نگاهی به فعالیت های تازه بیمه آسماری در فضای مجازی

اینستاگرام را می ­توان یکی از پدیده ­های نوظهور و بسیار فراگیر فضای مجازی دانست که علاوه بر امکان انتقال مستقیم پیام به مخاطب، اثرگذاری آن را هم چند برابر می­ کند. کاربری ساده، امکان استفاده توامان صوت و تصویر و متن، نمایش تعداد بازدید و پسندها (لایک)، امکان به اشتراک ­گذاری پیام ها و […]

اینستاگرام را می ­توان یکی از پدیده ­های نوظهور و بسیار فراگیر فضای مجازی دانست که علاوه بر امکان انتقال مستقیم پیام به مخاطب، اثرگذاری آن را هم چند برابر می­ کند.

کاربری ساده، امکان استفاده توامان صوت و تصویر و متن، نمایش تعداد بازدید و پسندها (لایک)، امکان به اشتراک ­گذاری پیام ها و … در کنار آزاد بودن استفاده از آن در کشور ما، به صورت روز­افزون به کاربردهای این شبکه اجتماعی اضافه کرده است.

روابط عمومی بیمه آسماری هم طی دوره اخیر تلاش کرده از این ابزار استفاده و پیام­ های خود را به مشتریان، کارکنان، نمایندگان و مخاطبان عرضه کند.

در هفتمین سالگرد تاسیس شرکت، تعداد کاربران صفحه بیمه آسماری در اینستاگرام به نشانی asmari_ins@ از پنج هزار نفر فراتر رفته و این حاکی از استقبال مخاطبان است.

پیام­های مناسبتی مانند آنچه در شب یلدا، آغاز سال نو میلادی و روز بیمه منتشر شد؛ مخاطبان عام و خاص را با نام بیمه آسماری درگیر کرد. همچنین پیام­های هشدارآمیز و هدفمند مانـند آنچه در روز جـهانی سرطـان منتشـر شد و یا پسـتی را که به بیان خواص مصـرف شـیر می­ پرداخت و در روز جهانی نوشیدن شیر و هم­زمان با افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی به ویژه تهران انتشار یافت؛ می توان در حوزه مسئولیت­ های اجتماعی گنجاند.

گرچه این رسانه برای اطلاع­ رسانی فعالیت­ های شرکت نیز به کارگیری شده و به عنوان مثال خبر حضور بیمه آسماری در نمایشگاه شیلات، آبزیان، صنایع وابسته قشم و نیز نمایشگاه بین­ المللی انرژی کیش در آن منتشر شده است؛ اما تلاش شده نگاه یک­سویه به این رسانه تغییر کرده و روشی تعاملی با مخاطبان در آن به کار گرفته شود.

بیمه آسماری تا کنون چند مسابقه اینستاگرامی طراحی و اجرا کرده که با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان نیز رو به رو شده است. مسابقه ویژه شرکت­ کنندگان در نمایشگاه انرژی کیش و شیلات قشم‌ به گونه ­ای طراحی شده بود که بازدیدکنندگان از غرفه بیمه آسماری، «پیکسل» بیمه آسماری را دریافت کرده و عکس خود به همراه پیکسل را به صورت پست یا استوری، همراه با تگ و فالو کردن صفحه بیمه آسماری به مدت حداقل ۲۴ ساعت به اشتراک می­گذاشتند. مسابقه دیگری که بازتاب فراوانی هم داشت؛ ویژه روز پتروشیمی بود. در این مسابقه، مخاطبان صفحه بیمه آسماری به شرط این که از خانواده بیمه ­شدگان پتروشیمی اروند یا لاوان بودند؛ به مدت ۴ شب به سوالات مطرح شده در استوری پاسخ دادند. این مسابقات با جایزه بود. اما بیش از آن که جوایز آن مهم باشد؛ ایجاد یک رابطه دو سویه میان مخاطبان و شرکت اهمیت داشت. تعامل، راز موفقیت است و بیمه آسماری به خوبی این موضوع را دریافته و در این راستا از همه ابزارها کمک می­گیرد. امروز در اینستاگرام و فردا در …

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

گزارشگری و افشای اطلاعات

گزارشگری و افشای اطلاعات

جهت مشاهده کلیک نمایید...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --