سال آینده «بیمه آسماری» از زبان مدیرعامل

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری تاکید کرد که سرعت پیشرفت این شرکت در سال آینده افزایش خواهد یافت. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست که برای بازدید از غرفه این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور یافته بود با بیان این که شاخص های کلیدی بیمه گری […]

مدیرعامل شرکت بیمه آسماری تاکید کرد که سرعت پیشرفت این شرکت در سال آینده افزایش خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، علیرضا یزدان دوست که برای بازدید از غرفه این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور یافته بود با بیان این که شاخص های کلیدی بیمه گری در بیمه اُماری به خوبی کنترل شده است، گفت: توسعه بازار و نیز ارائه محصولات جدید مطابق با سلیقه مشتری، اهدافی است که شرکت در سال آینده آنها را دنبال خواهد کرد.

وی اظهار کرد: بیمه آسماری جوان است و از این رو پتانسیل های بسیار زیادی برای فعالسازی دارد که به فراخور زمان، این امکانات بالقوه به بالفعل تبدیل خواهد شد.

او تمرکز بر بیمه گزاران خرد را بخشی از استراتژی این شرکت خواند و افزود: شرکت بیمه آسماری در مقایسه با بازار و نیز هم نسلان خود به خوبی حرکت کرده و کیفیت خدمات رسانی نیز مطلوب تر خواهد شد.

یزدان دوست همچنین با ابراز خرسندی از استقبال مخاطبان و مشتریان بیمه آسماری از حضور این شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، تاکید کرد که گردشگران ورودی به کشور و خروجی از کشور می توانند از خدمات منحصر به فرد بیمه آسماری در حوزه بیمه های مسافرتی استفاده کنند.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --