بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که هر فردی به آن نیاز دارد. زیرا بیمار شدن امری اجتناب ناپذیر و غیر قابل پیش بینی است و گاه هزینه‌های درمان یک بیماری می‌تواند بسیار نگران کننده باشد….

بیمه درمانی یکی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بیمه‌هایی است که هر فردی به آن نیاز دارد. زیرا بیمار شدن امری اجتناب ناپذیر و غیر قابل پیش بینی است و گاه هزینه‌های درمان یک بیماری می‌تواند بسیار نگران کننده باشد. شرکت‌های بیمه برای جبران هزینه‌های درمان طرح‌های مختلفی دارند و شرکت بیمه آسماری هم از این قاعده مستثناء نیست. بیمه درمان شرکت بیمه آسماری به دلیل کیفیت، سرعت و دقت خدمات رسانی به بیمه شدگان یکی از شناخته‌ترین خدمات بیمه‌ای در ایران است.

 

 

 

بیمه درمان تکمیلی چیست؟ کاهش هزینه‌های درمانی مازاد بر بیمه پایه

خدمات بیمه تکمیلی آسماری به عنوان یک خدمت مازاد بر بیمه پایه (مانند بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی) ارائه می‌شود و هزینه‌های مازاد بر بیمه‌های پایه را تقبل می‌کند. به این ترتیب با یک سرمایه گذاری هوشمندانه می‌توانید هزینه‌های درمانی خود را به شکل قابل توجهی کاهش دهید. بیمه درمان تکمیلی مانند بیمه عمر یک سرمایه گذاری برای آینده است که مزایای زیادی را در اختیار بیمه شدگان عزیز قرار می دهد.

انواع بیمه‌ تکمیلی درمانی، خدمات متنوع بیمه درمانی

بیمه‌های درمانی تکمیلی شامل دو نوع: بیمه درمان تکمیلی انفرادی و گروهی می‌باشد. هر یک از انواع بیمه درمان ارائه شده، دارای طرح‌های متنوع و مزایای منحصر به فردی هستند و متناسب با نیاز خانواده‌ها و شرکت‌ها تدوین شده‌اند. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از بین طرح‌های بیمه درمان تکمیلی انفرادی و بیمه درمان تکمیلی گروهی یک گزینه را انتخاب کنید و جزئیات خدمات ارائه شده را مشاهده بفرمایید.

بیمه آسماری، بیمه درمان گروهی را فقط در مناطق آزاد ویژه اقتصادی ارائه می‌نماید و ارائه پوشش درمان در سایر نقاط کشور محدود به بیمه درمان انفرادی می‌باشد.

شرایط بیمه تکمیلی؛ چگونگی پرداخت حق بیمه درمانی تکمیلی و عوامل مؤثر بر حق بیمه

هزینه بیمه درمان تکمیلی که تحت عنوان حق بیمه درمان تکمیلی شناخته می‌شود، هزینه‌ای است که بابت بیمه درمانی توسط بیمه شده پرداخت می‌شود. عوامل متعددی در حق بیمه پرداختی تأثیر گذار هستند:

تعداد بیمه گزاران، یکی از اصلی‌ترین شرایط بیمه تکمیلی درمانی

در بیمه درمان تکمیلی گروهی معمولاً با افزایش تعداد متقاضیان، حق بیمه تکمیلی پرداختی کمتر خواهد شد.

سن بیمه گزار؛ محدودیت‌های سنی در بیمه درمان تکمیلی

معمولاً محدودیت‌های سنی برای بیمه شدگان در نظر گرفته می‌شود. در بیمه تکمیلی گروهی تا سن ۶۰ سال نرخ بیمه درمان تغییری نمی‌کند.

نوع طرح انتخابی و تعهدات ارائه شده در بیمه درمان تکمیلی

طبیعی است که با افزایش تعهدات ارائه شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه، هزینه بیمه درمان تکمیلی نیز افزایش پیدا می‌کند. با این حال با انتخاب طرح مناسب می‌توانید در هزینه‌های پرداختی خود صرفه جویی کنید.

مزایای خدمات بیمه تکمیلی؛ خدماتی منحصر به فرد برای همه مردم ایران

اگر به دنبال خدمات بیمه درمان انفرادی و گروهی با بهترین مزایا هستید، آسماری بهترین گزینه برای شما است. مهم‌ترین مزیت خدمات بیمه درمان آسماری، شامل تنوع طرح‌ها برای خانواده‌ها و کارمندان شرکت‌ها می‌شود. از طرفی عدم نیاز به بیمه پایه، بالاترین سقف پوشش‌های درمانی و بیمارستانی، بیشترین تعداد مراکز طرف قرار داد و باز پرداخت حداکثری خسارت در کوتاه‌ترین زمان از سایر مزایای مهمی هستند که با استفاده از بیمه درمان می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید. علاوه بر خدمات بیمه تکمیلی، سایر خدمات آسماری نیز مزایای فراوانی دارند. می توانید با مراجعه به صفحه بیمه شخص ثالث از مزایای منحصر به فرد یکی دیگر از خدمات محبوب بیمه آسماری مطلع شوید.

بیمه تکمیلی آسماری؛ خوش سابقه، شناخته شده و پیشرو در ارائه خدمات بیمه‌ای

شرکت بیمه آسماری یکی از شناخته‌ترین و معتبرترین ارائه کنندگان خدمات بیمه‌ای در کشور است. این شرکت به پشتوانه سهامدار اصلی خود، شرکت کمک رسان ایرانیان (SOS) سال‌ها است که به عنوان یک مرجع بیمه‌ای در حال خدمت رسانی به هموطنان شریف ایرانی است. بیمه درمان یکی از اصلی‌ترین خدمات بیمه آسماری است که به صورت بیمه تکمیلی به بیمه شدگان عزیز ارائه می‌شود.

شرکت آسماری با شناخته نیازهای مشتریان خود و درک اهمیت ارائه یک پوشش بیمه‌ای با خدمات کامل، سعی کرده است تا با ارائه خدمات متنوع بیمه نیازهای همه افراد را پوشش دهد. بیمه درمان تکمیلی به عنوان مهم‌ترین شاخه خدمات بیمه درمانی آسماری، به دو صورت بیمه درمان تکمیلی شرکتی و بیمه درمان تکمیلی خانواده ارائه می‌شود. این نوع از بیمه‌های درمان در دسته بیمه درمان گروهی قرار می‌گیرند.

سوالات متداول

اگر جواب سوال خودتون رو پیدا نکردید، با 43417-021 تماس بگیرید. ما همیشه پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

هزینه ثبت نام بیمه درمان تکمیلی چقدر است؟

هزینه ثبت نام بیمه درمان تکمیلی به نوع طرح و تعهدات ارائه شده در آن بستگی دارد. بیمه آسماری طرح‌های ویژه بیمه درمان تکمیلی را با قیمتی مناسب ارائه می‌کند تا بتوانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنید.

چگونه بیمه درمان تکمیلی دریافت کنیم؟

برای دریافت خدمات بیمه درمان تکمیلی باید یکی از طرح‌های بیمه درمان آسماری را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر به سایت آسماری مراجعه فرمایید.

آیا برای بیمه تکمیلی به بیمه تأمین اجتماعی نیاز است؟

بیمه تأمین اجتماعی یک بیمه پایه است و بیمه درمان تکمیلی به عنوان یک خدمات مازاد بر آن ارائه می‌شود. با این حال با انتخاب طرح بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری می‌توانید بدون نیاز به بیمه تأمین اجتماعی نیز بیمه تکمیلی دریافت کنید.

کدام نوع بیمه تکمیلی بهتر است؟

هرکدام از انواع بیمه تکمیلی مزایای منحصر به فردی دارد و دسته‌ای از نیازهای مهم بیمه شدگان را پوشش می‌دهند. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود از بین طرح‌های بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی شرکتی بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شرایط دریافت بیمه تکمیلی چیست؟

برای دریافت خدمات بیمه درمان تکمیلی ابتدا باید یکی از طرح‌های بیمه درمان آسماری را خریداری کنید. سپس می‌توانید با دریافت معرفی نامه و مراکز درمانی طرف قرار داد از خدمات درمانی برخوردار شوید یا هزینه درمان را از مراکز پرداخت خسارت بیمه دریافت نمایید.

خدمات الکترونیک

بیمه مسئولیت و مهندسی

بیمه مسئولیت و مهندسی

در روزگار صنعتی کنونی که پروژه‌های عمرانی بزرگ و کوچه در...

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی آسماری خدمتی ویژه برای افرادی است که قصد...

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

آتش سوزی هر ساله هزاران میلیارد خسارت بر جای می گذارد و بیمه...