پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس بیمه آسماری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرا رسیدن هفتمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه آسماری را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، متن پیام دکتر غلامحسین مظفری خطاب به علیرضا یزدان­دوست مدیرعامل بیمه آسماری به این شرح است: صنعت بیمه یکی از بخش­های موثر و پیشرو در اقتصاد و بازار […]

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرا رسیدن هفتمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه آسماری را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، متن پیام دکتر غلامحسین مظفری خطاب به علیرضا یزدان­دوست مدیرعامل بیمه آسماری به این شرح است:

صنعت بیمه یکی از بخش­های موثر و پیشرو در اقتصاد و بازار سرمایه است و در تسهیل و رونق فعالیت­های اقتصادی در جامعه نقش اساسی دارد. بی­ تردید در فضای گسترده مبادلات تجاری و فعالیت­های متنوع بازرگانی، بیمه از ملزومات اقتصاد مدرن است و هرگونه فعالیت اقتصادی بدون پشتوانه بیمه ­ای، ناموفق خواهد بود.

در مناطق آزاد کشور که با هدف رونق فعالیت­های تجاری و اقتصادی، افزایش صادرات و جذب سرمایه­ گذاری­ های کلان داخلی و خارجی ایجاد شده ­اند؛ ارائه خدمات مناسب و پوشش­ های بیمه­ ای مختلف برای ترغیب تجار، بازرگانان و سرمایه­ گذاران و افزایش ضریب اطمینان سرمایه­ گذاری­ ها در این مناطق ضروری است.

شرکت بیمه آسماری که به مدد بهره­ مندی از تجارب ارزشمند، مدیریت کارآمد و کارشناسان متبحر صنعت بیمه، در منطقه آزاد کیش تاسیس شده و فعالیت می­ کند؛ با تقویت همکاری با شرکت­ های بیمه منطقه ­ای و بین ­المللی و فراهم کردن امکان دسترسی به بزرگ­ترین بازارهای جهانی بیمه، توانسته در جهت حفظ و حراست از سرمایه­ های کشور در مناطق آزاد، خدمات ارزنده ­ای ارائه کرده و رونق فعالیت­ های اقتصادی این مناطق را تسهیل نماید که این مهم جای سپاس و قدردانی دارد.

فرصت را مغتنم شمرده و هفتمین سالروز تاسیس بیمه آسماری در جزیره کیش را به جنابعالی و تمامی کارکنان خدوم این شرکت بیمه­ ای و استفاده­کنندگان از خدمات ارزشمند این شرکت تبریک گفته و از خداوند منان برای تمامی خدمت­گزاران این مجموعه پویا و فعال، بهروزی و سلامت خواستارم.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --