حذر کار مردان کار آگه است

در جریان برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، درست در روزهایی که خبر ابتلای مردم چین به ویروس کورونا منتشر شده بود، شرکت بیمه آسماری یک حرکت جالب توجه انجام داد. در غرفه شرکت، ژل ضدعفونی کننده دست به عنوان یکی از اقلام تبلیغاتی توزیع شد؛ کالایی که تنها یک هفته بعد، […]

در جریان برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، درست در روزهایی که خبر ابتلای مردم چین به ویروس کورونا منتشر شده بود، شرکت بیمه آسماری یک حرکت جالب توجه انجام داد.
در غرفه شرکت، ژل ضدعفونی کننده دست به عنوان یکی از اقلام تبلیغاتی توزیع شد؛ کالایی که تنها یک هفته بعد، به یکی از اجناس نایاب در بازار تبدیل شد و مردم حاضر بودند برای خریدن آن چندین هزار تومان هزینه کنند!
انتخاب هوشمندانه ژل ضدعفونی کننده دست به عنوان کالای تبلیغاتی شرکت اگر چه بی خبر از نایاب شدن آن در آینده نزدیک بود، اما پیامی را به مخاطبان منتقل می کرد و آن این بود که باید در هر شرایطی به فکر آینده بود، چون حادثه هرگز خبر نمی کند.
بیمه آسماری بر روی بسته های ژل ضدعفونی کننده دست نوشته بود: «در سلامتی و بیماری، کنار شما هستیم. آرامش شما، آرزوی ماست.»
این اقدام به مخاطب القا می کرد که حتی اگر بیمه درمان دارید، اما باید بهداشت فردی را رعایت کنید؛ گرچه حتی در زمان ابتلا به بیماری هم بیمه در کنار شماست.
«حذر کار مردان کار آگه است» مصرعی از سعدی شیرین سخن در «بوستان» بود که بر روی دیگری از این کالا نقش بسته بود. یک کلام موزون که با سلیقه و درست برای این محصول بهداشتی استفاده شده بود و قصد داشت بگوید «خود را در مقابل بلایا مصون ندانید و از آن بپرهیزید.»

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --