نگاهی به فعالیت های تازه بیمه آسماری در فضای مجازی

اینستاگرام را می ­توان یکی از پدیده ­های نوظهور و بسیار فراگیر فضای مجازی دانست که علاوه بر امکان انتقال مستقیم پیام به مخاطب، اثرگذاری آن را هم چند برابر می­ کند. کاربری ساده، امکان استفاده توامان صوت و تصویر و متن، نمایش تعداد بازدید و پسندها (لایک)، امکان به اشتراک ­گذاری پیام ها و […]

اینستاگرام را می ­توان یکی از پدیده ­های نوظهور و بسیار فراگیر فضای مجازی دانست که علاوه بر امکان انتقال مستقیم پیام به مخاطب، اثرگذاری آن را هم چند برابر می­ کند.

کاربری ساده، امکان استفاده توامان صوت و تصویر و متن، نمایش تعداد بازدید و پسندها (لایک)، امکان به اشتراک ­گذاری پیام ها و … در کنار آزاد بودن استفاده از آن در کشور ما، به صورت روز­افزون به کاربردهای این شبکه اجتماعی اضافه کرده است.

روابط عمومی بیمه آسماری هم طی دوره اخیر تلاش کرده از این ابزار استفاده و پیام­ های خود را به مشتریان، کارکنان، نمایندگان و مخاطبان عرضه کند.

در هفتمین سالگرد تاسیس شرکت، تعداد کاربران صفحه بیمه آسماری در اینستاگرام به نشانی asmari_ins@ از پنج هزار نفر فراتر رفته و این حاکی از استقبال مخاطبان است.

پیام­های مناسبتی مانند آنچه در شب یلدا، آغاز سال نو میلادی و روز بیمه منتشر شد؛ مخاطبان عام و خاص را با نام بیمه آسماری درگیر کرد. همچنین پیام­های هشدارآمیز و هدفمند مانـند آنچه در روز جـهانی سرطـان منتشـر شد و یا پسـتی را که به بیان خواص مصـرف شـیر می­ پرداخت و در روز جهانی نوشیدن شیر و هم­زمان با افزایش آلودگی هوا در شهرهای صنعتی به ویژه تهران انتشار یافت؛ می توان در حوزه مسئولیت­ های اجتماعی گنجاند.

گرچه این رسانه برای اطلاع­ رسانی فعالیت­ های شرکت نیز به کارگیری شده و به عنوان مثال خبر حضور بیمه آسماری در نمایشگاه شیلات، آبزیان، صنایع وابسته قشم و نیز نمایشگاه بین­ المللی انرژی کیش در آن منتشر شده است؛ اما تلاش شده نگاه یک­سویه به این رسانه تغییر کرده و روشی تعاملی با مخاطبان در آن به کار گرفته شود.

بیمه آسماری تا کنون چند مسابقه اینستاگرامی طراحی و اجرا کرده که با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان نیز رو به رو شده است. مسابقه ویژه شرکت­ کنندگان در نمایشگاه انرژی کیش و شیلات قشم‌ به گونه ­ای طراحی شده بود که بازدیدکنندگان از غرفه بیمه آسماری، «پیکسل» بیمه آسماری را دریافت کرده و عکس خود به همراه پیکسل را به صورت پست یا استوری، همراه با تگ و فالو کردن صفحه بیمه آسماری به مدت حداقل ۲۴ ساعت به اشتراک می­گذاشتند. مسابقه دیگری که بازتاب فراوانی هم داشت؛ ویژه روز پتروشیمی بود. در این مسابقه، مخاطبان صفحه بیمه آسماری به شرط این که از خانواده بیمه ­شدگان پتروشیمی اروند یا لاوان بودند؛ به مدت ۴ شب به سوالات مطرح شده در استوری پاسخ دادند. این مسابقات با جایزه بود. اما بیش از آن که جوایز آن مهم باشد؛ ایجاد یک رابطه دو سویه میان مخاطبان و شرکت اهمیت داشت. تعامل، راز موفقیت است و بیمه آسماری به خوبی این موضوع را دریافته و در این راستا از همه ابزارها کمک می­گیرد. امروز در اینستاگرام و فردا در …

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --