نرم نرمک می رسد اینک بهار

خوش به حال روزگار حلول سال جدید شاید فرصتی باشد تا در میان ناملایمات طبیعی و حوادث دلخراش سال گذشته، به فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن به زندگی بیاندیشیم. چرا که فرا رسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است.  آینده ای که همه امید […]

خوش به حال روزگار

حلول سال جدید شاید فرصتی باشد تا در میان ناملایمات طبیعی و حوادث دلخراش سال گذشته، به فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن به زندگی بیاندیشیم. چرا که فرا رسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است.

 آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. نوروز به ما یادآوری می کند که هیچ زمستانی ماندنی نیست و آنچه در تداوم تاریخ زنده و نامیراست؛ بالندگی و پویایی است.

با این مقدمه و با آرزوی توفیق روزافزون برای تمامی همکاران ارجمند، سال ۱۳۹۹ خورشیدی را به تمامی خانواده صنعت بیمه مخصوصا اعضای خانواده بیمه آسماری تبریک گفته و از خداوند متعال خالصانه تندرستی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی برای همگان، به ویژه همکاران شایسته خود خواستارم.

بدون شک موفقیت بیمه آسماری در سال جاری مرهون تلاش های بی وقفه و زحمات بی دریغ شما بوده است و به یقین با توکل بر لطف پردگار و امید وافر بر وجدان اخلاقی و کاری شما همکاران بزرگوار، مسیر سال جاری در سال بعد هموارتر و پربهره تر خواهد بود.

سال نو مبارک

علیرضا یزدان دوست

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --