گزارش یک کمک رسانی، پرواز ۷۵۲

بدنبال ساقط شدن فاجعه بار هواپیمای شماره ۷۵۲ خطوط هواپیمایی اوکراین و جان باختن تمامی سرنشینان و خدمه آن از جمله ۱۴۶ نفر از هموطنان عزیز، شرکت کمک رسان ایران ضمن اعلام آمادگی برای یاری رساندن به خانواده جانباختگان این فاجعه، اقدامات و تدارکات اجرائی و اطلاع رسانی مقدماتی را در شبکه بین المللی خود […]

بدنبال ساقط شدن فاجعه بار هواپیمای شماره ۷۵۲ خطوط هواپیمایی اوکراین و جان باختن تمامی سرنشینان و خدمه آن از جمله ۱۴۶ نفر از هموطنان عزیز، شرکت کمک رسان ایران ضمن اعلام آمادگی برای یاری رساندن به خانواده جانباختگان این فاجعه، اقدامات و تدارکات اجرائی و اطلاع رسانی مقدماتی را در شبکه بین المللی خود آغاز نمود.

در میان جانباختگان، تعدادی از شهروندان کشورهای اروپایی و همچنین شهروندان دو تابعیتی (ایرانی-کانادایی) وجود داشتند که بازماندگان آنها خواهان انتقال پیکر این عزیزان به کانادا، سوئد و … بودند.

پیگیری شناسایی پیکر جان باختگان، تماس و دریافت درخواست قانونی از خانواده برای انتقال به مقصد موردنظر، ملاقات با برخی از این خانواده ها و تماس تلفنی با برخی دیگر جهت آگاهی آنها از چگونگی و زمان انتقال، اخذ موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی، نیروی انتظامی و گمرک فرودگاه جهت صدور مجوزهای لازم و طی نمودن همه مراحل قانونی همراه با مساعدت خطوط هواپیمائی ترکیش و قطر، اخذ مجوزهای لازم از سفارتخانه های متبوع برخی از جانباختگان

( سفارت ایتالیا حافظ منافع دولت کانادا، سفارت سوئد …) برای صدور مجوز ورود پیکر این عزیزان به کشورهای مقصد، جوانبی از فعالیت شبانه روزی همکاران ما در ارائه خدمات به این بازماندگان داغدار بود.

این فعالیت شبانه روزی منجر به انتقال پیکر همه جانباختگانی شدکه خانواده و بستگانشان خواستار آن بودند. اکنون پیکر این عزیزان در کنار خانواده هائی که دور از وطن چشم براهشان بوده اند آرام گرفته اند.

شرکت ما ضمن همدردی عمیق و ابراز تسلیت به همه بازماندگان این فاجعه ملی، لازم می داند از تلاش شبانه روزی و بی وقفه به ویژه دو نفر از همکارانمان سرکار خانم لیلا منصور، آقای امیرهوشنگ امیرلو ، مدیریت و کارکنان بخش بین الملل که در تمامی این ایام همه توان خود را برای به سرانجام رساندن سریع و انسانی این وظیفه ناگوار بکار گرفتند قدردانی و تشکر نماید.

عشق پرواز بلندی است، مرا پر بدهید.

خدمات الکترونیک

پنل بیمه شدگان درمان

پنل بیمه شدگان درمان

مشاهده پوشش‌ها، چاپ بیمه‌نامه، مشاهده پرداخت خسارت‌ها و...

پرتال بیمه شدگان درمان

پرتال بیمه شدگان درمان

دریافت معرفی‌نامه آنلاین و...

استعلام و چاپ بیمه نامه

استعلام و چاپ بیمه نامه

برای استعلام بیمه نامه خود کلیک نمایید....

نظرات کاربران

-- بارگیری کد امنیتی --