بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه درمان انفرادی-خانواده

بیمه تکمیلی خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش هزینه‌های سرسام آور خدمات درمانی، نقاط ضعف بیمه‌های درمان پایه از قبیل تأمین اجتماعی، بیمه سلامت و … را پوشش می‌دهد. به همین دلیل داشتن بیمه درمان تکمیلی خانواده یکی از مهم‌ترین نیازهای هر خانواده ایرانی است…

بیمه تکمیلی درمان انفرادی-خانواده یا بیمه درمان تکمیلی خانواده با کاهش هزینه‌های سرسام آور خدمات درمانی، نقاط ضعف بیمه‌های درمان پایه از قبیل تأمین اجتماعی، بیمه سلامت و … را پوشش می‌دهد. به همین دلیل داشتن بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده یکی از مهم‌ترین نیازهای هر خانواده ایرانی است. با استفاده از بیمه درمان تکمیلی، دیگر لازم نیست نگران هزینه‌های سنگین خدمات درمانی باشید و به خدماتی که در بیمه پایه پیش بینی نشده‌اند نیز دسترسی پیدا می‌کنید. بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری به عنوان یکی از بهترین خدمات درمان خانواده، مزایای فوق العاده ای در اختیار شما قرار می‌دهد.

 بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده ؛ یکی از مهم‌ترین خدمات بیمه

سلامتی از بزرگ‌ترین نعمت‌های الهی است که برای تمامی انسان‌ها دارای اهمیت بسیاری بوده که حفظ این موهبت همواره از اولویت‌های ما است. با این حال، بروز بیماری‌ها غیر قابل اجتناب است. با توجه‌به افزايش روز افزون هزينه‌های درمان که همواره يکی از نگرانی‌های جدی افراد به حساب می‌آید، بیمه‌های پایه پاسخگوی همه نیازهای خانواده نیستند و می‌توانند تنها بخشی از هزینه‌های درمانی را پوشش دهند.

از این رو شرکت ‌بیمه‌آسماری به منظور تأمین آرامش اعضای خانواده‌ها و کاهش هزینه‌ها، باری دیگر برترین خدمات بیمه تکمیلی درمان انفرادی-خانواده خود را در قالب ۲ طرح یکتا و برنا جهت خدمات رسانی به خانواده‌های عزیز کشور مهیا ساخته است. با استفاده از بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری می‌توانید با آسودگی خاطر از روزهای سخت عبور کنید. بیمه درمانی خانواده یکی از مهم‌ترین خدمات بیمه درمان تکمیلی آسماری است.

 دانلود فرم پیشنهاد بیمه درمان انفرادی تکمیلی خانواده

مزایای بیمه تکمیلی درمان انفرادی-خانواده ؛ بهترین خدمات بیمه درمانی خانواده در ایران

خدمات بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری از جمله بهترین خدمات درمان خانواده در ایران هستند. عدم نیاز به بیمه پایه یکی از مهم‌ترین مزایای این بیمه تکمیلی خانواده آسماری است. به این ترتیب حتی خانواده‌هایی که از بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت و … نیز استفاده نمی‌کنند می‌توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده بهره مند شوند. علاوه براین، آسماری با حمایت شرکت کمک رسان ایرانیان (SOS) با بیش از ۳۵۰۰ مرکز درمانی در سراسر ایران قرار داد دارد. این ویژگی‌های منحصر به فرد باعث شده بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری در کنار بیمه درمان تکمیلی انفرادی-شرکتی آسماری از طرح‌های بی رقیب خدمات درمانی تکمیلی در ایران باشند. موارد زیر از جمله مهم‌ترین مزایای طرح بیمه درمان انفرادی-خانواده آسماری هستند:

 • تنها شرکت‌بیمه‌ای که در بیمه نامه‌های طرح‌خانواده به بیمه‌گذار امکان استفاده از خدمات شرکت ‌کمک‌رسان ایران (SOS) را می‌دهد
 • بهره‌مندی ازخدمات آنلاین حدود ۳۵۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد
 • استفاده از طرح‌های مختلف با توجه به نیاز و توان مالی هر فرد
 • پوشش کامل بیماری کرونا از تشخیص تا درمان
 • پرداخت غرامت در زمان بستری یا قرنطینه خانگی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا
 • صدور بیمه‌نامه بدون نیاز به چکاپ و آزمایش اولیه
 • عدم نیاز به داشتن بیمه‌گر پایه (تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، بیمه سلامت و …)
 • حق‌بیمه مناسب و امکان پرداخت اقساطی

چه مواردی تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده قرار دارند؟

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری شامل موارد مازاد بر پوشش بیمه درمانی پایه است. بیمه درمان پایه همچون بیمه تأمین اجتماعی تنها نیازهای اولیه خانواده‌ها را پوشش می‌دهد و در درمان‌های خاص، کمک زیادی به کاهش هزینه‌های درمانی نمی‌کند. بیمه درمانی انفرادی-خانواده آسماری با تحت پوشش قرار دادن بسیاری از خدمات درمانی اضافه بر بیمه پایه، در شرایط دشوار به کمک خانواده‌ها می‌آید. در جدول زیرمی‌توانید پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری را مشاهده کنید:

ردیفپوشششرح پوشش
۱بستری، جراحی عمومیهزینه های بستری-جراحی – مراکز جراحی محدود و DAY CARE
۲جراحی‌های تخصصیهزینه های جراحی تخصصی شامل شیمی درمانی – رادیوتراپی – اعمال جراحی مرتبط با سرطان- مغز و اعصاب مرکزی و نخاع دیسک ستون فقرات -گامانایف قلب-پیوند ریه-پیوند کلیه-پیوند مغز استخوان و آنژیوپلاستی عروق کرونر و عروق داخل مغز
۳زایمانهزینه‌های زایمان اعم از طبیعی و سزارین
۴نازاییدرمان نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط IUI, ZIFT,GIFT میکرواینجکشن و IVF
۵پاراکلینیکی ۱انواع رادیوگرافی – آنزیوگرافی عروق محیطی- آنژیوگرافی چشم – سونوگرافی-ماموگرافی-انواع اسکن- ام آر آی-پزشکی هسته ای (شامل اسکن هسته ای و درمان رادیوایزوتوپ) دانسیتومتری
۶پاراکلینیکی ۲هزینه  انواع آندوسکوپی – خدمات تشخیص قلبی و عروقی شامل انواع الکتروکاردیوگرافی – انواع اکو کاردیوگرافی – انواع هولتر مانیتورینگ – تست ورزش – آنالیز پیس میکر – EECP – تیلت تست – خدمات تشخیصی تنفسی شامل (اسپیرومتری PFT) – خدمات تشخیصی یورودینامیک (نوار مثانه) – خدمات تشخیصی الکترومیلوگرافی – هدایت عصبی (NCV-EMG) – الکتروانسفالوگرافی (EEG) – خدمات تشخیصی و پرتو پزشکی چشم مانند اپتومتری – پریمتری – بیومتری و پنتاکم- شنوایی سنجی (انواع ادیومتری)
۷پاراکلینیکی ۳اعمال  مجاز سرپایی مانند شکستگی ها – دررفتگی – گچ گیری-ختنه-بخیه-کرایوتراپی-اکسیزیون لیپوم-بیوبسی-تخلیه کیست و لیزر درمانی(باستثنای عیوب انکساری دید چشم)
۸پاراکلینیکی ۴هزینه های خدمات آزمایش های تشخیصی پزشکی و تست های آلرژیک و ژنتیک پزشکی
۹پاراکلینیکی ۵جبران هزینه فیزیوتراپی، گفتار درمانی، کار درمانی
۱۰رفع عیوب انکساری دو چشملیزیک و جبران هزینه¬های جراحی مربوط به رفع عیوب انکساری دو چشم در مواردی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه¬گر درجه نزدیک‌بینی، دوربینی، آستیگمات یا با جمع قدر مطلق نقص بینایی (درجه نزدیک¬بینی یا دوربینی به‌علاوه نصف آستیگمات) ۳ دیوپتر یا بیشتر باشد
۱۱آمبولانس‌درون‌شهریهزینه‌های آمبولانس مشروط به بستری شدن درون‌شهری
۱۲آمبولانس‌برون‌شهریانتقال با آمبولانس بین‌شهری
۱۳سمعکهزینه سمعک
۱۴ویزیت و داروویزیت پزشک (پرداخت طبق تعرفه)- دارو ملزومات دارویی بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری
۱۵دندانپزشکیهزینه های دندانپزشکی بغیر از ارتودنسی، ایمپلنت و موارد زیبایی با ارائه گرافی قبل و بعد

محدودیت‌ها و شرایط خرید بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده

در طرح بیمه درمان انفرادی-خانواده آسماری، سعی شده تا چتر پوشش تا حد امکان گسترده باشد تا اعضاء خانواده‌های ایرانی بتوانند از خدمات در خورشان و با کیفیت در سراسر ایران بهره مند شوند. خانواده‌هایی که دارای شرایط زیر باشند می‌توانند بدون محدودیت از خدمات بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری استفاده کنند:

شرایط سنی دریافت بیمه تکمیلی خانواده

 • افراد تا ۷۰ سال می‌توانند از بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری بهره‌مند گردند.

محدودیت جغرافیایی خرید بیمه درمان خانواده

خرید بیمه تکمیلی خانواده همچون سرویس‌های بیمه مناطق آزاد آسماری از جمله  بیمه ماشین مشمول محدودیت جغرافیایی می‌شود. با این تفاوت که بیمه درمان تکمیلی خانواده آسماری علاوه بر مناطق آزاد در سایر شهرهای ایران به جز تهران نیز ارائه می‌شود.

خرید اقساطی بیمه تکمیلی خانواده؛ بهره مندی از تخفیفات ویژه بیمه خانواده

درکنار مزایای کم نظیری که با خرید بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری از آن‌ها بهره مند می‌شوید، بیمه آسماری شرایط ویژه‌ای جهت خرید این بیمه برای هموطنان عزیز در نظر گرفته است. با استفاده از شرایط  خرید اقساطی، می‌توانید با خیال راحت و با کمترین هزینه، بهترین خدمات را دریافت کنید.

پرداخت اقساطی۳۰‎% نقد، ۷۰‌‎% در سه قسط یک ماهه
تخفیف عدم خسارت۵‌‎% تخفیف، در صورت تمدید بیمه‌نامه و عدم خسارت

 

  مزایای تمدید بیمه‌نامه انفرادی-خانواده

با خرید بیمه درمان انفرادی-خانواده آسماری و تمدید آن می‌توانید از مزایای فوق العاده ای بهره مند شوید:

 • حذف دوره‌ انتظار
 • حذف محدودیت عدم پوشش هزینه‌های مربوط به بیماری‌های از قبل موجود از سال سوم به بعد

مشاوره و خرید بیمه‌نامه ؛ همین حالا بهترین بیمه تکمیلی ایران را تهیه کنید

بیمه درمان تکمیلی خانواده ارائه شده توسط آسماری با توجه به شرایط فوق العاده و مزایای منحصر به فردی بهترین گزینه برای خانواده‌هایی است که در خارج از تهران زندگی می‌کنند و می‌خواهند خدمات درمانی با بالاترین کیفیت و بهترین امکانات را دریافت نمایند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و به کاهش هزینه‌های درمانی خانواده در آینده فکر می‌کنید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با شماره تلفن شعبه یا عامل فروش مربوطه تماس حاصل کنید. مشاوران حرفه‌ای آسماری مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستند.

سوالات متداول

اگر جواب سوال خودتون رو پیدا نکردید، با 43417-021 تماس بگیرید. ما همیشه پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

هزینه بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده چقدر است؟

هزینه بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری بستگی به نوع طرح انتخابی یکتا و برنا دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02143417 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی-خانوادهکدام است؟

بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری با ویژگی های منحصر به فرد و امکانات ویژه بهترین بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده برای خانواده های ایرانی است که خارج از تهران زندگی می کنند.

آیا امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی انفرادی-خانواده وجود دارد؟

بیمه آسماری با ارائه امکان خرید اقساطی بیمه درمان تکمیلی خانواده، به خانواده های ایرانی کمک می کند تا با کمترین هزینه بهترین امکانات درمانی را دریافت نمایند.

آیا بیمه تکمیلی انفرادی-خانواده آسماری خدمات درمانی کرونا را پوشش می دهد؟

بیمه درمان انفرادی-خانواده آسماری با پوشش کامل هزینه های درمان کرونا در این روزهای سخت در کنار هموطنان عزیز است تا در هنگام رو به رو شدن با این ویروس نگران هزینه های درمانی سنگین نباشند.

نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی آسماری چگونه است؟

شما می توانید از دو روش خسارت خود را دریافت کنید. روش اول مربوط به مراکز درمانی غیرطرف قرارداد است که باید مدراک درمانی خود را به شعب آسماری تحویل دهید تا خسارت را دریافت نمایید. روش دوم نیز استفاده از معرفی نامه و دریافت خسارت مستقیم است که با استفاده از آن می توانید با مراجعه به مراکز تحت قرار داد فرآیند درمانی خود را شروع کنید و هزینه ها از سوی آسماری پرداخت می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آسماری مراجعه کنید.

خدمات الکترونیک

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای پرسنل شرکتی

این بیمه درمان یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت...

بیمه خودرو مناطق آزاد

بیمه خودرو مناطق آزاد

تصادف یا بروز حوادث مرتبط با خودرو اجتناب ناپذیر هستند. با...

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت همان‌طور که از نامش پیداست، مسئولیت افراد در...