حضور گرم بیمه آسماری در دو نمایشگاه زمستانی

شرکت بیمه آسماری در دو نمایشگاه بزرگ و با اهمیت این روزها حضوری فعال خواهد داشت.به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش KISHENEX 2020 که محل ارائه محصولات و خدمات برترین فعالان حوزه نفت، انرژی و پتروشیمی است، حضور شرکت بیمه آسماری را تجربه خواهد کرد.این نمایشگاه از تاریخ […]

شرکت بیمه آسماری در دو نمایشگاه بزرگ و با اهمیت این روزها حضوری فعال خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش KISHENEX 2020 که محل ارائه محصولات و خدمات برترین فعالان حوزه نفت، انرژی و پتروشیمی است، حضور شرکت بیمه آسماری را تجربه خواهد کرد.
این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ دی الی ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برپاست و فعالان و صاحب نظران حوزه انرژی را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می آورد.
بیمه آسماری در حوزه نفت و انرژی توانایی ها ویژه ای دارد و می تواند علاوه بر فروش بیمه نامه های مرتبط با این حوزه، مشاوره های تخصصی نیز در زمینه مدیریت ریسک به مخاطبانش ارائه کند.
سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته قشم نیز شاهد حضور شرکت بیمه آسماری است.
در این نمایشگاه که تا دوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت، علاوه بر شرکت‌های داخلی، نمایندگانی از کشورهای چین، کره جنوبی، دانمارک، مالزی و نروژ حضور دارند.
شرکت بیمه آسماری علاوه بر فعالیت های رایج در حوزه بیمه های مناطق آزاد، محصولات ویژه ای برای فعالان صنایع و خدمات دریایی طراحی کرده است که در این نمایشگاه نیز عرضه خواهد شد.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --