حضور بیمه آسماری در نمایشگاه بین المللی ارس اکسپو ۲۰۲۳

دسته بندی:

شرکت بیمه آسماری با حضور فعال در اولین نمایشگاه معرفی دستاوردها، توانمندی‌ها و فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس (ارس اکسپو۲۰۲۳ ) توانست بازارهای جدید را از آن خود کند.

نمایشگاه بین المللی ارس اکسپو
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، این نمایشگاه که برای اولین بار، بیست پنجم تا بیست و هشتم بهمن ماه ۱۴۰۱ با مشارکت بیش از ۶۰ شرکت صنعتی، کشاورزی، دانش‌بنیان، تجاری، تامین سرمایه و انجمن‌های فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مرکز نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد، شاهد حضور چشمگیر مشتریان تازه در غرفه بیمه آسماری بود.
نمایشگاه اکسپو فرصت تازه ای برای تقویت برند بیمه آسماری، فرصتی برای بازنگری اقدامات انجام شده و ترسیم چشم اندازهای نو در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری بود.
حضور مدیران ارشد و کارشناسان فنی و مجرب شرکت بیمه آسماری در این نمایشگاه، علاوه بر معرفی خدمات شرکت، ارائه محصولات نوین بیمه‌ای و پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان، فرصت های تازه ای را پیش روی شبکه فروش شرکت گذاشت.
مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی نیز از غرفه شرکت بیمه آسماری در این نمایشگاه بازدید کرد. «حجت‌الله عبدالملکی» در جریان این بازدید با قدردانی از خدمات شرکت بیمه آسماری در حوزه مناطق آزاد، اظهار امیدواری کرد با حمایت های بیشتر، شرکت های فعال در مناطق آزاد بتوانند حجم عملیات خود را گسترده تر کنند.
در بازدید مدیر عامل منطقه آزاد ارس از غرفه شرکت بیمه آسماری نیز مذاکراتی درباره راهکارهای توسعه همکاری های دوجانبه انجام شد.
سردار کریم خوش ترکیب فرمانده سپاه جلفا، محمد فرهودی رییس مخابرات جلفا، یونس ژائله مدیرعامل شیرین عسل و جمعی از مدیران ارشد منطقه آزاد انزلی نیز در روزهای برگزاری نمایشگاه از غرفه شرکت بیمه آسماری بازدید کردند.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --

Asmari Company | All rights reserved