ اقدام به خرید بیمه درمان تکمیلی آسماری کنید و از تعهدات بیمه چشم پزشکی با پشتیبانی بیمه SOS بهره مند شوید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش...

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که...

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --