پیام مدیرعامل بیمه آسماری به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، پیام تبریک علیرضا یزدان دوست مدیر عامل بیمه آسماری به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس شرکت، به شرح زیر است : همکاران گرامی هفت سال به سرعت چشم بر هم زدن از زمان تاسیس شرکت بیمه آسماری گذشت. آن شرکت تازه متولد­شده اکنون با وجود سن کم، به سرعت و […]

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، پیام تبریک علیرضا یزدان دوست مدیر عامل بیمه آسماری به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس شرکت، به شرح زیر است :

همکاران گرامی هفت سال به سرعت چشم بر هم زدن از زمان تاسیس شرکت بیمه آسماری گذشت. آن شرکت تازه متولد­شده اکنون با وجود سن کم، به سرعت و به خوبی جایگاه خود را در صنعت بیمه کشور پیدا کرده است.

شاید کمتر کسی آن روزها تصور می­کرد که با وجود رقبای قدر و توانمند قدیمی، «آسماری» بتواند با این کیفیت و سرعت پیشرفت کند.

بیمه آسماری امروز به یک برند شناخته شده از جهت اخلاقی و حرفه ­ای در بازار تبدیل شده و تمام دغدغه ذهنی خود را حول محور حفظ کرامت و منافع تمام ذینفعان خود معطوف نموده است.

اهدافی که موسسان و سهامداران و اعضای هیات مدیره شرکت برای آن ترسیم کرده­اند؛ همواره مدنظر همه اداره ­کنندگان شرکت بوده و علاوه بر حفظ توانمندی­های موجود، تقویت آن­ها و کسب توانایی­های بیشتر در ابعاد مختلف، همیشه به عنوان یک دستورالعمل در شرکت پیاده­سازی شده است.

شرکت بیمه آسماری در ادامه تلاش­های همیشگی خود، افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه از یک سو و ارتقای سطح کیفی خدمات قابل ارائه را از سوی دیگر هدف­گذاری کرده و در این راه از همه ابزارهای ممکن و روزآمد استفاده خواهد کرد.

یقیناً آنچه ذکر شد ماحصل تلاش­های بی­شائبه شما عزیزان بوده است و امیدوارم با کوشش همه شما همکاران گرامی، شرکت بیمه آسماری با سرعت، دقت و کیفیت هرچه بیشتر راه صحیح خود را ادامه داده و در مدت زمانی کوتاه، ستاره آن در آسمان صنعت بیمه کشور بیش از پیش بدرخشد.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --