بیمه آتش سوزی (صنعتی)

بیمه آتش سوزی (صنعتی)

بیمه آتش سوزی صنعتی با تحت پوشش قرار دادن خسارات مادی و مالی آتش سوزی، انفجار، برخورد صاعقه و … یکی از مهم ترین بیمه نامه هایی است که هر واحد صنعتی و تولیدی به آن نیاز دارد. برای برخورداری از بالاترین پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی در ایران درخواست مشاوره خود را در آسماری ثبت کنید.

بیمه آتش سوزی آسماری

صنایع، کارخانجات، کارگاه‌ها، تولیدی‌ها و … به دلیل وجود تجهیزات و مواد خاص بیشتر از منازل مسکونی در خطر وقوع آتش سوزی قرار دارند. آتش سوزی صنعتی می‌تواند هزینه‌های بسیار سنگینی وارد کند و حتی موجب از بین رفتن کامل سرمایه یک شرکت شود. در چنین شرایطی صاحبان مشاغل صنعتی بیشتر از سایرین اهمیت بیمه آتش سوزی صنعتی را درک می‌کنند. با استفاده از یک بیمه نامه معتبر و با پوشش گسترده می‌توان بسیاری از خسارات‌های ناشی از آتش سوزی در کارخانجات و صنایع را جبران کرد.

بیمه آتش سوزی صنعتی، بهترین خدمات کمک رسانی در زمان بلایای طبیعی

بیمه آتش سوزی صنعتی، یکی از انواع بیمه آتش سوزی تحت پوشش شرکت بیمه آسماری است که می‌تواند خیال مشاغل صنعتی را از بابت جبران خسارت‌های ناشی از خطرات آتش سوزی راحت کند. بیمه آسماری با نزدیک به ۳ دهه فعالیت در حوزه خدمات بیمه‌ای و پشتیبانی بیمه کمک رسان ایران (SOS)، نامی شناخته شده در صنعت بیمه ایران است. این شرکت بیمه معتبر در تلاش است تا با ارائه گسترده‌ترین پوشش چتر بیمه‌ای، خدمات بیمه آتش سوزی صنعتی را با هزینه مناسب در اختیار تمامی مشاغل صنعتی در ایران قرار دهد. بالاترین سقف پرداخت خسارت به همراه سرعت بالا در ارائه خدمات ویژگی‌هایی است که بیمه آسماری را از سایرین متمایز می‌کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین بیمه آتش سوزی صنعتی هستید توصیه می کنیم همین حالا  درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.

  دانلود فرم پیشنهاد و پرسشنامه بیمه آتش‌سوزی (صنعتی)

  دانلود فرم پیشنهاد و پرسشنامه بیمه آتش‌سوزی (انباری)

بیمه آتش سوزی صنعتی شامل چه مراکزی می‌شود؟

مراکز صنعتی تولیدی اهداف اصلی این بیمه نامه هستند. تمامی کارخانجات تولیدی و مراکز صنعتی از جمله کارخانجات صنایع شیمایی، فولاد، نساجی، پوشاک، چرم، چوب، کاغذ و … تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی قرار دارند. ساختمان‌ها، تاسیسات، ماشین آلات، ابزار و تجهیزات، اثاثیه، موجودی مواد اولیه و ساخته شده واحدهای صنعتی می‌توانند تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی قرار بگیرند. بیمه آسماری در تلاش است تا با پوشش گسترده، بالاترین سطح از خدمات بیمه آتش سوزی متناسب با نیاز صنایع را در اختیار شما قرار دهد. در صفحه بیمه آتش سوزی آسماری می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت بیمه آسماری به دست آورید.

خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی، خطرات اصلی و اضافی

مانند سایر بیمه نامه‌های آتش سوزی همچون بیمه آتش سوزی منزل خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی نیز به دو دسته خطرات اصلی و خطرات تبعی تقسیم می‌شوند. بیمه گذار می‌تواند با انتخاب این خدمات و پرداخت حق بیمه با کمترین هزینه، کارخانه و تمامی متعلقات آن را تحت پوشش بیمه قرار دهد تا در هنگام بروز خطرات آتش سوزی، نگران هزینه‌های جبران خسارت نباشد. بیمه آتش سوزی صنعتی تنها خسارت‌های مادی و مالی را تحت پوشش می‌دهد و خسارات‌های جانی ناشی از خطرات اصلی و تبعی تحت پوشش نخواهد بود.

خطرات اصلی تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی

خطرات اصل تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی شامل خطرات زیر می‌شود:

 • خطرات آتش سوزی صنایع و کارخانجات تولیدی
 • خطر انفجار در کارخانجات
 • خطرات ناشی از صاعقه در کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی و تولیدی

براساس بیمه نامه منعقد شده بین شرکت‌ها و صنایع با بیمه آسماری، شرکت بیمه آسماری خسارت‌های ناشی از خطرات اصلی را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار می‌دهد. در این صورت، با بروز خسارت در ساختمان، تاسیسات، ماشین آلات و مواد اولیه و موجودی کارخانه در اثر آتش سوزی، صاعقه یا انفجار بیمه آسماری در کنار شما خواهد بود.

خطرات اضافه تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی

علاوه بر خطرات اصلی، شرکت‌ها و کارخانجات می‌توانند بر حسب نیاز خود پوشش‌های اضافه را نیز به بیمه نامه آتش سوزی صنعتی اضافه کنند. با اضافه کردن این خطرات، می‌توانید یک بیمه کامل برای کارخانه یا تولیدی خود تهیه کنید تا در صورت بروز حوادث زیر نیز از پوشش بیمه و پرداخت خسارت بهره مند شوید.

 • سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه‌ها
 • زلزله
 • طوفان، تندباد و گردباد
 • سقوط بهمن
 • سقوط هواپیما، هلیکوپتر یا قطعات آنها
 • ترکیدگی لوله‌های آب
 • ضایعات ناشی از برف و باران
 • سرقت با شکست حرز
 • شکست شیشه
 • نشست، ریزش و رانش
 • برخورد اجسام خارجی
 • انفجار ظروف تحت فشار صنعتی
 • خودسوزی (تفاله خشک)
 • هزینه‌های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از خطرهای مشمول بیمه

حق بیمه و کارمزد بیمه آتش سوزی صنعتی

عوامل مختلفی در محاسبه قیمت بیمه آتش سوزی صنعتی نقش دارند. مدت زمان عمر بنا، نوع سازه، نوع فعالیت صنعتی، میزان رعایت نکات ایمنی، پوشش‌های اضافی انتخاب شده و … از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار هستند. میزان ریسک مورد بیمه نیز یکی از موارد اثر گذاری است که قیمت بیمه آتش سوزی صنعتی را مشخص می‌کند. بعد از ثبت درخواست مشاوره، می‌توانید از خدمات محاسبه بیمه آتش سوزی صنعتی استفاده کنید. همچنین کارشناسان حرفه‌ای بیمه آسماری با بازدید از محل، فاکتورهای مختلفی را بررسی می‌کنند که در قیمت نهایی بیمه آتش سوزی صنعتی تأثیر گذار خواهد بود.

چه موارد تحت پوشش بیمه آتش سوزی صنعتی قرار ندارد؟

بیمه آتش سوزی صنعتی تنها خطرات مادی و مالی و خسارات ناشی از آن‌ها را تحت پوشش قرار می‌دهد. خطرات جانی که برای کارکنان یا شخص ثالث وجود دارد تحت پوشش این بیمه نخواهند بود. برای جبران خسارات جانی می‌توانید از بیمه مسئولیت و مهندسی آسماری استفاده کنید. علاوه بر این اشیا قدیمی، عتیقه جات، تابلوهای نفیس، جواهرات، مسکوکات و موارد مشابه آن‌ها تحت پوشش بیمه نامه قرار نخواهد گرفت.

استعلام بیمه آتش سوزی صنعتی و فرم بیمه آتش سوزی صنعتی

فرم بیمه آتش سوزی صنعتی شامل مشخصات بیمه گذار، مشخصات محل مورد بیمه، سرمایه تحت بیمه، پوشش‌های اضافی انتخابی، مدت زمان بیمه و … است که توسط بیمه گذار تکمیل می‌شود. اطلاعات مندرج در فرم بیمه آتش سوزی صنعتی باید دقیق و واقعی باشند. در غیر این صورت عقد بیمه باطل شده و حق بیمه دریافتی نیز قابل استراداد نخواهد بود. بنابراین وارد کردن اطلاعات درست توسط بیمه گذار اهمیت زیادی دارد. با استفاده از اطلاعات فرم می‌توان استعلام بیمه آتش سوزی صنعتی را دریافت کرد. با استفاده از استعلام می‌توانید هزینه حق بیمه را براساس اطلاعات وارد شده را محاسبه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت فرم و استعلام بیمه آتش سوزی درخواست مشاوره خود را در سایت آسماری ثبت کنید.

با خرید بیمه آتش سوزی صنعتی  از خدمات بی نظیر برخوردار شوید

خطرات آتش سوزی همواره در کمین کارخانجات، صنایع و تولیدی‌ها هستند. سالانه ده‌ها مورد از آتش سوزی‌های سنگین در شهرک‌های صنعتی، کارخانجات بزرگ و تولیدی‌ها در سراسر کشور ثبت می‌شود که در صورت عدم وجود بیمه آتش سوزی صنعتی می‌توانند به قیمت تعطیلی همیشگی این صنایع منجر شوند. بیمه آتش سوزی صنعتی، با پوشش گسترده خطرات اصلی و اضافی می‌تواند نگرانی شما از بابت پرداخت خسارت‌ها ناشی از آتش سوزی، انفجار و صاعقه به همراه موارد اضافی مانند سرقت، زلزله و … را برطرف کند. بنابراین همین حالا درخواست مشاوره خود را ثبت کنید یا با شماره ۰۲۱۴۳۴۱۷ تماس بگیرید تا فرآیند خرید بیمه آتش سوزی خود را آغاز کنید. مشاوران و کارشناسان بیمه آسماری در تمامی مراحل راهنمای شما خواهند بود.

سوالات متداول

اگر جواب سوال خودتون رو پیدا نکردید، با 43417-021 تماس بگیرید. ما همیشه پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

هزینه بیمه آتش سوزی صنعتی چقدر است؟

هزینه حق بیمه آتش سوزی صنعتی به مشخصات محل مورد بیمه، نوع فعالیت واحد صنعتی یا تولیدی و پوشش های انتخابی توسط بیمه گذار بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بیمه آتش سوزی با مناسب ترین هزینه درخواست مشاوره خود را در سایت بیمه آسماری ثبت کنید.

بیمه آتش سوزی صنعتی چه تفاوتی با بیمه آتش سوزی غیر صنعتی دارد؟

در بیمه آتش سوزی صنعتی محل مورد بیمه شامل کارخانجات و کارگاه های تولیدی و صنعتی می شود اما در بیمه آتش سوزی غیر صنعتی مراکزی مانند مراکز خرید فروشگاه ها و سایر مراکزی که فعالیت تولیدی ندارند مورد بیمه قرار می گیرند.

آیا موجودی و مواد اولیه کارخانه نیز تحت پوشش بیمه صنعتی آتش سوزی قرار دارند؟

بله بیمه آتش سوزی صنعتی خسارات ناشی از خطرات آتش سوزی وارد شده به مواد اولیه و موجودی کارخانه را نیز تحت پوشش قرار می دهد.

آیا خسارت جانی وارد شده به کارگران کارخانه نیز تحت پوشش بیمه آتش سوزی است؟

خیر، در بیمه آتش سوزی صنعتی تنها خسارات مادی و مالی تحت پوشش قرار می گیرند. برای پوشش خسارت جانی وارد شده به کارگران و کارکنان می توانید از بیمه مسئولیت و مهندسی آسماری استفاده کنید.

خدمات الکترونیک

بیمه آتش سوزی منزل در مناطق آزاد

بیمه آتش سوزی منزل در مناطق آزاد

بیمه آتش سوزی منزل یکی از انواع بیمه آتش سوزی است که هزینه...

بیمه مسئولیت و مهندسی

بیمه مسئولیت و مهندسی

در روزگار صنعتی کنونی که پروژه‌های عمرانی بزرگ و کوچه در...

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

آتش سوزی هر ساله هزاران میلیارد خسارت بر جای می گذارد و بیمه...