درباره بیمه آسماری بیشتر بدانید

شرکت بیمه آسماری به استناد قانون چگونگی اداره مناطق آزاد، تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد اداری صنعتی جمهوری اسلامی ایران و پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۶ تاسیس و به شماره ۹۶۵۵ در منطقه آزاد کیش ثبت گردیده است.
از جمله عوامل موثر در تاسیس بیمه آسماری نیاز بازار بیمه و کشش بازار تقاضا در ایران، به ویژه در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه در سطح بین المللی می‌باشد.

انواع خدمات بیمه های بازرگانی در رشته های اموال و اشخاص توسط بیمه آسماری ارائه می‌گردد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به بیمه آسماری می‌باشد.

 
 
 
 
 
 

شرکت بیمه آسماری با استفاده بیش از یک صد سال تجربه کارشناسی مدیران و کارشناسان تراز اول صنعت بیمه در سطح کشور و همکاری های دو جانبه در زمینه دانش فنی بیمه ای، با بزرگترین شرکت های بیمه منطقه ای و بین المللی و همچنین با دسترسی به بزرگترین بازار های جهانی بیمه، می تواند کمک ارزنده ای برای ارزیابی و انتقال ریسک در چهارچوب بیمه های اتکایی بین المللی، در راستای حفظ و حراست از سرمایه های کشور در مناطق آزاد صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی ارائه نماید.

استفاده از دانش روز دنیا و ارائه جدیدترین محصولات بیمه ای رایج در سطح بین المللی، مدیریت ریسک و ایجاد اطمینان نهایی برای امنیت در سرمایه گذاری‌های ملی و بین المللی در کشور بخشی از استراتژی بیمه آسماری می باشد.

 

چشم انداز         

شركت بيمه آسماری برترين شركت بيمه ای از نظر رضایتمندی مشتریان در سطح کشور است. اين شركت با برخورداری از سازمانی يادگيرنده، فناوری‌های پيشرفته، كاركنانی خلاق و متعهد با ارائه بهترين خدمات، موجبات رضايت مشتريان و ساير ذی‌نفعان خود را فراهم می آورد .

 

 ماموريت

توسعه و گسترش آرامش و امنيت خاطر برای جامعه از طريق ارائه خدمات بيمه ای متمايز در داخل و خارج از كشور برای جبران خسارتهای احتمالی همراه با رشد مستمر جهت دستيابی سهامداران به بازدهی مناسب.