کمپین های «آسماری» در نمایشگاه گردشگری رکوردشکنی کرد

غرفه شرکت بیمه آسماری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با استقبال کم سابقه ای مواجه شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، کمپین های اجرا شده در این غرفه به خوبی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و حاکی از اثرگذاری آن است. کمپین «کجا دوست داری سفر کنی؟» از […]

غرفه شرکت بیمه آسماری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با استقبال کم سابقه ای مواجه شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، کمپین های اجرا شده در این غرفه به خوبی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و حاکی از اثرگذاری آن است.
کمپین «کجا دوست داری سفر کنی؟» از مخاطبان می خواهد بر روی نقشه جهان، نقطه ای را به عنوان محل مورد علاقه برای سفر تفریحی تعیین کرده و با آن یک عکس بیاندازند. سپس این عکس را در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر و صفحه اینستاگرام شرکت بیمه آسماری را تگ کنند تا در یک قرعه کشی شرکت داده شوند.
بیمه آسماری در راستای وظیفه ذاتی خود در ارائه خدمات با کیفیت بیمه درمان مسافران خارج از کشور علاوه بر هدایای نقدی، به برندگان این مسابقه و همه اعضای خانواده آنها بیمه درمان مسافرتی رایگان هدیه خواهد کرد.
تنها در دو روز نخست نمایشگاه بیش از یک هزار نفر در این چالش شرکت کرده اند. این یک رکورد در پروژه های بیمه آسماری محسوب می شود.
دومین کمپین بیمه آسماری با شعار «حذر کار مردان کار آگه است…» به لزوم آگاهی نسبت به بیماری «کرونا» در سفرهای داخلی و خارجی می پردازد و از مخاطبان می خواهد به بهداشت شخصی خود توجه کنند.
«در سلامتی و و بیماری کنار شما هستیم» و «آرامش شما آرزوی ماست» پیام هایی است که همراه با ارائه ژل های ضدعفونی کننده دست به منظور آگاه سازی مخاطبان نسبت به بیماری ها القا می شود.
این نمایشگاه از تا ۲۶ بهمـن ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپاست.
شرکت بیمه آسماری در سالن ۳۸ غرفه ۲۶ از ساعت ۹ تا ۱۷ به ارائه تازه ترین دستاوردهای خود در صنعت بیمه به ویژه رشته های بیمه ای مرتبط با حوزه گردشگری خواهد پرداخت.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --