تندیس رضایتمندی مشتری برای بیمه آسماری

شرکت بیمه آسماری توانست تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری را از آن خود کند. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، این اجلاس که با رویکرد نقش مدیریت در روند بهبود پاسخگویی به مشتریان در دوران کرونا و پسا کرونا برگزار شد، بیمه آسماری را به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه معرفی […]

شرکت بیمه آسماری توانست تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، این اجلاس که با رویکرد نقش مدیریت در روند بهبود پاسخگویی به مشتریان در دوران کرونا و پسا کرونا برگزار شد، بیمه آسماری را به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه معرفی کرد.
اشتراک و انتقال دانش و تجارب متخصصین مسئولان و نخبگان مدیریت ایران در دوره کرونا و پساکرونا، اشاعه فرهنگ شاخص رضایت مشتری و کیفیت در بازارهای رقابتی ملی و بین المللی و نیز تبیین جایگاه کیفیت و بهره وری محصول تولید ملی در رعایت حقوق مصرف کننده بین آحاد مردم در شرایط بحرانی از جمله اهداف این مراسم بود.

این اجلاس سومین همایش ملی نقش مدیران در پیشبرد اقتصاد با رویکرد مشتری مداری بود که به نقش مشتری مداری و شیوه های نوین رهبری بازار در جهش تولید و نیز تقویت استراتژی های سازمان ها به منظور برآورده کردن نیازهای مشتریان پرداخت.
اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری سوم شهریور ماه در سالن آبگینه وزارت امور خارجه برگزار شد.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --

Asmari Company | All rights reserved